Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Thumbs up Günlük Burç Yorumlarınız.

  Yapılması gereken işler ve güvenlikle ilgili sorunlar üzerinde durmanız gerekecek. Planlı ve hızlı hareket etmeniz halinde yerleşimle ilgili konularınıza göz atabilirsiniz. Bazı bitişler ve başlangıçlar bu dönem size yeni kararlar getirecektir. Yine bu günlerde yakın çevre ya da eğitimle ilgili konular gündeminizi dolduruyor. Zihinsel açıdan yoğun bir dönem olabilir.
  Günlük burçlar - Koç Burcu - Sabah Gazetesi yorumu

  Maddi konularla ilgili konuların size olumsuzluk olarak yansıması süregelen ilişkinizde de pürüz yaratıyor. Bugün deneyimlerinizi arttırma yoluna giderken eski olayların üzerinizdeki etkisini de unutmamalısınız. Uzun süredir arzulayıp ta geliştiremediğiniz yeteneklerinizi ortaya çıkaracak çalışmalar içinde olacaksınız.

  Burçlar - Koç Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu

  Duygusal ilişkileriniz genel olarak mutlu görünüyor fakat bu alanda biraz heyecanlı ve maceralı bir gün de yaşamanız olasıdır. Bir dedikodu sizi biraz rahatsız edebilir ve evliyseniz bu dedikodunun üzerinizdeki etkisi uzunca bir süre devam edebilir. Gene de tatsız düşüncelerden gün içinde kurtulabileceksiniz. Kıskançlık hislerinize mağlup olmamalısınız.

  Burçlar - Koç Burcu - Vatan Gazetesi yorumu

  Bulunduğunuz ortamlarda kendi düşüncelerinizi savunmak zorunda kalabilirsiniz. Sabit düşünceler içinde olduğunuz zaman olaylara dar bir çerçeveden bakıyorsunuz. Yapacağınız konuşmalarda takıntılı davranmaktan vazgeçmelisiniz. Aşk hayatınız oldukça durgun geçiyor.

  Burçlar - Koç Burcu - Takvim Gazetesi yorumu

  Kartınız Delta... İşte budur diyeceğiniz şeyler yaşamaya hazırlıklı olun. Gündelik hayatınıza girecek coşkulu ve mutlu bir haber şu günlerde size çok iyi gelecek.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Günlük Burçlar - Boğa Burcu

  İletişim ve hareketin getirdiği yoğunluk söz konusu. Daha fazla konuşma ve haberleşe hayatınıza girerken zihinsel çalışmalar ön plana geçiyor. Yeni şeyler öğrenmek ve paylaşmak size keyif verebilir. Ancak düşüncelerinizde daha yenilikçi olmanızda fayda var. Yeni bir eğitim programına dahil olmak adına daha yaratıcı fikirler üretmelisiniz.


  Günlük burçlar - Boğa Burcu - Sabah Gazetesi yorumu

  Bugün güvenebileceğiniz bir çevreye gereksinim duyacak ve olayları farklı yönlerden araştıracaksınız. Beklentilerinizde acele etmeden kendinizi ifade etmenin yollarını bulabilirsiniz. Mars’ın karşıt burcunuzda geri hareketi partnerinizle birlikte yeni bir yapılanma olayına girebilirsiniz. Öfkelerinizi dengelemek zorunda kalacaksınız

  Burçlar - Boğa Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu

  Eğer sırlarınızı her tanıdığınız kişiye anlatırsanız bunlar daha sonra size karşı koz olarak kullanılabilir. Duygusal ilişkilerinizde oldukça başarılısınız. Duygularınızı açıklayabilir ve beklediğiniz karşılığı bulabilirsiniz ancak sizi çekemeyen kimselerin araya girmeleri ihtimali var. Böyle bir duruma karşı da gereken önlemleri almalısınız. Eğer evli bir boğaysanız eşinizin bir sürpriziyle çok sevinebilirsiniz.

  Burçlar - Boğa Burcu - Vatan Gazetesi yorumu

  İşinizde yaşadığınız duygusal çekişmelerin nedeni siz değilsiniz. Yeteneklerinizin sınırlarını iyi biliyorsunuz. Atılımcı ruhunuzla tatminkâr işler peşindesiniz. Engeller karşısında pes etmemelisiniz. Çevrenizde farklı fikirleri olan kişilerden ilginç tavsiyeler alabilirsiniz. Sağlığınız iyi.

  Burçlar - Boğa Burcu - Takvim Gazetesi yorumu

  Kartınız Felaket... Duygularınız sizi yönlendirmeye başlıyor sonunda. Buna gerçekten çok ihtiyacınız vardı. Yeni bir ilişki içerisine girmeyi düşünen Boğalar hata yapmayacak.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Günlük Burçlar - İkizler Burcu

  Bütçenizi toparlamak ve iş hayatına önem vermek gerekiyor. Kazançlarınızı yatırıma yönelik bir şekilde değerlendirmek gerekebilir. Bu arada ticari zekanız ve çalışma kapasiteniz çok işe yarayacaktır. Kişisel açıdan becerilerinizi geliştirmek için fırsatlar bulabilirsiniz. Ödemelerinizi daha planlı bir şekilde uygulamanız tutumlu olmanız bir zorunluluk.
  Günlük burçlar - İkizler Burcu - Sabah Gazetesi yorumu

  Bugün Ay’ın verdiği etkilerle kişisel deneyimlerinizi arkadaşlarınızın desteğiyle gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Çevrenizden olumlu etkiler aldığınız zamansosyal aktiviteniz daha da güçleniyor. İşinizle ve ailenizin problemleri arasında kalmak istemiyorsanız bugün zamanınızı dengeli bir şekilde kullanmalısınız.

  Burçlar - İkizler Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu

  İlgisizlik kayıtsızlık veya bıkma bıktırma gibi şeyler yüzünden önem verdiğiniz birisini kaybedebilir ya da kendinizden soğutabilirsiniz. Bir süre yalnız kalmanız size gerçekleri gösterebilir. Eğer evli bir ikizseniz bazı sorunları ortadan kaldırmak için küçük fedakarlıkları göze almanız gerekebilir. Ayrıca sırf gönül eğlendirmek için macera aramanız da bugün için tehlikeli sonuçlar doğurabilir.

  Burçlar - İkizler Burcu - Vatan Gazetesi yorumu

  Düşüncelerinizi hiç kimseyle paylaşmak istemiyorsunuz. Güçlü sezgilerinize güveniyor çevrenizdeki olayları irdelemekten hoşlanıyorsunuz. Geçmişte yaşadığınız deneyimlerinizden yola çıktığınız zaman daha az hata yaptığınızı bildiğiniz için kişisel isteklerinizi arka plana atabiliyorsunuz.

  Burçlar - İkizler Burcu - Takvim Gazetesi yorumu

  Kartınız Kadın... Özellikle de aşk hayatınızla ilgili rafa kaldırdığınız planlar yeniden gündeme gelebilir ve sizi küçük mutlulukların peşinden sürükleyebilir. Tadını çıkarın.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Günlük Burçlar - Yengeç Burcu

  Ay burcunuzda kalmaya devam ediyor. kendinizi etkin biçimde ortaya koymakla kalmayacak mücadele alanı olan evle ilgili uğraşlarda sorumluluk alacaksınız. Bu açıdan bakıldığında sizi birden fazla konu bekliyor. Bu arada kazançlarınızı artırabileceğiniz fırsatlar da dikkat çekecek. İş hayatında yaşanan akıcı dönemler size cesaret verebilir.  Günlük burçlar - Yengeç Burcu - Sabah Gazetesi yorumu

  Çalışma hayatınızın duygusal motivasyonunuzla eş değerde olduğu bir gün. Etrafınızdan çabuk etkileniyor ve problemlerinizi yaptığınız işe aksettirebiliyorsunuz. Bugün duygusal kırıklıklara açık bir gününüzdesiniz. Olayları abartmadan önce içsel sesinizin sizi yönlendirmesine izin vermemelisiniz.

  Burçlar - Yengeç Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu

  Bugün özellikle etkilemek istediğiniz kimselerle görüşmelisiniz. Kimse sizi kıramayacaktır. Karşı cinsten çok beğendiğinizi birisinin ilgisi çekmeniz olasıdır. İstediğiniz takdirde uzun süreli bir ilişki ve beraberliğin ilk adımlarını atabilirsiniz fakat ani kararlardan kaçınmalı ve şimdilik sadece hoşça vakit geçirmeyi düşünmelisiniz. Sağlık konusunda da dikkatli olmalısınız ve gereksiz yorgunluklardan kaçınmaya çalışmalısınız.

  Burçlar - Yengeç Burcu - Vatan Gazetesi yorumu

  Ailenizin ihtiyaçları karşısında sınırlarınızı zorlayabilirsiniz. Onların problemlerinin canınızı sıkmasını istemiyorsunuz. Mantıklı düşünerek çözümleyici noktaları bulacaksınız. Parasal endişeler yerine yeni kazanç yollarına girişmeniz daha mantıklı görünüyor. Sezgileriniz çok yoğun.

  Burçlar - Yengeç Burcu - Takvim Gazetesi yorumu

  Kartınız Çöl...Sürdürmeyi düşündüğünüz hayatınızın size sıkıntı verdiğini biliyorsunuz. Arkadaş canlısı olan tarafınıza bazı kişiler hak ettiği için bir süre son verin. Başarı sizinle.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Günlük Burçlar - Aslan Burcu

  Bugün biraz daha rahatsınız. Bırakılması gereken geçmişe dair konuları aşma çabanız boşa çıkmayacak. Elde olmayan nedenler yüzünden olayları yönetmeniz zorlaşabilir. İç dünyanızı huzurlu tutmak adına kişisel planlara odaklanabilirsiniz. Eğitimle ilgili olumlu gelişmeler karşısında harekete geçeceksiniz. Yen ilişkiler ve destek veren kişilerle bir araya geliyorsunuz.  Günlük burçlar - Aslan Burcu - Sabah Gazetesi yorumu

  Bugün Ay tepe evinizde ilerlerken üstünlük duyguları içinde olabilirsiniz. Toplumsal konulara eğilim gösterme ihtiyacı içindesiniz. Çevrenizde sizi seven arkadaşlarının olumlu destekleri sayesinde bugün bir çok problemlerinizin üstesinden kolay bir şekilde gelebileceksiniz. Sosyal aktivitenizde canlanma söz konusu.

  Burçlar - Aslan Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu

  Bugün oldukça gerilerde kalan ve artık unutmuş olduğunuz bir para konusu açılabilir ve ummadığınız bir anda elinize para geçebilir. Bu parayı değerlendirmekte çok acele etmeyin. Önümüzdeki günlerde size iyi kazanç sağlayacak bir fırsatla karşılaşabilirsiniz. Bunun dışında yine hangi cinsiyetten olursanız olun bütçenizi sarsacak derecede aşırı ve hatta gereksiz masraflara eğilimlisiniz.

  Burçlar - Aslan Burcu - Vatan Gazetesi yorumu

  Seyahat planları yapmanız gerekirken siz işleri yavaşlatmayı tercih ediyorsunuz. Beklentilerinizin sizi oyalamasına izin vermemeli yeni yapılanmalar için zemin oluşturmalısınız. Yaratıcılığınızı kullanacağınız alanları seçerek motivasyon gücünüzü hızlı bir şekilde arttırmalısınız.

  Burçlar - Aslan Burcu - Takvim Gazetesi yorumu

  Kartınız Hata... Verdiğiniz sözleri tutarken biraz zorlanacağınız bir günde olsanız da asla sözünüzden dönmeyeceksiniz. Bu haliniz de çok taktir toplayacak ve sevileceksiniz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş