Kuru Kafa ve Kemikler Örgütü


Baba ve oğul George Bush'un üyesi olduğu SBS merkezi Connecticut Yale Üniversitesinde olan çok gizli bir cemiyettir (Ironhouse 2002; Sutton 1986). Her yıl sadece bu örgüte 15 kişi girebilir ama bu 15 kişi daha sonra ABD'de en kilit noktalara getirilir ayrıca akrabaları ve dostları da bu elitizmden paylarını alırlar. Sayıları az olmasına rağmen etkileri fazladır ve bir çember içindeki merkez usulüyle çalışırlar yani bir çemberdeki çeşitli noktaların kontrolü bir SBS üyesinde ise onlar için sorun çözülmüştür bu nedenle üyelerini yönetici ve etkin çemberlerin merkezine koyarlar. Tabii ki ILLUMINATI Rose Croix (Gül Haç) Trilateral Komisyon ve CFR ile ile direkt ilişkileri vardır.


Her ikisinin de gizli Rose Croix örgütü ile ilişkisi vardır. Alphonso Taft daha sonra ABD başkanı ve SBS üyesi olan William Howard Taft'ın da babasıdır. SBS'nin son 150 yılda 2500den fazla üyesi olmuştur. SBS Yeni Dünya Düzeninin temel ideologlarından biridir (Bohemian Grove ve CFR ile birlikte). Elimizdeki ilk kayıtlar Haziran 1882ye aittir.

Bu gizli cemiyete girebilmek ancak davetle mümkündür ve inisiasyon töreni masonlarınkine çok benzer. Fakat tüm ritüeller ve yapılanlar gizlidir kimse dışarıya bilgi sızdıramaz. Inisiasyon törenlerinde denekler çırılçıplak soyunup bir tabuta girerler bu tabuttan çıktıklarında yeniden doğmuş sayılırlar. Birbirlerini özel tanıma yöntemleri vardır. Son yüz yılda SBS üyeleri ABD'de en kilit noktalara gelmişlerdir ve özellikle belirli ailelerden seçilen kişiler özenle bu gruba alınır. Bu cemiyete girebilmek için temel özellik WASP olmaktır (White:Beyaz; Anglo Sakson ve Protestan). Başka ırka veya geçmişe mensup başka dinden olanlar bu yapıya giremez. SBS ABD'de pek çok kilit noktaya gelmiş insanin yer aldığı bir cemiyet olmuştur. 6-7 kuşak öncesinden Anglo Sakson ve Protestan olmasına çok dikkat edilir. SBS'nin temelinde bir çelik çekirdek iç hücre etrafında daha büyük bir çember onun etrafında da daha dış bir yapılanma vardır. Chapter 322 ismi ile de anılan iç merkezin direkt olarak merkezde olmak koşuluyla Trilateral Komisyon CFR Bilderberg Atlantik Konsül (Bir round table masonik grubu) Bohemian Grove (veya Bohemian Club) Pilgrem Society ve SBS'nin dış gölge örgütleri (yani üye almak için havuz oluşturdukları yan kulüpler vardır) (Marrs 2000; Marrs 2001; Sutton 1986 1988 1990).

ABD'ye yerleşen ve pek çok tüketim aracını kontrol altından tutan ve etkin ailelerden SBS'ye üye verenlerden bazıları şunlardır (çok uzun süredir bu ailelerin mutlaka bir kaç ferdi SBS üyesidir):

Whitney Ailesi ( yerleşim 1635 Watertown Massachusets)

Perkins Ailesi ( yerleşim 1631 Boston Mass.)

Stimson Ailesi (yerleşim 1635 Watertown Mass.)

Taft Ailesi (y. 1679 Braintree Mass)

Wasdworth Ailesi (y. 1632 Newtown Mass.)

Gilman Ailesi (y. 1638 Hingham Mass.)

Payne Ailesi (Standard Petrolün sahibi)

Davison Ailesi (J. P. Morgan ve şirketinin sahibi her iki dünya savaşında da etkili olmuşlar ve büyük paralar kazanmışlardır)

Pillsburr Ailesi (Un ticareti)

Sloane Ailesi (Ticaret ve perakende satışın dev ismi)

Weyrhauser Ailesi (Kereste ve orman ürünleri tröstü)

Harriman Ailesi (Demiryolu Kralları)

Rockefeller Ailesi (Standard petrol Chase Manhatten Bank ve binlerce şirketin sahibi CFR Trilateral Komisyon ve Bilderberg'in başındaki aile)

Lord Ailesi (y. 1635 Cambridge Mass.)

Bundy Ailesi (y. 1635 Boston Mass.)

Phelps Ailesi (y. 1630 Dorchester Mass.)

Bush aileleri (Baba Bush CIA ve ABD başkanı oğul Bush bu örgütlerin bir entrikasıyla ABD başkanlığına getirildi her ikisi de SBS üyesi).

SBS toplumdaki hemen her yapıya girmiştir. Bunların içinde Beyaz Saray Yüce Divan Medya Is ve Endüstri Federal Banka sistemi Kanun yapıcı kurullar Mahkemeler vb vardır. SBS'nin temel ideolojisi Anglo Sakson ve Protestan beyazların dünyadaki hakimiyetini sağlamaktır ideolojisi oldukça faşisttir ve her iki dünya savaşında da bu cemiyet çok önemli roller oynamıştır. Bohemian Grove ve CFR ile birlikte Skulls and Bones Society Yeni Dünya Düzeninin yaratıcısıdır (Marrs 2000; Marrs 2001; Sutton 1986 1988 1990; Ironhouse 2002).