Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 31 Ekim 2012 Günlük Burç Yorumlarınız.


  Sevgili Koçlar saat 20:40 olana dek Ay-boşluk etkisi altındayız. Maddi konularda hiç kafanız karışmasın lütfen. Sağlam ve uzun vadeli olanı tercih etmekte yarar var. Ancak boşluk etkisi altındayız. Sadece şöyle bir gözlemde bulunalım riskli işlerden uzak duralım. Başkalarına bağlı olan işlerimizi yakından takip edelim. Bizim dışımızda bir kararın verilmesinin önüne geçelim.

  Saat 20:40 sonrası Ay İkizler burcunda ilerlemeye başladığında yakın çevreniz kardeşleriniz arkadaşlarınızla iş-eğitim veya bir mesele üzerinde karşılıklı konuşabilirsiniz. Zihniniz hızlıca çalışır düşüncelerinizi kolaylıkla ifade edebilirsiniz. Önünüzdeki iki gün boyunca bir hayli koşturmanız olabilir. İş yolculuğu görüşmeler iş bağlantılarınızla ilgili bir planlamada bulunabilirsiniz. Saat 21:27 Ay-Neptün arasındaki zorlu görünüm uykunuzu kaçırabilecek konulardan uzak durmanın iyi olacağını gösteriyor.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 31 Ekim 2012 Boğa


  Sevgili Boğalar saat 20:40 olana dek Ay-boşluk etkisi devam edecek. Dün olduğu gibi yeni bir başlangıç veya yeniden kendinizi oluşturma konularında dikkatli ve mantıklı hareket etmeye çalışmalısınız. Ne fazla baskın ne de küskün bir imaj çizmemelisiniz. Sadece olan durumlara soğukkanlı bir şekilde yanaşarak bilinçli hareket etmekte yarar var. Yenilik anlamında uygulamak istediğiniz işlerin umduğunuz gibi gitmeme olasılığına karşın dikkatli olunuz. Yeme içmenize dikkat ediniz. Öğünlerinizi atlamayınız ancak abur cuburdan kaçınınız. Huzur ve emniyetinizi mutlaka önemseyiniz.

  Saat 20:40 sonrası İkizler burcunda ilerlemeye başlayacak Ay etkisi altında maddi ve manevi değerlerinizi korumak ve sahiplenmek anlamında girişimci ve hızlı şekilde hareket etmek hatta kelimenin tam anlamıyla uyanık olma zamanınız gelmiş demektir. Önümüzdeki iki gün boyunca kafanızın karışmaması için şimdiden alacağınızı vereceğinizi hesap ediniz. Saat 21:27 Ay-Neptün görünümü iç dünyanızda sıkıntı yaratan bazı konularda kendi isteklerinizi dile getirmeye veya öne çıkarak derdinizi anlatmaya çalışsanız da büyükleriniz veya başka kişiler sizi anlamakta zorluk çekebilirler.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 31 Ekim 2012 İkizler


  Sevgili İkizler saat 20:40 olana dek devam edecek Ay-boşluk etkisi altındayız. Duygu dünyanızı ilgilendiren konularda ve değerlerinizle ilgili her mevzuda geri planda gözden geçirmelerde bulunun. Eğer Perşembe ve Cuma günü önemli görüşmeleriniz olabilir. Onları şöyle bir kafanızın içinde derleyip toparlayınız. Gün boyunca yarım kalan işlerinizi bitiriniz. Parasal konularda hızlı kararlardan gün boyunca kaçınınız. Kaldı ki Ay-Boğa boşluk etkisi kendi özünde sakinleştiricidir. Sadece inatçılık verir. Bir de abur cubur tüketiminizi artabilir.

