25 Eylül 2012 Günlük Burç YorumuKOÇ
İş sorunlarınızla çevrenizin huzurunu bozmak istemiyorsunuz. Yoğun temponuzu dengeleyecek bir sisteme ihtiyacınız var. Çevre koşullarının size sunduğu şartlara uyumak istemiyorsunuz.
BOĞA
Alışkanlıklar konusunda ısrarcı bir tutum izleyebilirsiniz. Bugün partnerinizin davranışlarından etkileneceksiniz. Duygularınızı herkese açmaktan yana değilsiniz.
İKİZLER
İnandığınız konuların üzerine giderek içsel sesinizin sizi yönlendirmesine izin veriyorsunuz. Hırslı yönlerinizi ön plana çıkararak toplumsal enerjinizi ortaya koymaktan yanasınız.

YENGEÇ
Çekiciliğinizi ve kişisel enerjinizi birleştireceksiniz. Bugün aşk yaşantınızı renklendirmek için duygusal yönlerinizle ortaya çıkacak. Duygusal iletişiminiz mükemmel.
ASLAN
Hırslarınızın ön plana çıkmasıyla kişisel zevklerinizi arka plana atabilir partnerinizi ihmal edebilirsiniz. Atılımcı yönlerinizin ortaya çıktığı dönemlerden birini yaşıyorsunuz.
BAŞAK
Duygularınızı baskı altında tutarak isteklerinize belli bir disiplin sağlamayı amaçlıyorsunuz. Bugün sezgilerinizin sizi yönlendirmesine izin vermelisiniz.
TERAZİ
Düşüncelerinizde belli bir disiplin getirerek yaratıcılığınızı güçlü bir şekilde ortaya koyacaksınız. Bugün fikir birliği içinde olduğunuz kişilerle gereksiz bir tartışma ortamı yaratmamalısınız.
AKREP
Bugün iş ilişkilerinizde bir yoğunluk söz konusu. olacak. Bir çok işinizi zincirleme halletmek zorunda kalacaksınız. Çevrenizle iş birliği içinde olacağınız bir gün.
YAY:
Yeni bir iş projesi gündemde olacak. Sezgilerinizin sizi yanıltmadığından emin olabilirsiniz. Çünkü bağımsızlık duyguları içinde hareket ettiğiniz zamana başarı yüzdeniz çok daha fazla artıyor.
OĞLAK
Arkadaşlarınızla aranızda gelişen diyaloglara önem vermelisiniz. Sizden gizledikleri çok şey olabilir. Olaylara sistemli yaklaşmanız bazı çevrelerce yanlış algılanacaktır.
KOVA
Sosyal yaşantınıza ağırlık vereceğiniz bir gün. Kariyerinizi ilgilendiren konuların gündeme gelmesiyle sizi önemli kılan bazı durumlar söz konusu olacaktır.
BALIK
Sezgilerimizi istediğimiz alanda kullanabileceğimizi çevremize ispat etmeliyiz. Bugün iletişimde hızlı hareket ediyor olmamız günümüzü iyi kurgulamamıza neden olacak.