Adobe® Fireworks® CS6 yazılımı kod yazma işlemlerine gerek duyulmadan web siteleri ve mobil uygulamalar için etkileyici tasarımlar oluşturmanıza yardımcı olur. Yazılımı kullanarak popüler tablet ve akıllı telefonlar için oluşturulmuş vektör ve bit eşlem görüntüleri taslaklar 3B grafikler ve etkileşimli içerikler sunabilirsiniz.

Boyut: 443.4 MB

Arayüz: İngilizce

Sistem: Windows XP/Vista/7

Lisans: Shareware/Deneme

Yayımcı: Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

Mobil iletişim ve tablet uygulamaları için hızlı bir şekilde prototipler tasarlayınAdobe® Fireworks® CS6 yazılımını kullanarak vektör ve bit eşlem görüntüleri içerikler kompozisyonlar tel kafesler taslaklar oluşturarak optimize edin akıllı telefonlar ve tabletler için tasarımlar oluşturun. Mükemmel piksel kalitesinde işleme ile neredeyse tüm ekran boyutlarında tasarımlarınızın netliklerini koruyun. Adobe Photoshop® Illustrator® Dreamweaver® ve diğer Adobe çözümleriyle sorunsuz entegrasyon sayesinde vizyonunuzu verimli bir şekilde yansıtın.

İş akışınızı kolaylaştırın CSS Özellikler panelinde bulunan CSS3 kod alma araçlarını kullanarak web siteleri akıllı telefonlar ve tabletlere yönelik tasarımlarınızı hızlıca ve temiz bir şekilde dönüştürün. Yeni jQuery desteğiyle mobil temalar oluşturun ve tasarım kompozisyonlarından CSS sprite'ları ekleyin.

Daha iyi ekran grafikleri oluşturma Daha hızlı yeniden çizim özellikleri geliştirilmiş bellek yönetimi ve kullanıcı arabirimi sayesinde tasarım sürecini hızlandırın. Ortak Kitaplık'ta bulunan semboller ve şablonları kullanarak tasarımlarınız için taslaklar hazırlayın.

İndirmek için Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]