Avea Mobil Vizyon servisinden yararlanabilmek için 3G uyumlu bir cep telefonuna sahip olmanız ve telefonunuzun bu servisi desteklemesi gerekir. Servise üye olarak tüm televizyon kanallarını izleyebilir ve borsada işlem gören hisse senetlerini takip edebilirsiniz. Ayrıca trafik kameralarını da Mobil Vizyon üzerinden izleyebilirsiniz.

Mobil Vizyon Günlük paketi: 5 TL / 35 kontör
Avea Mobil Vizyon paketi ile 3G hızında günde 8 saate kadar GPRS/EDGE hızı ile 24 saate kadar televizyon izleyebilirsiniz. Paketiniz gün sonunda biter ve otomatik olarak yenilenmez. GUNLUK yazıp 9688'e göndererek Günlük MobilVizyon Paketi satın alabilirsiniz.

Avea Mobil Vizyon nasıl kullanılır?

MobilVizyon uyumlu telefonunuzla AveaWAP (wap.avea.com.tr) sayfasında "Televizyon" bölümünden "MobilVizyon" servisine girmeniz ya da telefonunuzun tarayıcı bölümüne mobilvizyon.avea.com.tr adresini girmeniz yeterlidir.

Günlük paketi almadan izleyebilir miyim?

Evet günlük paket almadan direkt olarak Mobil Vizyon izleyebilirsiniz. MobilVizyon servisi faturalı hatlar için tüm vergiler dahil 000146 TL/KB faturasız hatlar için 00017 TL/KB ile ücretlendirilir.