  Saat 20:40 sonrası burcunuzda ilerleyen Ay etkisi altında kendinizi gayet güçlü bir şekilde ifade etmenizin önü açabilir. Hızlılık ve yoğunluk önünüzdeki iki gün boyunca bir hayli artar. Yenilik anlamındaki işlerinizi yerli yerine koymak için görüşmelerde bulunabilirsiniz. Benim tavsiyem akşam saatlerinde dinlenmeniz böyle aktif geçecek Perşembe ve Cuma gününe enerjik bir şekilde hazırlanmış olursunuz. Saat 21:27 Ay-Neptün görünüm etkisi altında bazı özel konularla yakından ilgilenmeniz gerekebilir. Sinirlenmedensakin bir şekilde düşünürseniz olumlu bir sonuç elde edebilirsiniz.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 31 Ekim 2012 yengeç


  Sevgili Yengeçler saat 20:40 olana dek Ay-boşluk etkisi altındayız. Gelecek amaçlı planlarınızla ilgili konularda temkinli ani kararlardan uzak ve çevrenizle olan irtibatınızı güçlü tutmanız gereken bir gündeyiz. Olumsuz düşünmeniz için bir sebep yok. Sadece aklınızdaki işi bugün halledemezseniz birkaç gün sonra kendiliğinden yoluna girebilir. Yavaş ve sakin olmamız gereken bir gündeyiz. Duruma bakılırsa hem maddi hem de manevi yönden kendimizi hoş tutmamız gerekiyor. İşler ağır aksak ilerlese de en azından size büyük bir sorun çıkartmayacaktır.

  Saat 20:40 sonrası Ay ikizler burcunda ilerlemeye başladığında geriye çekilerek durumunuzu hem duygusal açıdan hem de iş anlamında gözden geçirmenizin faydalı olacağını görmekteyiz. Saat 21:27 sonrasında ilişki veya önemli bir iş ile alakalı ertesi gün yapacağınız görüşmeye kafanız takılabilir. Eğer olur da erteleme olursa üzülmeyin. Diyelim ki erteleme yok. O zaman geceyi sakin geçiriniz ki görüşmeniz başarılı geçsin. Dinlenmeye önem verin.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 31 Ekim 2012 Aslan

  Sevgili Aslanlar Çarşamba günümüz saat 20:40 olana dek Ay-boşluk etkisi altında hayattan zevk almak kimseyle haşır neşir olmadan günü geçirmek istersiniz. Sabırlı olmanın adım adım ilerlemenin başkalarına karşı anlayışlı olmanın gerektiği bir gündeyiz. Parasal konular yine gündem maddenizde yer alabilir. Emlak yolculuk danışmanlık ve yasal konularla alakalı işlerinizi aceleye getirmeyin. En azından iyi bir sonuç almak için sabırlı olmalısınız. Kendinizi dışa karşı korumak isteğiniz gayet doğal. Hatta gerilmemek için gerekli görüyorum.

  Saat 20:40 sonrası İkizler burcunda ilerlemeye başlayan Ay sosyal hayatınızı canlandırıcı ve başka kişilerle olan ortak aktiviteleriniz açısından destekleyicidir. Yani dostlarınız veya sizinle aynı düşünen kişilerle güçlü bağlantılarda bulunabilirsiniz. Partnerinizle olan iletişiminizde ise dikkatli olmakta yarar vardır. Eğer bir işle veya ilişkinizle alakalı kafanızın içinde iki seçenek varsa ve ne yönde adım atmanız gerektiğini bilmiyorsanız bilen birine veya güvenebileceğiniz bir kişiye sormanızda yarar var. Saat 21:27 Ay-Neptün görünümü kendinizi ön planda tutmak ve gönlünüzce hareket etmek arzunuzu gösteriyor. Ancak konu para ve sağlıkla alakalı ise önce yarım kalan tedavinizi veya borçlarınızı ödemekte yarar var. Eğer kredi çekerek veya elinizdeki paranızla bir şeyler yapmak istiyorsanız iyi araştırın lütfen. Aceleye getirmeyin

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş