Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]


Samsung Galaxy S 3 32 GB Red tarifelerine ek ayda 39 TL'den başlayan ek ödemelerle Vodafone'da. Üstelik ilk kez ve sadece Vodafone’da!

Tavsiye edilen peşin fiyatı* 1899 TL ile Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]'nde sizi bekliyor.

Vodafone Red ayrıcalıkları için Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ].


Samsung GALAXY S III ün 4.8 inç HD Super AMOLED ekranında şimdiye dek tanık olmadığınız bir görüntü kalitesiyle karşılaşacaksınız. 16:9 oranı ve 1280 x 720 (HD) çözünürlüğe sahip ekranı ile filmler resimler ve internet sayfaları mobil ortamda hiç olmadığı kadar keyifli.
Samsung GALAXY S III çizilmeye karşı dayanıklı ve enerji tasarrufu sağlayan yeni Corning® Gorilla® Glass 2 ekrana sahiptir. Corning® Gorilla® Glass 2 normal Gorilla® Glass ekranlara göre daha sağlam ve daha incedir.
Akıllı kamerasının sahip olduğu Sıfır Deklanşör Gecikmesi özelliği sayesinde anı kaçırmadan görüntülerken En İyi Fotoğraf özelliği ile grup halinde çekilen 8 fotoğraf arasından en iyisini seçebilirsiniz.
Çoklu Çekim özelliği ise hızlı hareket eden nesneleri kolayca yakalamanızı sağlar. (20 seri çekim).
Sarsıntı önleme özelliği ile daha net görüntüler yakalarken BIS özelliği ile karanlık yerlerde bile çok net fotoğraflar çekebilirsiniz.
Full HD kalitesinde video çekerken aynı anda fotoğraf çekebilmeniz de mümkün.


4 çekirdekli işlemci sayesinde birçok işlemi sorunsuz bir performansla ve çok hızlı bir şekilde eş zamanlı olarak gerçekleştirebilirsiniz.


Bir pencere de e-posta veya SMS gönderirken yada internette gezinirken aynı anda diğer pencerede HD videolarınızı izleyebilirsiniz.
Gelişmiş Paylaşım


NFC ve Wi-Fi Direct teknolojilerini bir arada kullanan S Beam özelliği ile müzik video ve çok daha fazlasını paylaşabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken telefonunuzu başka bir Galaxy S III'e yakınlaştırmak.


Artık Samsung Galaxy S III Laptop Tablet ve Tvleriniz birbirine çok daha yakın. Evdeki bilgisayarınızda bulunan bir filmi akıllı telefonunuzdan mı izlemek istiyorsunuz? AllShare Play ile bilgisayarınıza kablosuz (uzaktan) bağlanarak film yada diğer içeriklerinize erişebilirsiniz.


AllShare Cast ile telefonunuzdaki videoyu yakınınızdaki bir televizyon ekranında izleyebilir ve hatta televizyonunuzda oyun oynamak için telefonunuzu oyun kumandası olarak kullanabilirsiniz.
Not: AllShare Cast özelliğini desteklemeyen Tvlerde AllShare Cast aksesuarı gerekebilir.

Akıllı Özellikler


Rehberinizi Facebook hesabınızla senkronize ederseniz veya arkadaşınızı telefonunuzda bir kez tanımlarsanız fotoğraflarını çektiğinizde arkadaşlarınız otomatik olarak tanınır ve etiketlenir. Daha sonra resim üzerinde etikete tıklayarak o kişiye mail veya mesaj gönderebilir veya Facebook üzerinden iletişime geçebilirsiniz.


Bir e-kitap okurken veya internette gezinirken Akıllı Bekleme özelliği sayesinde ön kamera göz hareketlerinizi takip ederek ekranın kararmasını önler.


Direkt arama sayesinde biriyle mesajlaşırken onu aramak istediğinizde tek yapmanız gereken telefonu kulağınıza götürmek. Direkt Arama özelliği numarayı sizin için çevirir.


Galaxy S III siz uzaktayken gelen cevapsız aramaları kısa mesajları ve ayarladığınız etkinlik notlarını onu elinize aldığınızda bir titreşimle uyararak hatırlatır.