Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 19 Ekim 2012 Günlük Burç Yorumlarınız.

  Sevgili Koçlar saat 05:32 Ay-Jüpiter karşıtlık etkisi altında Cuma günümüz başlıyor. İletişim becerinizle etrafınızdaki insanları gayet rahatlıkla etkileyebilirsiniz. Zihniniz bir hayli hızlı çalışır. Ancak bir konu üzerinde uzun süre düşünmeniz odaklanmanız pek kolay olmaz.

  Saat 10:15 Ay-Venüs görünümü kişinin gerek iş gerekse kendini geliştirme anlamında verdiği mücadelenin işaretçisidir. Doğal olarak bir yandan duygusal gelgitlerinize çare bulmaya çalışırsınız diğer yandan işlerini düzenlemeye gayret gösterirsiniz. Böyle bir etki altında bilgilenmeye önem veriniz. Çünkü bu bilgilenme sizi gereksiz konuların üzerinde durmaktan koruyacaktır.

  Saat 23:27-20 Ekim saat 04:41 arasında Ay boşluk etkisi altındayız. Sizinle aynı düşüncede olmayan kişilerle çatışmak yerine onları anlamaya gayret gösteriniz. Gereksiz bilgiler edinmek yerine zamanı iyi bir şekilde değerlendiriniz. Yüzeysel olanı değil kalıcı olanı öğrenmeye çalışınız.


 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 19 Ekim 2012 boğa

  Sevgili Boğalar Cuma günümüz saat 05:32 itibariyle etkili olacak Ay-Jüpiter karşıt görünümüyle başlıyor. Dilediğiniz gibi para harcama arzunuzu gösterse dedikkatli olmakta yarar vardır. Bu etki altında kişi zevklerine düşkündür. Kazanmaktan yanadır.

  Saat 10:15 Ay-Venüs görünümü altında yaşadığımız ilişkiyi veya aşkı mantıklı bir şekilde analiz etmeye çalışsak da yüreğimiz rahat etmez. Bir eksik var ve bu eksiğin yeri dolmadığı için doğal olarak gelgitler yaşarız. Belirsiz durumlar canımızı tak edebilir.

  Saat 23:27-20 Ekim saat 04:41 arasında Ay boşluk etkisi altındayız. Paranızı değerlendirme veya kazanç elde etmek adına kendinizce bir değerlendirmede bulunabilirsiniz. Finans veya ilişki anlamındaki çıkmazlar davalar veya sorunları ancak mantıklı bir şekilde çözebileceğimizi unutmayalım.


 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 19 Ekim 2012 ikizler

  Sevgili İkizler saat 05:32 Ay-Jüpiter karşıtlık etkisi altında Cuma gününe adım atıyoruz. Bu görünüm ilişki konularında partnerin kendine dönük düşündüğünü olayların canı sıkıcı taraflarını görmezden gelmek istediğini gösteriyor. Ancak onun bu rahat hali kendine dönük düşünmesi sizi rahatsız edebilir.

  Saat 10:15 Ay-Venüs görünümü nedeniyle ilişkinizle alakalı mevzularda özellikle iç dünyanızda her şeyi gereğinden fazla analiz edebilirsiniz. Hatta partnerinize belli etmeden onun size uygunluğunu veya bir arada olmanızın sizin için ne anlam ifade ettiğini gözden geçirebilirsiniz. Ancak size bir sır vereyim. O da aynı şekilde bunu yapmakta. Yani her ikiniz de bugün birbirinizi incelemektesiniz.

  Saat 23:27-20 Ekim saat 04:41 arasında Ay boşluk etkisi altındayız. Bu süre içinde belli konular üzerinde partnerinizle birlikte hareket etmeye çalışmakta yarar var. Birbirinize tavır almak yerine güzelce konuşarak her bir problemi halledebilirsiniz. Bu saatler içinde akıllı davranan çok yol alır.


 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 19 Ekim 2012 yengeç

  Sevgili Yengeçler saat 05:32 Ay-Jüpiter karşıtlık etkisi altında haftanın son iş gününe adım atıyoruz. Bu görünüm bazı konuları gereğinden fazla büyütmenize neden olabilir. Aslında rahatmış gibi durursunuz. Ancak hiç de öyle değildir. Sizi huzursuz eden meseleleri kurcalayıp durursunuz. Bunu yaptıkça daha fazla kendinizi rahatsız etmiş olursunuz.

  Saat 10:15 Ay-Venüs görünümü çevrenizle olan her türlü temasında güçlü görünme arzunuz yükselir. İşlerinizi hızlı bir biçimde yaparak ne kadar yetkin biri olduğunuzu insanlara ispat etmeye çalışabilirsiniz.

  Saat 23:27-20 Ekim saat 04:41 arasında Ay boşluk etkisi altındayız. Bu süre içinde hem iş hem duygusal konularda akıllıca düşünmenin önemi büyük. Olanla-olması gerekenler arasındaki farkı mutlaka iyi tespit etmek gerekir. Çünkü bazen evdeki hesap çarşıya uymayabilir. Onun için acil karar vermemek lazım.


 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 19 Ekim 2012 aslan

  Sevgili Aslanlar Cuma günümüz saat 05:32 Ay-Jüpiter karşıtlık etkisi altında başlıyor. Zevk verici eğlendirici rahatlamanızı sağlayıcı aktivitelere yönelebilirsiniz. İyimser ve bir hayli coşkulusunuzdur. Bulunduğunuz ortamı neşelendirirsiniz. Değişik bir şeyler yapmak keyiflenmek istersiniz.

  Saat 10:15 Ay-Venüs görünümü Parasal konularda veya parayla alakalı meselelerde kendinizi güçlü görme ve gösterme arzunuz oldukça yoğun. Öğleye doğru hesabınızı iyi yapmanızı tavsiye ediyorum.

  Saat 23:27-20 Ekim saat 04:41 arasında Ay boşluk etkisi altındayız. Aşk hayatınızla alakalı konularda sabırlı ve akıllı bir şekilde hareket etmeli ancak sürekli olarak kendi bildiğinizin doğru olduğunu düşünmemelisiniz. Çelişkili durumlar varsa mutlaka sakin olunuz.


Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş