Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 11 Ekim 2012 Günlük Burç Yorumlarınız.

  BAŞAK Burcu Yorumu


  Derin korkularınızdan sıyrılma ve kendinizi bütünüyle olduğu gibi kabul edebilme dönemindesiniz. İç dünyanızdaki duvarlardan geçip büyüme ve gelişme adına çıkacak bu fırsatları değerlendirmezseniz yazık olur. Karışık duygularınıza göre hareket ederseniz bugün hata yapma riskiniz var. Yapmanız gereken şeylerden birisi sonuca gitmeden önce ayrıntılara bir göz atmak olacaktır.

  Göreceksiniz küçük olmaları yüzünden farketmediğiniz ufak ayrıntılar başınıza ne dertler açmışlar. Sizi yakından ilgilendiren her işte aynı yöntemi uygulayarak sonuca gitmeye çalışın. Yapacağınız kısa yolculuklar sizi rahatlatacaktır. Her konuda sevginizi ön plana çıkarmanız ve duygularınızla birlikte mantığınızı da aynı ölçüde götürmeniz sizi sevimli bir kişi görünümüne sokarken diğer yandan fazla kayıp vermemenize de sebep oluyor

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 11 Ekim 2012 BOĞA Burcu Yorumu

  İlişkilerde karşınızdakilerle aranıza ördüğünüz duvarın anlamsızlığını fark edeceğiniz fırsatlarla dolu bir gün. İçlerinden bir kısmı sizi hayal kırıklığına uğratmış olsa da çok verici bir arkadaş grubunuz var. İlişkide isterseniz hem mesafenizi koruyup hem de sevgi ve paylaşımı yakalayabilirsiniz. Kendinizi sevimsiz kılıyorsunuz huzursuzluk ve gerilim size hakim olacak.

  Başkalarına ve yakınlarınıza karşı sorumluluk hissediyorsunuz. Yakın çevreniz ile veya yakınlarınız ile fikir alışverişlerinde bulunacaksınız kendiniz ile ilgili fikirlerinizde bazı değişiklikler olacak. Oayların içinde bulunmak zorunda kalabilirsiniz. Yakınlarınız ile ilgili olacak bu sorunlar bir dönem devam edecek. Fakat sonucunda olayları yaşca büyük birisinin halletmesi ile rahatlayacaksınız

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 11 Ekim 2012 İKİZLER Burcu Yorumu

  İşteki fedakârlıklarınızın ve aldığınız sorumluluklardaki kararlı tutumunuzun meyvelerini toplayacağınız günleri yaşıyorsunuz. Sorumluluklarınızı sonuna kadar bilmeniz güzel ancak eğer işte kendinizi bu kadar harap ederseniz ihmal edilme nedeniyle ailenizden duygusal tepkiler alabilirsiniz. Mantıklı kararlar alarak yerine gelmesi gereken işlere hemen adapte oluyor ve gereksiz hareketlerde bulunmuyorsunuz.

  Yine de boşverici bir tavır içinde olmamalı ve her kararı bir kez daha düşünmelisiniz. Sevgi konuları bu dönem oldukça verimli geçecektir. Bunların yanında özellikle de aile fertlerine karşı düşüncesiz davranışlarda bulunabilirsiniz. Sinirli hareketler nedeniyle bu ara gerilim yoğun olacaktır. Kendinizden hoşnutsuzluk hissedebilirsiniz

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 11 Ekim 2012 YENGEÇ Burcu Yorumu

  Anne-babalar çocuklarıyla ilgili bazı disiplin sorunları yaşıyor olabilirler. Ancak bu konuda sezgilerinize güvenin. Yazma ve yayınlama konulu bir işiniz varsa ilettikleriniz yanlış anlaşılabilir ya da kesintiye uğrayabilir. Çevrenizdekilerin sözünüzü dinlemesi ve işbirliği yapmasıyla sorun kalkacak. Zekanızın çok iyi derecede çalışması sizi hırslı bir yapıdan uzaklaştırarak kurnaz bir kişiliğe sürükleyebilir.

  Ama bu tutumunuz etrafınızda yanlış algılanabilir ve onların size karşı bir savunma sistemi oluşturmasına neden olmayın. Başka insanlarda aradığınız yalın ve içtenliği kendinizde bulundurmazsanız şikayete hakkınız olmaz ki. Eğer bekarsanız bir süre aşk konusunda hiçbir yenilik yapmamanız iyi olur. Girişimlerinizi sonraya bırakmak daha iyi olacaktır. Daha sonra karşınızdaki insanın sevgisini kazanınca onu kontrol etmeyi düşünün. Kendi haline bırakın ve hiçbir etki ve zorlama yapmayın. Beklemediğiniz kimseler size kalıcı misafir olarak gelebilirler.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 11 Ekim 2012 ASLAN Burcu Yorumu

  Maddi konularda uğradığınız zarar ve kaynak belirsizliğinin evde eğer gelir-gider dengesini oturtmuşsanız son bulabileceği bir dönem yaşıyorsunuz. Para için harcadığınız emeğin karşılığı beklentinizin altında olabilir. Ancak emin olun bu miktar kesinlikle evinizin düzenini koruyabilecek seviyede. Biraz hayal kurabilir ve biraz da romantik olabilirsiniz.

  Bir deneyin bu bir zaaf sayılmaz değil mi? Satın alınacak bütün hoş şeylere aşırı ilginiz size belki de gereksiz harcamalar yapmaya itecektir. Güzel konuşan ve mantık çerçevesi içinde düşünen bir yapıya bürünmeniz toplumda saygınlık kazandıracaktır. Bugün karşılaşacağınız işlerde hemen ileri atılmanız ve daha sonra çoşkunuzu yitirirerek kendinizi ortada kalmış gibi hissetmeniz doğaldır. Çünkü plansız ve programsız hareket ediyor üstelik olayların içeriğini öğrenmeden atılımlarda bulunuyorsunuz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş