30 Eylül 2012 Günlük Burç YorumuKOÇ:
Düşüncelerinizi yeniden mercek altına alacaksınız. Bulunduğunuz topluluklarda kendinizi ifade etmeyi yeğlemelisiniz. Çeşitli organizasyonlara katılarak enerjinizi ortaya çıkaracaksınız.
BOĞA:
Birtakım sırlarınızı kimseyle paylaşmıyorsunuz. İş yaşantınızda yaratıcılığınızı kullanarak olayları yönlendirebiliyorsunuz. Yapmanız gereken sakin düşünerek olayları kısa sürede toparlamak.
İKİZLER:
Bugün birçok konu karmaşık bir şekilde karşınıza çıkabilir. Bugüne sığdırmak istediğiniz planlarınız var. Zamanı doğru kullanmak için sakin düşünerek seçimlerinizi özenle yapmalısınız.

YENGEÇ:
İsteklerinizde değişim yaşarken karşı tarafın duygularını da düşünmek zorundasınız. Yaşamınızda oluşan aksilikler karşısında huzursuz olmanız için bir neden yok. Sosyal yaşantınızda sakinliğe ihtiyacınız var.
ASLAN:
Çevresel ilişkilerinizde şartlandığınız kurallarınızı bir kenara iterek daha özgürce konuşabilir ve davranabilirsiniz. Ani değişimler size iyi gelecek. Sınırlarınızı kendiniz belirlemelisiniz.
BAŞAK:
Eleştirici yönleriniz yüzünden aşkta zor günler yaşayabilirsiniz. Alınganlığınız kişiliğinizin parçası haline geldi. Egolarınızın başınıza iş açmasını istemiyorsanız kendinizi dizginlemelisiniz.
TERAZİ:
Bugün verdiğiniz sözleri yerine getirmelisiniz. Dostlarınızla istediğiniz iletişimi kurma konusunda zorlanacaksınız. Ailenizle ilgili sürpriz olaylara hazırlıklı olmalısınız.
AKREP:
Kişisel kazançlarınızı genişletmek için yeni fırsatlar arıyorsunuz. Karşınızdaki kişilerin size sağlayacağı avantajları düşünmeli ve bu alışverişlerde kurallarınızı kendiniz koymalısınız.
YAY:
Bugün enerjinizi arkadaş çevrenizde daha belirgin bir şekilde ortaya koyuyorsunuz. Dostlarınızla birlikte alacağınız ortak kararlar her iki tarafı da memnun edici sonuçlara neden olacak.
OĞLAK:
Ay'ın konumu meraklı yönlerinizi ortaya çıkarıyor. Kendinizi sorgulayabilir ve çevrenizde gelişen bir çok olayın nedenini araştırabilirsiniz. Yeni hedefleriniz için önünüzü açmalısınız.
KOVA:
Dostlarınızdan alacağınız destek sizin için motivasyon kaynağı olacak. Sevdiklerinizle kişisel ilişkilerinizde mükemmel gelişmeler söz konusu. Her türlü sürprize hazırlıklı olmanızda yarar var.
BALIK:
Mesleki anlamda yaratıcılığınız tartışılmaz. Arkadaşlarınızı ve dostlarınızı aramak için çeşitli fırsatlar yaratacaksınız. Bugün ailenizden alacağınız haberler sizi oldukça mutlu edecek.