Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 22 Ekim 2012 Günlük Burç Yorumlarınız.

  Sevgili Koçlar saat 06:32 itibariyle Oğlak burcunda ilkdördün fazı gerçekleşecek ve hemen ardından Ay-boşluk etkisi başlayacak. Bir yandan kariyer hayatınız ve sorumluluklarınızı ciddi manada ele almak durumundasınız. Diğer yandan ilişki ve iş ortaklığı meselelerinde dengeyi korumanız lazım. Ancak şartlar şu an pek elverişli olmadığından kendinizi göstermekte zorlanıyor olabilirsiniz. Fakat üzülmeyiniz. Çünkü ilkdördün mücadelenin çalışma hırsınızın zirveye ulaşma azminizin işaretçisidir. Bu azim ve kararlılık sizi itekleyici bir faktör olarak başarılı olmanızı sağlayacaktır. Sadece sakin olunuz ve bilinçli bir şekilde çabanızı sürdürünüz.


  Saat 08:02 itibariyle Ay-Kova burcunda ilerleyecek. İleriye yönelik hedeflerinizle alakalı konularda daha istekli pozitif bir ruh hali içinde o meşhur öncü ve ateşli enerjinizi ortaya çıkarır ve bu sizi motive edicidir. Dostlarınızla bir araya gelmek ilişkinizle ilgili konularda sevdiğiniz kişiyle daha arkadaşça anlaşma olanağı bulmak veya sosyal aktivitelerde fırsatlar yakalamak açısından bu enerji gayet olumludur.

  Saat 08:02 itibariyle boşluk etkisi sona erecek ve Ay-Kova burcunda ilerleyecek. Farklı özellikteki yeteneklerimizi bir grubun içinde sergilememizde yardımcı olan bu enerjitoplumsal ilişkilerinizi güçlendiricidir. Saat 11:30 Ay-Satürn arasındaki mücadeleci görünüm kredi borçlanma ve genel olarak ilişki meselelerinde baskı yaratabilir.

  Saat 17:59 Ay-Uranüs olumlu görünümü gayet hızlı bir şekilde hareket ederek hem bireysel hem de grup aktivitelerinde başarılı olmanızda yardımcınızdır. Özgür çalıştığınızdaişinize karışılmadığında gayet verimli olursunuz. İşbirliğinde bulunmayı istersiniz. Ancak bu işbirliğinin özünde bir amaç veya hedef olmalıdır. Sosyal çevrenizde danışılan kişi olmaktan keyif duyarsınız

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 22 Ekim 2012 Boğa


  Sevgili Boğalar yeni haftamız saat 06:32 itibariyle Oğlak burcunda ilkdördün fazı oluşacak ve hemen ardından Ay saat 08:02 olana dek boşlukta ilerleyecek. Bu görünüm iş hayatınız eğitim konuları ticari faaliyetler din ve hukuk iletişimle alakalı meseleler üzerinde ciddiyetle durduğunuzu gösteriyor. Siz deneyim sahibi olmak bakış açınızı geliştirmek bilgi birikiminizi bir alanda sergilemek ve artık gideceğiniz yolu bilmek istiyorsunuz. Bütün arzunuz yararlı olmak hizmet etmek sağlıklı bir yaşam sürerek hayatınızı yerli yerine oturtmak. İlkdördün bir baskının işaretçisi olsa da şunu biliniz ki azim ve kararlılıkla hedefinizden şaşmadan ilerlemeyi kabul ederseniz başarılı olabilirsiniz. Belki şu an şartlar tam olarak istediğiniz gibi olmayabilir. Bu sizi üzmesin. Bilakis iteklesin ki siz gücünüzün farkına varın.

  Saat 08:02 itibariyle boşluk etkisi sona erecek ve Ay-Kova burcunda ilerlemeye başladığında işimizle ilgili konularda yeniliklere açık olacağız. Hızlı ve aktif bir şekilde hareket edebilir bulunduğumuz alanda ilgi toplayabiliriz. İlginç ve sıra dışı fikirlerimizi ifade edebileceğimiz işlere yönelebiliriz.

