Koç Burcu Günlük Yorumu Rezzan Kiraz
17 Eylül 2012 Pazartesi


Bugün maddi alanda beklenmedik ama çok güzel bir gelişmeyle karşılaşmanız olasıdır. Daha önceki akılcı tutumlarınız sayesinde elinize önemli bir miktar para geçebilir. Bu para size güç getirecek istediğiniz şeyleri elde etmenize ve bazı sıkıntılardan kurtulmanıza yardımcı olacak. Çevrenizdeki insanlar tarafından sevilmediğinizi düşünebilir alıngan ve kırılgan bir ruh hali içine de girebilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Rezzan Kiraz
17 Eylül 2012 Pazartesi

Bugün işinizde biraz daha fazla gayret göstermeniz gerekiyor ancak bu çabalarınızın da karşılığını alabileceğiniz bir gününüzdesiniz. İşyerinizde bazı arkadaşlarınızın sizi çekememelerinden ya da kıskanmalarından kaynaklanacak bazı karışıklıklar yaşayabilirsiniz. Olaylardan veya kişilerden fazlasıyla etkilenmeye açık bir gündesiniz.


İkizler Burcu Günlük Yorumu Rezzan Kiraz
17 Eylül 2012 Pazartesi

Bugün bazı önemli kararları vermekten kaçınmazsanız size sunulan birçok fırsatı yakalama şansına sahip olabilirsiniz. Bazı eski şartlarla yeniden karşılaşacak ve daha önce fark etmediğiniz bir durumu bu sefer sezerek kazançlı çıkacaksınız. Parayla ilgili konularda küçük olumsuz yönlenmeler ya da engellemeler olabilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu Rezzan Kiraz
17 Eylül 2012 Pazartesi

İkili ilişkilerinizde başarılı olabileceğiniz bir gün. Karmaşık bir durumda son derece olumlu bir karar vermeniz ya da tercih yapmanız olasıdır. Aniden bir yere çağırılabilirsiniz acele kararlarla hazırlıksız veya zamansız olarak yapılacak bir yolculuk size ancak sıkıntı verebilir.


Aslan Burcu Günlük Yorumu Rezzan Kiraz
17 Eylül 2012 Pazartesi


Bugün geleceğe yönelik atacağınız adımlar nedeniyle maddi bir sıkıntı içine girmeniz olasıdır. Çevrenizdekilere her istediğinizi yaptırtabilir ve sıcak ilişkiler geliştirebilirsiniz. Bazı iş teklifleri almanız ve kararsız kalmanız ihtimali güçlüdür. Başkaları için değil kendiniz için yaşamalısınız. Görünürdeki gerçeklerin ardındaki şeyleri biraz incelemenizde fayda var.

Başak Burcu Günlük Yorumu Rezzan Kiraz
17 Eylül 2012 Pazartesi


Aşırı yoğun bir tempo içinde olacağınız bir gündesiniz. Her şey aynı anda üzerinize gelebilir. Bu durumda içgüdülerinize göre hareket etmeniz başkalarının sözlerine kulak vermenizden daha olumludur. Yeni çıkan fırsatları daha çekici bulmanız ve o tarafa doğru gitme eğiliminde olmanız mümkündür. Önemli kararlar alabilir her şeyden yeni bir fikir çıkartabilirsiniz.


Terazi Burcu Günlük Yorumu Rezzan Kiraz
17 Eylül 2012 Pazartesi


Bugün işyerinizde hareketli bir gün yaşayabilirsiniz. Sorumluluk almanız gereken konular daha da fazlalaşabilir. Duygusal ilişkilerinizde çok dikkatli davranmalısınız. Birlikte olduğunuz kişiye yönelteceğiniz küçük bir sözünüz bile çok yanlış anlaşılabilir ya da en azından bir anlaşmazlığın temelini atabilir.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Rezzan Kiraz
17 Eylül 2012 Pazartesi


Yetenekleriniz aniden dikkati çekebilir ve önemli bir kimse sizi başarıya ulaştıracak olan bir teklif yapabilir. Bu teklif üzerinde iyi düşünmelisiniz. Karşınızda güçlü rakiplerin olması da mümkündür fakat onların tutumları sizi yıldırmamalı. Yeterli gayreti gösterdiğiniz takdirde bütün engelleri aşabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumu Rezzan Kiraz
17 Eylül 2012 Pazartesi


Bugün sizin için iş konuları büyük önem kazanıyor. Tecrübeli ve konularına hakim kişilerle çalışarak kazançlı çıkabilirsiniz. Bugün oldukça eskilerde kalan ve artık neredeyse unutmuş olduğunuz bir para konusu da açılabilir ve ummadığınız bir anda elinize para geçebilir. Aslında insanların isteklerinize fazla direnemeyecekleri bir yapıdasınız. Bu etkinizden mutlaka yararlanmalısınız.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu Rezzan Kiraz
17 Eylül 2012 Pazartesi


İşinizde her zamankinden daha istekli çalışacak ve kafanıza taktığınız konuları başaracaksınız. Bugün tekrar gündeme gelecek bir konu fazladan yorulmanızı gerektirebilir ancak bu sayede durumunuz çok daha mükemmel olabilir. Duygusal ilişkilerinizde durgun bir dönem geçirmekle birlikte yine de mutluluğu yakalayabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumu Rezzan Kiraz
17 Eylül 2012 Pazartesi


Bugün sizin için biraz karışık ve olaylı bir gün olabilir. Karamsarlığa kapılır veya vazgeçerseniz zararlı çıkabilirsiniz. Duygusal ilişkilerinizde de her zamankinden daha dikkatli olmalısınız. Yeterince ilgi göstermemeniz nedeniyle önem verdiğiniz birisini kaybedebilirsiniz. Duygularınızı yeniden değerlendirin.

Balık Burcu Günlük Yorumu Rezzan Kiraz
17 Eylül 2012 Pazartesi


Bugün fırsatlarla dolu bir gününüzdesiniz. Önem verdiğiniz işleri bugün halletmenizde yarar var çünkü ileride bunları gerçekleştirmek istediğiniz zaman bazı tersliklerle karşılaşabilirsiniz. Mali konularda da rahatlayabilirsiniz ancak aklınıza her geleni yapmaktan kaçınmalı ve büyük riskler almaktan kaçınmalısınız.