22 Eylül 2012 Günlük Burç YorumuKOÇ
Duygularınızı yaratıcılığınızla kombine edeceğiniz bir güne giriyorsunuz. İşlerinizin düzenli bir şekilde ilerlemesi sizin iç disiplininizin olumlu gelişmesinden ileri geliyor. Bunu sürdürün.
BOĞA
Özgüveninizin yüksek olduğu bir gün ve yakın dostlarınızın güçlü desteği sayesinde kendinizi hak ettiğiniz yerlerde göreceksiniz. Zor olanı seçmek sabırlı yönlerinizi ortaya çıkarmalısınız.
İKİZLER
Ailede bazı dengelerin gündem kazanması söz konusu. Bugün sorumluluk duygusuyla hareket ediyor ve değer yargılarınızı gözden geçirmek istiyorsunuz. Bilgilerinizi sergileme konusunda başarılısınız.

YENGEÇ
Duygusal konularda kendinizle ilgili aşamalar kaydetmek istiyorsanız yakın çevrenizle işbirliği yapmak zorundasınız. Aklınızda sürekli kendinizi aşma ve mantıklı yönlerinizi kullanma içgüdüsü yatıyor.
ASLAN
Maddi konularınızın yeni bir boyut kazanmanın size kazandıracağı prestijleri inkar etmemelisiniz. Yapacağınız organizasyonlarda kendinizi farklı bir şekilde ortaya koyuyorsunuz.
BAŞAK
Yaratıcılığınız konusunda engel tanımıyor ve kendinizi ifade edecek çalışmaları tercih ediyorsunuz. Duygusal ve sosyal ilişkilerinizde hareketlenmeler söz konusu olacak.
TERAZİ
Bugün Ay bilinçaltınıza yoğunluk kazandırıyor. Estetik yönden kendinize güvenmenize rağmen isteklerinizi hiç kimseyle paylaşmak istemiyor ve kendi çabanızla bir şeyler yapmak istiyorsunuz.
AKREP
Arkadaş çevrelerinizde sabit bir kişilik sergiliyorsunuz. İnatçı ve başınıza buyruk davranışlarınız sizi faklı yaparken bazı tereddütlerinizi yenmenize yardımcı oluyor.
YAY
Kendinizi yanlış ifade edeceğiniz bir gün. Ay tepe evinizde ilerlerken hırslarınızla ilgili değişimlerin söz konusu olacağını gösteriyor. Yeni tanışacağınız kişiler üzerinde olumlu etki bırakacaksınız.
OĞLAK
M Düşündüğünüz olumsuz düşünceler yüzünden kafanız karışıyor. Değişimlerinizi karşı tarafa yanlış yansıtıyorsunuz. Özellikle kelimelerinizi kullanırken dikkatli olmak zorundasınız.
KOVA
Özgürlüğünüzü destekleyici çalışmalar içinde olacaksınız. Kafanızın içinde bir çok düşünce mevcut ve yapacağınız her şeyi planlı bir şekilde uygulama fırsatı bulacaksınız. Değişim içindesiniz.
BALIK
Birçok işi bir arada yaptığınız zaman motivasyonunuz artıyor ve kendinizi yenilenmiş hissediyorsunuz. Bugün mesleki anlamda size yarar sağlayacak bir çok çalışma içinde olacaksınız.