27 Eylül 2012 Günlük Burç YorumlariKOÇ
Çalıştığınız alanlarda özgürce hareket edecek girişimciliğinizi alacağınız desteklerle pekiştireceksiniz. Bulunduğunuz ortamın şartlarında istediğiniz gibi yararlanabilirsiniz.

BOĞA
Çevrenizde daima size inanan dostlarınız olsun istiyorsunuz. Bugün iyi niyetli yaklaşımlarınız yanıtsız kalmayacağından emin olmak isteyeceksiniz. Entelektüel yönleriniz ortaya çıkacak.

İKİZLER
Kişiliğinizi ortaya koymaktan hoşlanıyorsunuz. Derin düşünmek için bugün uygun değil. Yapmanız gereken birçok organizasyon var. Olumsuzluklardan sıyrılmalı ve hayata gerçekçi bakmalısınız.


YENGEÇ
Arkadaşlarınızla aranızda maddesel ilişkilere girmemelisiniz. Bugün eski arkadaşlarınızdan ilginç teklifler alabilir ve gününüzü ortak bir aktivite ile paylaşabilirsiniz.

ASLAN
İş hayatınızda beraberliğinizi denetim altında tutmak sizi olumlu yapıyor. Bugün çevre koşullarınızı irdelemek istiyorsunuz. Bugün bazı konularda düş kırıklığı yaşamak istemiyorsunuz.

BAŞAK

Bastırdığınız duygularınızın sizi rahatsız etmesinden etkilenmek istemiyorsanız yaratıcılığınızı akıllıca kullanın. Bugün arkadaşlarınızla ortak kararlar alacaksınız.

TERAZİ
İçinizde nedensiz sıkıntılarınız var. Sanki içgüdüsel olarak birşeylerin tam yerinde olmadığı kuşkusuna kapılıyorsunuz. Önünüze çıkan fırsatlar arasında kabul edemediğiniz bir dengesizlik var.

AKREP
Ay para evinizde ilerliyor ve sizi işlerinizin maddesel yönlerini ortaya çıkarıyor. Yatırımlar ve kazançlar konusunda bazı beklentiler içinde olacaksınız. Gerginlik olabilir.

YAY
Ay burcunuzda ilerlerken kişisel egolarınız ortaya çıkarıyor. Duygusal konularda detaycı kimliğiniz körükleniyor. Atılımlarınızı kendi otokontrolonüz yüzünden geciktiriyorsunuz.

OĞLAK
İç disiplininiz mükemmel. Planlarda doğru bir uygulayıcısınız. Bugün duygusal paylaşıma herkesten fazla ihtiyacınız var. Önemli aşamalardan geçtiğinizi başkaları anlamaz sanmayın.

KOVA
Enerjinizi duygularınızdan arındırarak yaşayacağınız bir gün. Maddi konularda tetikleyici nedenleriniz yatırımcı ruhunuzu ortaya çıkarıyor. İş tekliflerine karşı tavırlı yaklaşıyorsunuz.

BALIK

Bugün tepe evinizde ilerleyen Ay mesleki konularda ketum ve gizemli davranacağınızı gösteriyor. Size hiç yakışmıyor ama kıskançlığınız üstünüzde. Size söylenenlere aldırmıyorsunuz.