28 Eylül 2012 Günlük Burç YorumuKOÇ
Kişisel hırslarınız diğer ihtiyaçlarınızın önüne geçebiliyor. Gün içinde kafanızda şekillenen her olay sizi mükemmel şartlara taşıyor. Karşılaştığınız her türlü engellere hazırlıklısınız.
BOĞA
Evinizle ilgili özel çalışmalar içinde olacak ve bütçenizi yeniden gözden geçireceksiniz. Yatırımlarınız yeniden gözden geçirmeli ve enerjinizi doğru işlerde kullanmalısınız.
İKİZLER
Yapacağınız değişimlerin meblağsı yüksek. Planlarınızı yaparken çıtanızı yüksek tutmanızda fayda var. Olumsuzluklar karşısında pes etmekten hoşlanmadığınız kesin.

YENGEÇ
Finans konularında değişik fırsat beklentileri içinde olsanız bile araştırmalarınızı geniş bir potada incelemelisiniz.Birlikte çalıştığınız kişilere güven duymak istiyorsunuz.
ASLAN:
Yaratıcılığınız konusunda sınır tanımıyorsunuz. Çalışma koşullarını yenilemek istiyorsanız yapacağınız işleri gizli tutmayı denemelisiniz. Duygusal bireyselliğiniz ön plana çıkacak.
BAŞAK:
Bugün neşeli ve romantik davranışlar sergiliyorsunuz. Çevreniz çok kalabalık ve bir çok kişi sizi etkilemeye çalışacak. Bugün seyahat planları için uygun bir gün.
TERAZİ
Etrafınızda duyarlı bir şekilde bakmanızda fayda var. İletişim konusunda başarılısınız ve her konuda yaratıcı yönlerinizi anlık olaylardan etkilenerek yeniden şellendirebiliyorsunuz.
AKREP
Bugün hırslı ve girişimci yapınızla çevresel iletişiminizde sıra dışı nüanslar yakalıyor e kendinizi ön plana çıkarmanın alt yapısını hazırlıyorsunuz. Düşüncelerinizde güçlü bir akıcılık var.
YAY:
Bugün saygınlık duyguları içinde yaklaşacağınız kişilerden tam destek alacaksınız. Onları iyi bir izlenim vermek için gereken tüm enerjinizi yansıtmayı iyi başarıyorsunuz.
OĞLAK
Bugün bazı yeni tekliflerle karşı karşıya gelecek ve bazı ayrıntıları düşünmek zorunda kalacaksınız. İkili ilişkilerinize yepyeni bir bakış açısı ile yaklaşıyorsunuz.
KOVA:
Sevgisel beraberliklerden yana olduğunuz için partnerinizden zarif beklentiler içindesiniz. Farklı şartlar sunan bir kişi olarak karşı tarafın aklında ikilem yaratmanız mümkün.
BALIK:
Kişisel rahatlığınızın önemli olduğunu biliyor ve bugün kendi doğrularınıza göre hareket etmek istiyorsunuz. Görüşeceğiniz kişilerin sizden bazı beklentileri olacak.