İKİZLER BURCU

İKİZLER BURCU 27 Mayıs 2012 Burç Yorumu ( 22 Mayis – 21 Haziran )

Otoriter imaj vermek istiyorsunuz ama değilsiniz. Sergilediğiniz hoşgörü sizi sık sık ele veriyor. İlişkinizkonusunda son zamanlarda bitti dediğiniz ancak kafanızda hayla soru işareti olan ve bitiremediğiniz kişi hakkında daha olumlu düşünerek yaklaşarak yakınlaşacaksınız. Duygularınız da kesinlik söz konusu olmalı. Bugün bazı arayanlarınız olabilir. Onlarla aranızdaki çözümsüzlüğü ileriye ertelediğinizi sanıyor olmanız size biraz sıkıntılar yaşatabilir. Birkaç gününüzü bu çözümsüzlükle uğraşarak geçirecek gibi görünüyorsunuz. Akşam alacağınız bir haber yakın bir tanıdığınıza bir ziyaret yapmanızı gerektirecek. Bu ziyarette gelecekle ilgili sevindirici fikirler alacaksınız. Akşama doğru bir davet alabilir ve gideceğiniz yerde zorlandığınız bir konu kararsızlığa dönüşebilir . Daha zamanınız var ani kararlardan uzak durmak size avantaj sağlayabilir. Çevrenizdeki herkesin beklediği bir yeniliğin eşiğindesiniz . Her şey sizin adım atıp atmamanıza bağlı. Kafanızda tartıp duruyorsunuz ama hala bir çekimserliğiniz var gibi.

Aşk Yaşamı : Dostlarınız ilişkinizi tencere ve kapağı benzetmesiyle tanımlıyorlar. Sürdürdüğünüz ilişkiyi oldukça saygın bir yere koyuyorsunuz. Birlikteliğinizin her koşulda tartışılmaz bir önceliği var


İş Yaşamı : İşyeriniz birkaç güne kalmadan bazı sorunları sizin lehinize çözecek. Yakında bir ödülünüz var. Bir yetkilinizin genel güvensiz davranışları sizde birtakım alınganlıklara neden olabiliyor. Bunu yenebilirsiniz.