üüüAyda 19 TL'den başlayan fiyatlarla
Fiyat seçeceğiniz tarifeye göre değişecektir

BlackBerry Curve 9360 ile tarzınızla sosyalleşin. Her an her yerde

• Kamera: 5 MP
• İşletim Sistemi: BlackBerry 7
• İşlemci: 800 MHz
• Ekran boyutu: 2.44 inç
• 3G
Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]


BlackBerry Curve 9360 Red tarifelerine ayda sadece 19 TL'den başlayan ek ödemelerle!


1) Red tarifelerine ek ödemelerle almak istiyorum:
BlackBerry Curve 9360’ı Red tarifeleriyle kampanyalı alan aboneler; Vodafone Red Ayrıcalıklar dünyasına adım atıyor.
Vodafone Red ayrıcalıkları için Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ].
2) Sınırsız İnternetiyle almak istiyorum:
Son model BlackBerry Bold™ 9790'a istediğiniz tarife ile sınırsız internetiyle birlikte ayda 59 TL'den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz!
Sınırsız internetle neler yapabilirsiniz?
• BlackBerry Messenger ile sınırsız mesajlasın.
• Push e-mail teknolojisiyle e-postalarınıza anında ulaşın.
• BlackBerry Internet tarayıcısıyla internette popüler sitelerde sörf yapın.
• Sosyal ağlara her an ulaşın.
• BlackBerry Application World'den hayatınızı kolaylaştıracak uygulamalar indirin.


CİHAZ ÖZELLİKLERİ:
Tarzınızla sosyalleşin
Arkadaşlarınız ve ailenizle bağlantı halinde olmak hiç bu kadar hoş bir görünüme sahip olmamıştı. BlackBerry® Curve™ 9360 akıllı telefon çekici bir görünüme ve daha da yüksek bir performansa sahip.
Nerede olursanız olun bağlı kalın ve hayatınızda olup biten her şeyi gerçek zamanlı olarak paylaşın. Bu şık BlackBerry® akıllı telefon eğlenmeyi sevenler için.
Akıllı ve sezgisel
İki dünyanın da en iyisinin keyfini çıkartın!
Akıllı telefonunuzu istediğiniz gibi kontrol edin. Akıcı ve son derece hassas dokunmatik ekranını kullanarak internette hızlı ve kolayca dolaşabilirsiniz. Şimdi daha da genişleyen ve kullanımı daha kolay hale gelen ikonlaşmış BlackBerry QWERTY klavyesini kullanarak e-postalarınızı doğru bir şekilde zahmetsizce yazabilirsiniz.
Şık ve kolay kullanım
İnceliği ve hafifliği ile ön plana çıkan yeni BlackBerry Curve 9360 aktif bir sosyal yaşamın vazgeçilmez akıllı telefonudur. Güvenli mesajlaşma özelliği ve klasik QWERTY klavyemizin yaygın kullanım kolaylığı ve hassaslığı sayesinde arkadaşlarınız ve ailenizle hiçbir zaman bağlantınız kopmaz.Nasil da sosyal!
Iletişimde kalmak hiç bu kadar kolay olmamişti. Güncel kalmak için tek bir bakiş yeter. Oturum açmakla uğraşmadan arkadaşlarinizin güncellemelerini ve favori bilgi akişlarinizin bildirimlerini gerçek zamanli alabilirsiniz.
Facebook etkinliklerinin BlackBerry® akilli telefon takviminize otomatik olarak eklenmesi sayesinde bundan sonra hiçbir partiyi kaçirmayacaksiniz.
Bulun ve kopyalayin. Ardindan tek bir tikla paylaşin. Hikayeleri fotoğraflari ve hatta videolari artik favori uygulamalarinizin içinden de erisebileceğiniz BBM™ arkadaşlarinizla aninda paylaşin!
Gelecek nesil yazilim
BlackBerry 7
Kullanımı kolay gelecek nesil yazılım olan BlackBerry® 7 yazilim bugüne kadar yaşadığınız en akıcı ve hızlı BlackBerry deneyimini sunuyor. En son sürümleriyle BBM1 Soyal Beslemeler Music Storefront ve BlackBerry® Protect gibi yeni ve geliştirilmiş uygulama ve servisler önceden yüklenmiştir.Akıllı Bağlantı
Yerleşik gelen Near Field Communication (NFC)2 özelliği sayesinde yalnızca dokunarak NFC özellikli diğer aygıtlara bağlanır ve veri değişimi yapmak ya da bir uygulamayı başlatmak amacıyla akıllı etiketleri okuyabilirsiniz.
Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]