29 Eylül 2012 Günlük Burç Yorumu
KOÇ
Sözleriniz ışık saçacak. Parasal hedeflerinizle ile ilgili hırslarınız artacak cesaretle konuların üzerine gideceksiniz. Dostluklar ve iş anlaşmaları ön planda olacak.
BOĞA
Bugün yaptığınız işi severek yapacak enerjik ruh halinizi istediğiniz yönde kullanabileceksiniz. Akademik kariyer yapanlar da bazı olumlu gelişmeler yaşayacaklar.
İKİZLER
Yanlış ilişkiler yaşamak istemiyorsanız zamanı ve kişileri doğru seçmelisiniz. Size zaman kaybettirecek birlikteliklerden kaçınmalısınız. Çevrenize dikkat göstermenizi gerekiyor.

YENGEÇ

Bugün sosyal yaşamınızın ilginç olaylara sahne olduğunu görecek ve bu hareket içinde önemli ve enteresan kişilerle bir arada olacaksınız. Yeni dostlukların temelini atabilirsiniz.
ASLAN
Geriye giden Merkür ; aile içi ilişkilerde sorumluluk duygularınızı yoğunlaştıracak. Onlara karşı daha fazla zaman ayırmak ve destek olmak için yoğun bir çaba göstermek siz gerebilir.
BAŞAK
Sosyal ortamlar çerçevesinde yapmak istediğiniz halde gerçekleştiremediğiniz konularla ilgili fırsatlar yakalayacak yeni ve başarılı organizasyonlar içinde bulunacaksınız.
TERAZİ
Eski alışkanlıklarınızın sizi düşündürdüğünü görecek ve ruhsal bir düşünce değişimine gireceksiniz. İyi pozisyondaki dostlarınızın yardımlarını göreceksiniz.
AKREP
Fiziksel anlamda oldukça çekici ve aktif bir tavır içinde olacaksınız. Uzun süredir gizlediğiniz planlarınız uygulama aşamasına gelirken sevdiğiniz işleri yapmaya başlayacaksınız.
YAY
Kariyerinizle ilgili duygu değişimleri yaşıyorsunuz. Bazılarınız yaşama daha duygusal bakacaksınız. Sizi ilgilendiren konularda karizmatik çekim gücünüzü yoğun bir şekilde kullanacaksınız.
OĞLAK
Kalabalık ortamlarda bile kendinizi yalnız hissedeceksiniz. Duygusal takıntılarınız kafanızı meşgul edebilir. Kişisel başarılarınız çevreniz tarafından rağbet görecek.
KOVA
Karşınızdaki kişileri suçlarken onların sahip olduğu düşünce ve değerlerinde size bir şeyler öğreteceğini akılınızdan çıkarmayın. Bu yüzden uzlaşmacı yönünüzü öne çıkarmaya çalışın.
BALIK
Planladığınız işlerde gerekli sonucu almak için kişiselliğinizi güçlü bir şekilde kullanmanızı ve aldığınız kararlardan dönmemenizi öneriyor. Kendinize yeni görevler çıkarın.