Yenilenen Vodafone Red tarifeleriyle kendinizi sınırlamayın


Red ve Red+ tarifesinde Vodafone'lular ve sabit hatlarla sınırsız diğer yönlere binlerce dakika konuşabilir her yöne binlerce SMS atabilir her yöne dakikalarınızla yurtdışındaki sabit hatlar ve Vodafone operatörlerini arayabilir ve internette de doyasıya dolaşabilirsiniz. Üstelik Red ve Red+ tarifesindeki tüm abonelerimiz Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] katılarak özel müşteri hizmetleri mobil hizmet ekibi Red Team Back-up Kişisel Asistanlık Hizmetleri indirimli shuttle ve yurtiçi ve yurtdışı'nda pek çok özel noktada Red'özel %15'e varan indirimlerden yararlanabilecekler. Vodafone Red Ayrıcalıklar Dünyası hakkında detaylı bilgi almak için hemen tıklayın: Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

Kırmızı Pasaport'la Roaming Avantajı:
Şimdi Red tarifeleri Kırmızı Pasaport'la birlikte yurtdışında da çok avantajlı! Red tarifesi aboneleri ayda sadece 399 TL'ye tarifelerindeki her yöne dakikaların yarısını yurtdışındayken Türkiye'yi aramak ve gelen aramaları yanıtlamak için kullanabilirler.

Pasaport'a abone olmak için hemen PASAPORT yazın 7048'e gönderin!
Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Eğer Vodafone abonesi değilseniz size en yakın Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]'ne uğrayarak hemen abone olabilirsiniz.

Ücretlendirme
Tarifeye Geçiş
Esaslar
Yurt dışı aramalarınız içinYeni Vodafone Red Tarife Seçenekleri Red Tarifesi
Red+ Tarifesi
Aylık Sabit Ücret
99 TL
149 TL
Vodafone içi
Limitsiz
Limitsiz
Sabit Hatlar
Limitsiz
Limitsiz
Her Yöne Dakikaları (*)
3000 dk

5000 dk

Her Yöne SMS (**)
3000 SMS

5000 SMS

Aylık İnternet Kullanım
3 GB
5 GB

  • Fiyatlara KDV (%18) ve ÖİV (%25) dahildir.
  • (*) Her yöne dakikaların aylık sınırının aşımı halinde ücretlendirme paket aşım ücreti olan 40Kr/dk üzerinden fiyatlandırılacaktır.
  • (**) Her Yöne SMS'ler yurtiçinde geçerlidir paket dahiindeki SMS'ler bittikten sonra yurtiçi her yöne atılan tüm SMS'ler 35 Kr üzerinden; yurt dışı yönüne atılan tüm SMS'ler ise standart yurt dışı SMS fiyatı olan 35 Kr üzerinden ücretlendirilecektir.
  • Tarifelerde MMS ucreti 46 Kr/adettir.
  • Tarife dahilinde sunulan dakikaların ücretlendirme periyodu yurtiçi aramalarda 6 sn yurtdışı aramalarda ise standart yurtdışı ücretlendirme periyodudur.
  • Tarifelerdeki toplu süre aşımında yurtdışı görüşmelerin dakikası standart yurtdışı arama tarifesinden veya abonenin dahil olduğu yurtdışı arama seçeneklerinden ücretlendirilir. Bu durumda ilgili tarife ve seçenek ücretlendirme periyotları uygulanır.