21 Eylül 2012 Günlük Burç YorumuKOÇ:
Bilginizi paylaşma konusunda tereddütlü davranıyor ve kimseye fikirlerinizi söylemek istemiyorsunuz. Çevreniz bu yönünüzü algılayabiliyor ve tepkisel davranışlarınız karşısında çaresiz kalıyorlar.
BOĞA:
Hedeflerinizi yüksek tutmak gibi koyduğunuz bazı kuralları kendiniz bile aşmak istemiyorsunuz. Bugün dengelerinizle başınız dertte. Ertelediğiniz işlerin birikmesine meydan vermemelisiniz.
İKİZLER:
Bugün olayların üstesinden gelebilecek yeterli enerjiye sahipsiniz. Kendinizi ispat edecek gerekli çabayı göstermeniz sizi olumsuz kılabilir. Kendi gücünüzü ortaya koyacak çalışmaları tercih etmeyi yeğleyeceksiniz.

YENGEÇ:
Maddi konulara duygusal yaklaşım içindesiniz. Karar vermeden önce adımlarınızı sağlam bir şekilde hesaplamalısınız. Satürn parasal evinizde ilerlerken isteklerinizde başarılı olmanız için sabırlı olun.
ASLAN:
Birlikte çalıştığınız kişilere enerjinizi istediğiniz gibi yansıtmak istemenize rağmen sunuşlarınızı belli bir düzey içinde gerçekleştirmeli ve olayları abartmamalısınız.
BAŞAK:
İş birliğini seviyor olmanız bir çok dost çevrenizin de çoğalmasına neden oluyor. Sistemli yapınız yüzünden çevrenizle ters düşme olasılığınız var. Özellikle bugün size karşı çıkabilirler.
TERAZİ:
Eşinizle aranızda güçlü bağların oluşması hoşunuza gidecek. Yapacağınız çalışmalarda onunla güç birliği içinde olacaksınız. Entelektüel çalışmalarınızı destekleyecek yardıma ihtiyacınız var.
AKREP:
Kurallı hareket ettiğiniz zaman işlerinizi çok kolay sonuçlandırabiliyorsunuz. Çalışma sisteminizle ilgili yeni bir süreç başlatmak üzeresiniz. Aktif kişilerle iş birliği içine girmelisiniz.
YAY:
Bilinçaltı dürtülerinizin etkin olduğunu biliyor ve davranışlarınızda belli bir düzeyi korumaya çalışıyorsunuz. Bugün para gündeminizi takip etmeli ve olayları istediğiniz gibi yönlendirmelisiniz.
OĞLAK:
Parasal konularda birçok fırsatı kaçırabilir ve ihmal ettiğiniz konuların olumsuz dönüşlerine tanık olabilirsiniz. Bu mantıklı yapınızı bilenler için hatalı bir davranış olarak nitelendirilecektir.
KOVA:
Beklentilerinizde belli hedefleriniz mevcut ve sizin tarzınıza yakın olan kişilerin fikirlerini benimsemekten yanasınız. Karşınızdaki kişileri ikna etmek için gerekli enerjiye sahipsiniz. .
BALIK:
İlişkilerinizde aşırılığa kaçabilir ve olaylara sıkı bir disiplin getirmek isteyebilirsiniz. Duygusal baskılara gelemiyor olmanıza rağmen kendi davranışlarınıza yansıtmak istemiyorsunuz.