Red Mini Red ve Red+ tarifesinde Vodafone'lular ve sabit hatlarla sınırsız diğer yönlere binlerce dakika konuşabilir ve her yöne binlerce SMS atabilirsiniz.

Üstelik; Türkiye'de bireysel faturalı tarifelerde ilk ve tek olan yurt dışı avantajı sayesinde; Cep Avantaj ve Red Tarifelerindeki her yöne dakikalarınızı yurtdışında belirtilen ülkelerdeki Vodafone'lu sevdikleriniz ve sabit hat numaralarını *ararken de kullanabilirsiniz!Red ve Red+ tarifelerindeki tüm abonelerimiz Red Mini tarifesindeki kontratlı abonelerimiz Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] katılarak özel müşteri hizmetleri mobil hizmet ekibi Red Team Back-up Kişisel Asistanlık Hizmetleri indirimlerden yararlanabilecekler. Vodafone Red Ayrıcalıklar Dünyası hakkında detaylı bilgi almak için hemen tıklayın: Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] Red tarifeleri yurtdışında Kırmızı Pasaport’la çok avantajlı:
Red tarifesi aboneleri ayda sadece 399 TL'ye tarifelerindeki her yöne dakikaların yarısını yurtdışındayken Türkiye'yi aramak ve gelen aramaları yanıtlamak için kullanabilirler.

Pasaport'a abone olmak için hemen PASAPORT yazın 7048'e gönderin!

Eğer Vodafone abonesi değilseniz size en yakın Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]'ne uğrayarak hemen abone olabilirsiniz.