1 Ekim 2012 Günlük Burç YorumuKOÇ:
Güneş'ten olumlu etkiler alıyorsunuz. Uzun yollarda sizi bekleyen güçlü dostlarınızdan beklediğiniz haberleri alacaksınız. İsteklerinizin önünüze çıkacak fırsatlarla paralel ilerleyeceğini unutmamalısınız.
BOĞA:
İş yaşantınızda yaratıcılığınızı istediğiniz gibi kullanarak olayları yönlendirebiliyorsunuz. Eleştirel davranacağınız bir gün. Büyük ve kalıcı başarıları sevdiğiniz için küçük olaylara tahammülünüz yok.
İKİZLER:
Hafızanızı kullanmanız gereken konularla ilgili bazı oluşumlar gündeme gelebilir. Kardeşlerinizin güvenliği söz konusu olacaktır. Bugün zihinsel aktivitenizin oldukça yüksek.
YENGEÇ:
Bilinçaltınız çok yoğun. Düşünce yumağı içindesiniz ve gizli planlarınızın mevcudiyeti sizi başkalarına göre daha karizmatik ve ilginç yapıyor. Ay para evinizi etkiliyor.
ASLAN:
Yoğun ilişkileri seviyorsunuz. Hedeflerinizde ve deneyimlerinizde güçlü konumlar arıyorsunuz. Kolay tatmin olmayan bir yapınız var. Bugün içsel disiplininiz mükemmel bir şekilde seyrediyor.
BAŞAK:
Bulunduğunuz şartları gözden geçirmeden karar almıyor olmanız başarınızı daha da güçlendiriyor. Duygusal yönlerinizi yaratıcılığınızla birleştireceksiniz. Mesleki çalışmalarına hızlandırmak istiyorsunuz.
TERAZİ:
Güneş'in karşıt eviniz Koç'ta olması karşılıklı ilişkilerinizde inatçı ve mantıklı yönlerinizi ortaya çıkaracak. Bugün rutin işlerinizde fazla detaycı davranacak ve çevrenizde değişim rüzgarları estireceksiniz.
AKREP:
Bugün isteklerinizi karşı tarafa yansıtırken doğru kararlar peşindesiniz ve sonradan sizi zor durumda bırakacak işler yapmak istemiyorsunuz. Sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz.
YAY:
Bugün satın almayı düşündüğünüz şeylere bir sınır koymalı ve bütçenizi dengeleme konusunda dikkatli davranmalısınız. Ortak çalışma içinde bulunduğunuz kişilerin yaratma gücünden olumlu etkilenebilirsiniz.
OĞLAK:
Düşündüğünüz olayları çok fazla büyütebilir ve kafanızın daha karışmasına neden olabilirsiniz. Özellikle duygusal ilişkilerinizde istemediğiniz saplantılarınızı denetim altında tutmalısınız.
KOVA:
Çevrenizde size karşı baskıcı tavırlar takınan kişiler ortaya çıkacak ve bunlarla mücadele etmek zorunda kalacaksınız. Bugün başarılı olma konusunda güçlük çekmeyeceksiniz. Detaylara farklı yaklaşımlarınız var.
BALIK:
Uzak yollarla ilgili kurduğunuz hayallerin gerçekleşmesini istiyorsanız bazı bilgi birikimlerinizden yaralanabilirsiniz. Görüşlerinizi sadece size performans kazandıracak kişilerle paylaşmaktan yanasınız.