Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 23 Ekim 2012 Günlük Burç Yorumlarınız.

  Sevgili Koçlar 23 Ekim-21 Kasım tarihleri arasında Akrep burcunda ilerleyecek Güneş önümüzdeki bir ay boyunca hem ilişki hem iş ortağı hem de psikolojik açıdan sizi rahatsız eden konular üzerinde yoğunlaşabilirsiniz. Bir kayıp veya mecburi bir ayrılık yaşıyorsanız bu durumu kabullenmekte ve hayatınıza devam etmekte zorlanabilirsiniz. Fakat unutmayalım ki hayat devam etmektedir. Bize düşen ayakta durmaya çalışmaktır. Kimileri bu geçiş etkinliğinde ortak parasal konular üzerinde bir hayli durabilirler. Sözgelimi eşinizin mali durumu sizi bir hayli yakından ilgilendirecektir. Çünkü sonuçta evin geçimi ve huzurun temini için gelir konusu gayet önemlidir. Diyelim ki evli değilsiniz. Böyle bir geçişte tutkulu bir aşkla sarıp sarmalayacak birine ihtiyaç duyarsınız. İçgüdüsel dürtüleriniz bir hayli yoğunlaşır. Bu öyle bir aşk olmalıdır ki size tüm geçmişi unuttursun ve yeniden hayata aşkla bağlamanızı sağlasın. Bu geçişin bir başka etkisi geçmiş defterlerin artık kapatılması ve zor da olsa yeni bir sayfanın açılmasıdır. Bu ister parasal ister ilişki isterseniz farklı bir konuda olsun aynıdır. Hayatın kendi içindeki savaşı karmaşası tuhaflıklarını en az mutlulukları kadar benimsemek ona göre yaşamı kurgulamak ve gücümüzü hafife almamak lazımdır. Bu dönemde nafaka sigorta krediler yasal borçlar miras davaları ortaklıkla ilgili bölüşümler gayet önemli olup artık bu konuların fazlasıyla öne gelmesini sağlar. Satürn Akrep ve Kuzey düğüm Akrep geçişlerini de hesaba katarsak her türlü paylaşımda iktidar hevesimiz kazanma isteğimiz yükselecek ve ne olursa olsun baskın olmaya çalışacağız. İşte bu durum bazen kaybetmemize bazen kazanmamıza yol açsa da maddi ve manevi anlamda dikkatli olmayı bu konulara önem vermemiz gerektiğini anlayacağız.

  Güneş-Akrep burcu seyrinin önemli görünüm tarihleri: 25 28 29 30 Ekim. 25 Ekim Güneş-Satürn kavuşumu. 29 yıl sonra Akrep burcunda ilerleyen Satürn ile Güneşin yan yana gelişleridir. Kimliğinizi başkalarına kabul ettirme arzu ve isteklerinizi mutlak ele geçirme yönünde etkileyicidir. Hem otoriteler hem de dış etkenler sizi kısıtlayabilirler. Maddi ve manevi anlamda iş ortaklarınızla patronunuzla ailenizle veya partnerinizle aranızdaki paylaşımların ciddi bir şekilde ele alınması gerekebilir. Bu kişilerden gelen baskılar ve zorluklar aslında ne kadar sıkıcı olsa da bunlarla mücadele ederek ayakta durmayı öğreneceksiniz.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 23 Ekim 2012 Boğa


  Sevgili Boğalar 23 Ekim-21 Kasım tarihleri arasında Akrep burcunda ilerleyecek Güneş en başta karşı cinsle olan ilişkinizde iş ortaklarınızla aranızdaki alışverişte bir başkasının gözünden kendinizi tanımlama yönünde önem taşıyor. Bildiğiniz gibi Satürn ve Kuzey düğüm artık evlilik evinizde seyir halinde. Şimdi Güneş onlara bir aylığına iştirak ediyor. Güneş-Akrep burcu seyri boyunca ilişkisi problemsiz gayet yolunda yürümekte olan çiftler ileriye dönük kararlar alabilirler. Maddi ve manevi anlamda güçlenmek için ortak çıkarlarını gözetmeyi gayet iyi bilirler. İlişkisi problemli olan Boğalar bu süreçte partnerlerinin baskın tavırlarıyla karşılaşabilirler. Hakimiyeti elinde tutmak istediği için ve bu durum hoşumuza gitmediği için mücadele etmemiz gerekebilir. Nedir bu baskınlıklar? Kıskançlık denetlemeye çalışması evliliğe yanaşmaması veya evliysek birlikteliğin sorumluluğunu üstlenmemesi bizi bazen umursamaması dinlememesi hesapçı davranması. Bütün bu olumsuzluklar aslında bize şunu söylemektedir. Bu ilişkinin hayatımızdaki yeri ve önemi nedir? Bu tavırlarının sebebi biz miyiz yoksa bu kişi karakteri gereği mi böyle davranıyor? Doğal olarak oturup düşünmeliyiz. Soğukkanlı bir şekilde bu ilişkiyi gözden geçirmeliyiz. Bu gözden geçirmede maddi ve manevi menfaatlerimizi gözetmek isteyebiliriz. Öyle ya bu baskılara dayanamayıp ayrılırsak ve onun desteğiyle yaşıyorsak nasıl yaşarız gibi. Bu süreçte yapılması gereken bu ilişkiyi ya yenilemek aksaklıkları birlikte ele alarak düzeltmek olmalıdır. Ancak burada önemli olan sizin de kendinizi bir analiz etmenizdir. İlişkisi olmayanlar için bu bir aylık dönem uzun süreli ve kalıcı bir ilişkiye bakış açımızı gözden geçirmektir. Biz nasıl biriyle yaşayabiliriz veya nasıl bir kişiyle hayat kurabiliriz. Bütün bu incelemeler son derece önemli olacaktır.

  Güneş-Akrep burcu seyrinin önemli görünüm tarihleri: 25 28 29 30 Ekim. 25 Ekim Güneş-Satürn kavuşumu hem ilişki hem iş ortaklığı hem de kişisel anlamda ciddi bir şekilde düşünmenin sorumluluklarınızı ele almanın kazanç ve kayıp anlamında herşeyi gözden geçirmenin işaretçisidir. Başkalarıyla işimiz ilişkimiz gereği yan yana olmamız icap edebilir. Burada önemli olan karşılıklı çıkarların gözetilmesi ve ona göre hareket edilmesidir. Belli bir baskı oluşabilir. İş birliği yaptığımız kişi kendi payına düşeni önemseyebilir. Böyle bir durum sizi kızdırabilir. Onun için ne siz ne de bir başkası kendi çıkarınızı değil işinizi ortaklığınızı veya ilişkinizi önemsemeli hep beraber kazanacak şekilde hareket etmelisiniz. Böylece güçlenirsiniz.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 23 Ekim 2012 İkizler

  Sevgili İkizler 23 Ekim-21 Kasım tarihleri arasında Akrep burcunda ilerleyecek Güneş önümüzdeki bir aylık süreçte çalışma hayatınızı ilgilendiren konularda durumunuzu gözden geçirmeniz ve mücadeleci davranmanız gerektiğini gösteriyor. Mücadele derken aklınıza bir problem gelmesin. Sadece gerekli olanla olmayan arasındaki farkı belirleyip zamanı iyi bir şekilde değerlendirmek verimli bir şekilde çalışmak içindir. Bazen görevlerimiz yaşadığımız hayat dış etkenler belirsizlikler kafamızın içindeki hedefe uymayan şartlar ve zorluklar bizi stres altında bırakır. Huzursuz oluruz ama elimizden bir şey gelmez sanırız. Güneş-Akrep burcu seyri iş ilişkilerinde yaşanan gerginlikleri körükleyebilir. Bizi anlamayan veya bizim anlayamadığımız insanlar yüzünden zaman kaybetmek zorunda kalırız. Bunların önüne geçilmesinin yolu biraz önce işaret ettiğim gibi her şeyi dikkatlice ele almak bizi yoran üzen veya ilerlememizin önünde engel oluşturan durumları derleyip toparlamaktır. Beslenmemiz uyku düzenimiz kısaca sağlığımızı ihmal etmemeliyiz. Şikayetlerimizi mutlaka bir doktora göstermeli tedavilerimizi ihmal etmemeliyiz. Bütün bu minik uyarılar sakın aklınıza olumsuz bir durum getirmesin. Astrolojik geçişler bize yol gösteren trafik ışıkları gibidir. Biz bu uyarıya göre emniyetle yol alabiliriz. Yine bu dönemde evcil hayvanlarınız yanınızda çalışan kişilerin sağlığı iş anlaşmaları alacak verecek konuları iş ortaklığıyla ilgili meseleleri ele alabilir tanzim edebilirsiniz.

  Güneş-Akrep burcu seyrinin önemli görünüm tarihleri: 25 28 29 30 Ekim. 25 Ekim tarihinde Güneş-Satürn kavuşum etkisi altındayız. Bu görünüm mali konular iş sözleşmeleri iş görüşmeleri sorumlulukların artışı anlamında önemlidir. Ciddi bir şekilde iş meseleleri ele alınmalıdır. Eğer aksaklıklar varsa bunlar mutlaka düzenlenmelidir

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 23 Ekim 2012 Yengeç

  Sevgili Yengeçler 23 Ekim-21 Kasım tarihleri arasında Akrep burcunda ilerleyecek Güneş hangi konuyu hayatımızda ön planda tutuyorsak onu elde etmek anlamındaki güçlü mücadelemizin işaretidir. Gayet anlamı ve derinlikli bir şekilde düşünebilmemizi bir başka bedenle ruhla kişiyle ortaklaşa hareket ederek güçlenmemizi sağlar. Bu güçlenme beraberinde sorumluluk yükler ve bizi büyütür geliştirir. Bu geçişte önümüzdeki bir ay boyunca sevdiğimiz bağlılık duyduğumuz insanların üstüne titreriz. Onlara bir zarar gelmesin isteriz. Bildiğiniz gibi Satürn ve Kuzey düğüm tutulmalar artık aşk evinizde etkili olacak. Bu da gösteriyor ki bu konularda olgunlaşacağız deneyim sahibi olacağız ve bu alanda hayatımızı yeniden restore edeceğiz. Kimileri için bu bir çocuğa sahip olmanın getirdiği yükümlülük kimilerine göre yaşanan bir aşkın bizi derinlikli düşünmeye sevketmesi bazılarınıza göre kendinizi ortaya koymak için verilen mücadelenin göstergesidir. Ancak bunları olumsuz yönde düşünmeyiniz. Bunların hepsi sizi geliştirengücünüzü anlamanızda rehberlik eden dikkatli olma gereği hissettiren meselelerdir. Bazen yükümüz artar bazen hissettiğimiz haz duygusu bizi keyiflendirir. Ancak her gülün bir dikeni olduğunu unutmazsak dikenine rağmen gülü sevmeyi öğreniriz.

  Güneş-Akrep burcu seyrinin önemli görünüm tarihleri: 25 28 29 30 Ekim. 25 Ekim tarihindeki Güneş-Satürn kavuşumunu Akrep burcunda yaklaşık 29 yıl sonra deneyimleyeceğiz. Bu önemli kavuşum henüz Akrepte ilerleyen Satürn geçişinin ilk önemli yapılanma dersidir. Sorumluluk verici dikkatli olmamızı gerektiricidir. Ancak bütün bunlar köklü bir değişim ve dönüşüm için gereklidir. Bizi güçlendirecektir.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 23 Ekim 2012 Aslan


  Sevgili Aslanlar 23 Ekim-21 Kasım tarihleri arasında etkili olacak Güneş-Akrep burcu ilerleyişi kendinizi her anlamda güven altına alma arzunuzun işaretçisidir. Aileniz yuvanızmiras mal mülk emlak ile alakalı konularla yakından ilgilenebilirsiniz. Kişi bu istekle ilerisi adına bir yer satın almayı ve oraya yerleşmeyi düşünebilir. Satürn ve Kuzey düğümün de Akrep burcunda ilerlediğini düşünürsek yerleşimle ilgili meselelerin bugünlerde veya iki buçuk yıl içinde gerçekleşmesi konuşulması planlanması mümkündür. Şunu bilelim ki Güneş astrolojik olarak istek gücümüzdür. Yavaş ilerleyen gezegenlerin işaret ettiği konuları ön plana getirir ve belirginleştirir. Siz bu meseleler üzerinde yoğunlaşırsınız. Şartlar yavaş yavaş değişmeye dönüşmeye başlar. Bunu olumsuz yönde ele almayınız. Bu değişimlerin sizler için bir dönüşüm ve yenilenme süreci olduğunu bilerek bilinçli şekilde düşünmeye hareket etmeye çalışınız. Sözgelimi bu süreçte bazılarınız evlenip yuvadan ayrılabilir kimileri ev satın alınabilir veya başka yere taşınabilir. Bir kısmınız yatırım amaçlı bir borcun altına girerek mücadele verebilir. İşlemeyen her şey dönüşür ve işler hale getirilir. Bu işler hale getirme işlemi kimileri için zorlayıcı olsa daaslında kişiyi olgunlaştıran ayaklarının üzerinde durmasını sağlayan düzenlemelerdir. İşte Güneş-Akrep burcu seyir döneminde hem Satürn hem Kuzey düğüm Akrep geçişindeki yaşanması muhtemel gelişmelerin ilk örnekleri hissedilmeye başlar.

  Güneş-Akrep burcu seyrinin önemli görünüm tarihleri: 25 28 29 30 Ekim. 25 Ekim tarihinde Güneş-Satürn kavuşumu gerçekleşecek. Bu görünüm ciddi ve sorumluluk duygusu çerçevesinde hareket ederek hem ailevi hem özel yaşam hem de iş hayatımızla alakalı konular üzerinde duracağız. Kimlerle birlikte yaşıyorsak çalışıyorsak veya köklü bir bağlantımız varsa bu kişilerle olan ilişkimizi gözden geçirmemiz gerekebilir. Onlar bize veya biz onları uyarabiliriz. Sorumluluk yüklenebiliriz veya yükleyebilirler. Bizi kontrol edebilirler. Mecburen biz de kendimizi korumak çıkarlarımızı tehlikeye düşürmemek için mücadele edebiliriz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş