2 Ekim 2012 Günlük Burç Yorumu
KOÇ:
Bugün olaylar pratik bir şekilde yaklaşıyor ve somut çözümler arıyorsunuz. Güçlü enerjiniz sayesinde birlikte çalıştığınız kişileri kolay bir şekilde ikna etmeyi başaracaksınız.
BOĞA:
Seçici davranışlarınız yüzünden birçok iş fırsatını kaçırabilirsiniz. Size önerilen çalışmalar içinde farklı renkler yakalayabilir ve kendinizi mutlu edebilirsiniz. Aşkta romantizm söz konusu.
İKİZLER:
Düşüncelerinizi tartarak yaşamı farklı yönlerinden görmeniz bugün işe yarayacaktır. Olaylara pratik çözümler getirmeniz sayesinde çevrenizdeki olayların akışı değişebilir.

YENGEÇ:
Yakın çevrenizde gelişen olaylara karşı tepkili davranmak istemeyebilirsiniz fakat size yanlış gelen şeyleri de kabul etmek istemiyorsunuz. Kişisel çıkarlarını düşünmek zorunda kalabilirsiniz.
ASLAN:
Maddesel güven ihtiyacı içinde olsanız bile çevrenize karşı bu duyguları hissettirmek istemiyorsunuz. Bugün fırsatlar konusunda ısrarcı olmamalı ve karşınızdakilere saygı göstermelisiniz.
BAŞAK:
Ay karşıt burcunuzda ilerliyor ve kişisel ve yakın ilişkilerinizi olumlu etkiliyor. Bugün partnerinizle birlikte ortak organizasyonlar içinde olacaksınız. Kendinizden çok onun hissettikleri sizin için önemli.
TERAZİ:
Duygularınızda bir çekimserlik söz konusu olabilir.Bugün karşılaşacağınız kişilerin fikirlerini kabul etme konusunda bocalayabilirsiniz. Sizi ikna etmeleri çok zor olacak.
AKREP:
Cinsel cazibenizin yüksek olduğu bir gün.Karşı cinsi kolaylıkla etkiliyorsunuz. Zevklerinizde aşırıya kaçmak istemiyorsanız arzularınıza gem vurmayı öğrenmelisiniz. Sosyal yaşamınız canlanıyor.
YAY:
Toplumsal hedefleriniz oldukça yüksek seyrediyor. Birçok kombinasyon işlerin altına imza atacaksınız. Bugün hırslarınızı gizleme gereği duyabilirsiniz. Detayların ön plana çıkacağı bir gün.
OĞLAK:
Ay kombinasyon burcunuz Balık'ta ilerlerken detaycı yönlerinizi daha fazla ortaya koyuyorsunuz. Finans konularında girişimciliğinizi akıllıca kullanmak istiyor fakat yeniliklere karşı çekimser davranıyorsunuz.
KOVA:
Ay'ın bulunduğu konum sezgisel ve akılcı yönlerinizle hareket etmenize neden oluyor. Finans konularında yatırımcı yönlerinizi çevresel koşullarla birleştirmek adına başlattığınız çabalar olumlu gelişecek.
BALIK:
Ay burcunuzda ilerlerken çalışkan yönlerinizi ortaya çıkaracak fırsatları da size sunacaktır. Yapacağınız her türlü atılımlarınızda çevresel faktörleri kendi lehinize rahatlıkla kullanabileceksiniz.