  Saat 11:30 Ay-Satürn arasındaki mücadeleci görünüm duygusal anlamda baskı yaratabilir. Özellikle ilişki ve parasal meseleler üzerinde bir hayli durmanızı sağlar.

  Saat 17:59 Ay-Uranüs olumlu görünüm etkisi altında aceleci davranılmamalı yeniliklerde bulunmadan önce iyice bir düşünülmelidir.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 22 Ekim 2012 İkizler

  Sevgili İkizler saat 06:32 itibariyle Oğlak burcunda oluşacak ilkdördün fazının ardından Ay saat 08:02 olana dek boşlukta ilerleyecek. İlkdördünün sizler açısından anlamı nedir nelere dikkat edilmelidir izah etmeye çalışacağım. Siz bu oluşumun etkisi altıda aşk hayatınız cinsel yaşamınız finansal konular ilgi duyduğunuz alanlarda derinlikli bir şekilde düşünebilir fazla zorlanmadan hayatınızı kazanmak yaşamak isteyebilirsiniz. Siz bugün özgürlüğünüzün baskı altına alınmasından bir mesele üzerinde uzan uzadıya düşünmekten uğraşmaktan hoşlanmazsınız. İstersiniz ki hayatını güzelliklerinin keyfine varılsın maddi konularda işler yolunda yürüsün aşk hayatınızda pürüzler ortadan kalksın. Ancak bugün şartlar bu isteklerinizi elde etme veya hissetme anlamında biraz zorlayıcıdır. Kendi içinizde motivasyonunuzu sağlayarak umudunuzu kaybetmeden ilerlemek tamamen sizin hayata olan bakış açınıza göre şekillenecektir. Önünüzdeki engeller sizi yıldırmasın. Karamsar düşünmeyin olur mu?

  Saat 08:02 itibariyle boşluk etkisi sona erecek ve Ay-Kova burcunda ilerleyecek. Bu enerji gayet olumludur. Uzak bir yere kısa süreli yapılacak bir seyahati özgürce hareket etmenizi ve fikirlerinizi ortaya koymanızı sağlar. Sosyal hümanist yönleriniz diğer insanların dikkatinden kaçmaz. Arkadaşça paylaşımlarınız kültürel anlamdaki etkinliğinizkendinizi amacınıza adamanız takdirle karşılanır. Saat 11:30 Ay-Satürn arasındaki mücadeleci görünüm iş ve sağlık konuları üzerinde odaklanmanızı sağlar.

  Saat 17:59 Ay-Uranüs olumlu görünümü her insanla gayet rahatlıkla iletişimde ve bağlantılarda bulunmanızı sağlayıcıdır. Eğitim ve çalışma hayatınız organize işler ve toplumsal konularda yenilikçi fikirlerinizle adınızdan söz ettirebilirsiniz

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 22 Ekim 2012 Yengeç

  Sevgili Yengeçler saat 06:32 itibariyle Oğlak burcunda oluşacak ilkdördünün ardından saat 08:02 olana dek Ay-boşlukta ilerleyecek. İlkdördün etkisi altında eşiniz veya ilişkinizle ilgili meseleler üzerinde iş ortaklıkları ve sözleşmelerle alakalı konularda kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Eğer evliliğiniz yolunda gitmiyorsa veya ciddi bir ilişkiniz yoksa kendinizi başarısız bir kişi gibi görebilirsiniz. En ufak bir şeyi gözünüzde büyüterek hem kendinize hem de ailenizde bulunan kişilere karşı tepkide bulunabilirsiniz. İlkdördün genel olarak baskı yaratıcı olsa da aslında kişinin kendini algılamasında ilişkisini gözden geçirmesinde veya arzularına ulaşmak için ne yapması gerektiğini tespit etmesinde yardımcıdır. Problemlerinin ve yapmak istediklerinin farkında olan kişi yanlış giden veya bir türlü düzelmeyen meseleleri şöyle bir düşünür ve bir hal çaresi bulmaya çalışır. İlkdördünü bu açıdan ele alırsak çok daha verimli bir şekilde değerlendirmiş oluruz.

  Saat 08:02 itibariyle boşluk etkisi sona erecek ve Ay-Kova burcunda ilerleyecek. Eşimiz ailemiz bir arkadaşımız veya iş ortağımızla alakalı maddi ve manevi meselelerin işaretçisidir. Belki yardımcı olmamızı gerektiren bir sorun vardır veyahut bu kişiler yüzünden biz sıkıntı yaşıyor olabiliriz. Bunların çözülmesi için çaba sarfedebiliriz. Saat 11:30 Ay-Satürn arasındaki mücadeleci görünüm aşk hayatınız ve mali konular üzerinde ciddiyetle durmanızı sağlar.

  Saat 17:59 Ay-Uranüs olumlu görünümü bazıları için bir kredi veya borçlanmanın işaretçisi olabilir. Kafanızın içindeki planların gerçekleşmesi için paraya ihtiyacınız olabilir. Bir sağlık sorunun giderilmesi için yapılacak bir tedavinin ameliyatın göstergesi olabilir. Beklenmedik bir durum nedeniyle paraya ihtiyaç duyulabilir.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 22 Ekim 2012 Aslan

  Sevgili Aslanlar saat 06:32 itibariyle Oğlak burcunda ilkdördün fazı oluşacak ve hemen akabinde Ay saat 08:02 olana dek boşlukta ilerleyecek. İlkdördün etkisi altında kendinizi gerek sağlık gerek çalışma hayatınız gerekse insanlarla olan her türlü ilişkinizde baskı altına alınmış gibi hissedebilirsiniz. Bir yandan sorumluluklarınızı yerine getirmeniz gerekir diğer yandan insanlarla iyi ilişkiler kurmanız istenir. Bir yerlere gitmek değişik bir şeyler yapmak hayatınızı rahat bir şekilde yaşamak istersiniz. Sizi baskı altına alan hiçbir şeyden zevk almazsınız. Programlanmış bir makine gibi yaşamak sizi stres altına alır. Bunlar ilkdördün etkisi altında hissedebilecek gerginliklerdir. Ancak ben ilkdördünün kişi üzerinde farkındalık yaratan gücünü severim. Bu farkındalık sayesinde insan hem sağlığıyla ilgilenir hem çalışma şartlarını bilinçli bir şekilde gözden geçirir hem de kendisini nelerin mutlu edeceğini bilerek bunlara hayatında yer verir. Seyahate çıkarak ruhunu dinlendirir başka işler araştırabilir sağlık kontrollerini yaptırabilir. Böyle kullanmak dururken neden olan biteni sürekli kafamıza takıp mutsuz olalım ki?

  Saat 08:02 itibariyle boşluk etkisi sona erecek ve Ay-Kova burcunda ilerleyecek. Bu enerji partnerinizin sizden farklı düşünebileceğini veya hareket edebileceğini gösteriyor. Eğer bir mesele üzerinde anlaşmazlık yaşıyorsanız birbirinize arkadaşça yaklaşmayı deneyiniz. Ortak bir noktada buluşmak belki zor olabilir. Ama en azından denemiş olursunuz. Anlaşan çiftler bugün birbirlerine güzel sürprizler hazırlayarak şaşırtmak isteyebilirler. Saat 11:30 Ay-Satürn arasındaki mücadeleci görünüm ilişkiniz ve evinizle alakalı konularla yakından ilgilenmenin işaretçisidir.

  Saat 17:59 Ay-Uranüs olumlu görünümü sayesinde önümüzdeki bayram için bir plan yapabilirsiniz. Belki de sevgilinizin doğum günüdür veyahut özel bir günü kutlayacaksınızdır. Ona güzel bir hediye alabilirsiniz. Bu enerji sürpriz bir yakınlaşmanın işaretçisi olabilir. Ne zamandır hoşlandığınız kişiyle bağlantı kurabilir bir araya gelebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte bir etkinlikte beraber olabilirsiniz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş