Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Thumbs up İlluminati Hakkında Herşey


  İlluminati Nedir?

  İlluminati (çoğul bir sözcük olup tekili Latince: illuminatus Türkçe: aydınlanmış) tarihteki adıyla Bavyeralı İlluminati Rönesans döneminde 1 Mayıs 1776'da kurulmuş bir cemiyet. Modern İlluminati; zihin kontrolü uygulayarak hükümetleri ve kuruluşları ele geçirerek Yeni Dünya Düzeni'ni sağlamak amacıyla hareket ettiği iddia edilen monarşileri yıkmayı dini inançları yok etmeyi ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen; ancak faaliyeti ve varlığı kanıtlanamamış bir yapılanmadır. [1] Bazı komplo teorisyenleri İlluminati üyelerini ışığın insanları ya da aydınlanmışlar olarak addetmektedirler.


  Tarihi


  Hareket 1 Mayıs 1776 yılında Ingolstad'ta (Yukarı Bavyera) Ingolstadt Üniversitesi kilise hukuku profesörlerinden biri olan Cizvit Adam Weishaupt tarafından beş kişiyle kuruldu.[3] Aydınlanma Çağı'nın bir kolu olarak özgür düşünceyi temel edinmiş üyelerden oluşan topluluk masonluğu model aldı. İllüminati üyeleri gizli bir yemin ettiler ve üstlerine itaat edeceklerine dair ant içtiler. Üyeler her biri farklı derecelere sahip olmak üzere üç ana sınıfa ayrıldı ve pek çok İllüminati grubu var olan Masonik loca üyeliklerini iptal etti.

  Weishaupt başlangıçta topluluğun isminin "Perfectibilists (Mükemmelleştiriciler)" olmasını planladı. Grup ayrıca Baveryan İllüminati diye de adlandırıldı ve ideolojisine "İllüminizm" dendi. Brunswick dükü Ferdinand ve diplomat Franz Xaver von Zwack gibi pek çok önemli isim entelektüel ve politikacı kendilerini grup üyesi saydı. Topluluğun pek çok Avrupa ülkesinde şubesi açıldı ve on yıl içerisinde 2000'e yakın üyesi oldu.

  Topluluk edebiyat dünyasından da Johann Wolfgang von Goethe Johann Gottfried Herder ve Gotha ile Weimar düklerinin de ilgisini çekti.

  1777 yılında Karl Theodor Bavyera'nın yöneticisi oldu. Theodor aydınlanmacı mutlakiyet taraftarıydı ve döneminde İllüminati dahil bütün gizli toplulukları yasakladı. Baveryan hükümeti tarafından 1785'te yayınlanan bildiri grubun dağılmasına neden oldu. Weishaupt kaçtı. Topluluğun yazışmaları döküman ve belgeleri toplatılıp daha sonra hükümet tarafından yayınlandı.

  Komplo teorileri

  Mark Dice David Icke Texe Marrs Ryan Burke Jüri Lina ve Morgan Gricar gibi yazarların belirttiğine göre Bavyera İlluminati halen faal olan bir örgüttür. Pek çok teori dünyadaki birçok siyasi askeri ve ekonomik olayın sorumlusunu gizli bir örgüt olan İlluminati olarak gösterir. Komplo teorisyenlerine göre birçok ABD Başkanı bu örgüte doğrudan veya dolaylı olarak hizmet etmektedir. Ayrıca birçok tanınmış çocuk çizgi filmlerinde bilinç altı mesajlarıyla beyin yıkama gerçekleştirildiği iddia edilmektedir.

  Myron Fagan'a göre Waterloo Savaşı Fransız İhtilali John F. Kennedy suikasti bu örgütün işidir.[9]

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  İlluminati Felaket Senaryoları


  Dünya ve evrenle ilgili felaket senaryolarını yıllardır duymaya alıştık. Dünyanın kara delikte kaybolacağı buzulların eriyip karaların su altında kalacağı dünya ve üzerindeki canlıların radyasyon ve güneş ışınlarıyla kavrulacağını ve bunlar gibi birçok felaket senaryosuyla dünyanın ve insanlığın sonunun geleceğini bugüne kadar söyleyip durdular hala daha bu tip senaryolar üretiliyor.

  Bunca felaket senaryosu içinde illuminati gibi bir oluşumun olmamasını beklemek aptallık olurdu. İşte bu sebeple illuminati araştırmacıları dediğimiz insanlarda hiçbir bilimsel gerçekliği olmayan yepyeni senaryolarını piyasalara sundular.

  İlluminati felaket senaryolarının hemen hepsi birbirine benziyor. Başka bir yazıda bu senaryolar ayrıntılı bir şekilde incelenecektir. Fakat bu senaryolar içinde ortak bir söylem göze çarpıyor.

  “KARANLIK YÜKSELECEK”
  Aslına bakarsanız bu yeni bir tabir değil. Illuminati örgütü kuruluş amacı gereği bilimin asıl yol gösterici olduğuna inanıyor dolayısıyla aklın ve bilimin önderliğinden çıkan toplumların üzerinde karanlığın yükseleceğine inanıyorlar.

  Bu durumu birçok insan ruhani inançların getirdiği dogmatik zorunluluklar ile toplumların akılcılıktan ve bilimsellikten uzaklaşması olarak yorumluyor. Ve bu konu bizi yıllardır süregelen ve hala tartışılmakta olan “din bilim ve felsefe” çıkmazına doğru hızla sürüklüyor. Ve ne yazık ki bu kavramlardan herhangi birine inanan insanlar bir diğerine karşı fazlasıyla ön yargı sahibi oluyor. Bilim insanları din ve inanç sisteminin insanı sorgulamaktan ve düşünmekten alıkoyan dünyayı yaşanmaz hale çevirdiğini söylerken din inanç sistemi ise sorgulamanın her konu için doğru bir eylem olacağını reddederek dogmatik ve ruhani kavramların pozitif bilimlerce açıklanma gereği duyulmadan kabul edilmesi gerektiğini savunuyor. İşte bu çıkmaz yüzyıllardır insanlığın aklını meşgul ediyor.

  Din bilim çıkmazının kesin bir çözümü olmadığı apaçık ortada illuminati örgütü de temelinde bu çıkmazı barındırdığı için konuya fazlasıyla dahil oluyor. Bana göre tartışmaları hafifletecek tek erdem hoşgörü olmalıdır kişinin her ne düşünceyi savunursa savunsun diğerlerine karşı ön yargılarını kırmış olması belkide insanlığı çözüme bir nebze olsun yaklaştıracaktır.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Ünlüler Dünyası ve İllümanati


  Eminem ve Tupac gibi isimler kendi savaşlarını sürdüredursun. Müzik ve film dünyasındaki pekçok ünlü gizli örgütlerin maşası olmakla suçlanıyor.


  MTV’nin gözde ismi Rihanna’nın bir çok klibi incelendiğinde Masonluk ve Satanizm’e ait bilinçaltı mesajları görmek mümkün. Hatta S&M isimli şarkının klibinde Rihanna’nın arkasında geçen yazılarda açık şekilde Princess Of İllimunati(İllimunati Prensesi) yazısına rastlamak da mümkün.


  Yine Beyonce’nin Tiflis tabelası ve üstünde devrim yazısı yazan arabanın etrafında geçen kilbinden bir hafta sonra Gürcistan’da başlayan halk ayaklanmasına tesadüf mü demeliyiz. Piramitin üstündeki tek göz damalı zemin gibi pekçok sembolün ortaklaşa kullanıldığı kliplerin MTV’nin en çok izlenenleri arasında olması bir tesadüf mü? Elbette amacımız bir insan avı başlatmak değil ama bu pek yankı bulmayan iddialar da bir hayli ilgi çekici.
  Öte yandan bu iddialar gerçekse İllimunati ya da diğer içiçe geçmiş bu gruplar neden kendilerini bu şekilde afişe etmek istiyor? 80’lerde John Todd isimli bir komplo teorisyeni İllimunati ve bağlı örgütlerle ilgili pekçok bilgiyi ortaya çıkardı. Sonrasında Todd örgüte başkaldıran pekçok sanatçıya benzer şekilde tecavüz suçlamasıyla 30 yıl hapse mahkum edildi. Ancak bu örgütler ağı artık tamamen gizlenemeyeceğini anlayıp kendilerini kontrollü bir şekilde afişe etmek bunu yaparken de insanların gözünü korkutmak istiyor olabilir.
  Biraz araştırma yaptığınızda bu isimlerin dışında Johnny Deep Natalie Portman Katty Perry ve Kanye West gibi isimlerin de benzer sembollerle ilişkilendirilen yapımlar veya müziklerde yer aldığını göreceksiniz. Eğlence sektörünün bu konudaki son gözdesiyse Lady Gaga.

  Şarkı ve kliplerinin kimi zaman açıkça şeytana tapınma ayinleri olduğu iddia edilen sanatçı için çizilen imajın ve hakkında çıkarılan “acaba travesti mi” söylentilerinin de bilinçli ve MTV izleyici kitlesini manipule etmeye yönelik olduğu söyleniyor.

  Aslında bu anlattıklarımız çok da gizli şeyler değil. Katty Perry bir röportajında açık şekilde “16 yaşımda müzik dünyasına girdiğimde işler yolunda gitmedi ben de ruhumu şeytana sattım” diyordu.  Bundan sembolik bir anlam da çıkarabilirsiniz ama bir de Bob Dylan’ı dinleyin. “Bir anlaşma imzaladım” diyor. Röportajcı soruyor; “kiminle?” “Bilirsin işte büyük şefle.” Karşısındaki ısrarlı “peki ne için?” Yanıt “şu anda bulunduğum konuma gelmek için.”

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart


  Yazının başlığı doritos cipsi paketindeki gizli haç olmasına rağmen aslında paketin üzerinde dikkatli bakıldığında farkedilen aleni bir “HAǔ işareti bulunmaktadır.

  Peki bu haç sembolü ambalajın üzerinde ne arıyor? Ne amaçla oraya konulmuş olabilir? Oradaki küçücük artı işaretinin kime ne mesajı veya hoşluğu olabilir?

  Şöyle bir zihin gargarası yaptığımızda televizyon ve reklamcılık tarihinin başından beri uygulanan subliminal mesaj adı verilen ve uzun vadeli beyin yıkama metodu olarak kullanılan şeytani bir reklam yönteminin varlığını hatırlatacağım sizlere.

  Subliminal mesaj kısaca gözle tam olarak farkedilmeyecek/ayırtedilemeyecek yerlere yerleştirilen ve bilinç altına etki eden fakat insanlar tarafından paronoyakça incelenmediği sürece kimsenin varlığından bile haberdar olmayacağı bir reklam ve beyin yıkama yöntemidir.

  Yani siz o görseli zihninizle algılıyorsunuz fakat karmaşık bir sistemin içerine yerleştirildiği için arada kaynayıp gidiyor ve somut varlığından haberdar dahi olmuyorsunuz.

  Fazlasıyla dikkat çekici olan bu konu üzerine bu zamana kadar birçok araştırma yapılmış ve çizgifilmlerden tutun kola gazoz reklamlarına kadar her türlü görsel medya aracında kullanıldığı kanıtlanmıştır.

  Gelelim asıl konumuz olan ABD`li Fritolay-Doritos un ürettip ambalajlayıp bizlere yedirdiği barbekü soslu doritos cipsi paketlerindeki domatesin içindeki işarete; Bu işareti ilk farkedenler kimdir bilemiyoruz fakat işaretin dört büyük dinden olan Hristiyanlığın dini sembolu olduğu apaçık ortadadır.

  Konu ilahiyat çevresinde büyük bir tepki oluşturacaa benziyor konunun dahada büyümesine neden olacak ise bir dinin kutsal işareti olarak kabul edilen o figürün subliminal yöntemlerle bir ambalaja gizlenmiş olmasıdır.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Gerçekleşen Olaylar

  İkiz Kulelerin ve Pentagon’un Vurulması
  *En bariz örnekle başlayalım: İkiz kulelerin vurulması! Kartın başlığı “Terörist Saldırısı” ve üzerinde yazan şu: Bu kartı kontrolünüz altında bulunan bir şiddet grubuna +10 güç ya da +10 direnç vermek için kullanın.

  Günümüzde artık ikiz kulelerin bizzat ABD tarafından yıkıldığı bilinmekte. Bunu da müslüman terörist gruplarını güçlü göstererek ortadoğuyu işgal etmenin altyapısını hazırlamak için yapmıştır. Tıpkı kartta bahsettiği gibi.  Endonezya Tsunami Felaketi
  Endonezya’da 2010 yılında 7.7 depreme bağlı olarak dev bir tsunami oluştu. Şehir sular altında kaldı yüzlerce insan hayatını kaybetti. Önceki yazıda ABD’nin HAARP silahı ile yapay depremler oluşturabildiğini yazmıştım. Bu felaket de onun eseri. Kartın üzerinde: Felaket. Bu kart bir kıyı bölgesini hemen yok etmek için kullanılır yazmakta.

  Japonya Depremi
  Sıra geldi HAARP silahının başka bir marifetine. Japonya 2011 senesinde büyük bir deprem felaketi yaşadı. Ekonomisi büyük zarar gördü.

  Japonya’nın teknoloji konusunda Amerika’nın en büyük rakibi olduğunu düşünürsek bu depremin Amerika tarafından oluşturulmasına şaşmamak lazım. Ayrıca deprem felaketinden sonra bir de nükleer kaza yaşanacaktı ama Amerika bu konuda başarısız oldu. Kartın üzerinde: Birleşik felaket bu kartı aynı yerde peşpeşe iki felaket oluşturmak için kullanabilirsiniz yazmakta. Çizimdeki insanların çekik gözlü olduklarına dikkat edin. Ayrıca yıkılan saat kulesi de tokyo wako saat kulesidir. Saat kulesinde saat 11 ve 3′ü gösteriyor. Depremin olduğu tarih 11/03/2011


  Barack Obama’nın Seçilmesi
  Bu kartta da ABD başkanı Barack Obama’yı çok net bir şekilde görüyoruz. Zaten önceki yazıda belirtmiştimbütün ABD başkanları skull&bones tarikatında yetişmekte yani 10-15 yıl sonra kimin başkan olacağı önceden belli.

  Ekonomik Kriz
  Ekonomi bilgim çok iyi değildir ama finans mezunu abime ve internette araştırdığım kaynaklara dayanarak söyleyebilirimki 2010 yılında dünyayı sarsan krizi bizzat Amerika çıkartmıştır. Kendisi de biraz zarar görse de Rusya ve Çin gibi dünya çapındaki güçlü rakiplerine çok ciddi hasarlar vermiştir (zaten Amerika’nın politikası genelde bu. Düşmanlarını alt etmek için biraz zarara katlanıyorlar) . Kartlarda bu olayı “Market Manipulation (Pazar Manipülasyonu)” ve “Currency Speculation (Para Birimi Spekülasyonu)” şeklinde görmekteyiz.

  Ortadoğu İsyanları
  Ortadoğu’yu kasıp kavuran isyan ateşinin dış güçler tarafından kontrol edildiğini artık herkes görebiliyordur. Kontrol edilmekten kastım halk Amerika tarafından yönlendiriliyor değil. Amerika bu halkları isyan ettirmek zorunda bırakıyor. Önce dikdatörlerin halka çok zulüm etmesi sağlanıyor sonra bundan bıkan halk haklı olarak isyan ediyor daha sonra Amerika Nato ve diğer güçler barış getirme bahanesiyle ülkeleri paylaşıyorlar. Aşağıdaki kartlarda da bunu görmekteyiz bir dikdatörün büyük resmi var sokaklar yanmakta evler klasik ilkel arap evi. Kartta yazan da şu: Bu kartı bir ülkeyi kontrol altında tutmak ya da işgal etmek için kullanın. İkinci kartta da askerin isyancılara saldırışını görüyoruz. Bugün libya ve diğer arap ülkelerinde olan olayın aynısı.
  Gelecek Seneryoları

  Bu başlıkta da illuminati kartlarında yer alan henüz gerçekleşmemiş olayları irdeleyeceğim. Gerçekleşip gerçekleşmeyeceği tabi ki kesin değil ancak önceki olaylara bakınca gerçekleşmeleri muhtemeldir.

  Sahte Uzaylı İstilası ve Empire State Binasının Çöküşü
  Önceki yazıda Amerika’nın dünyayı tamamen kontrol altına alması için atacağı son adımın kendi tasarladığı ufolarla sahte uzaylı istilası gerçekleştirmek olduğunu yazmıştım. Hatta tarih olarak da büyük ihtimalle 2012 olabilir demiştim. Bu kartların ilkinde uzaylılar tarafından kaçırma vakası görüyoruz. İkincisinde de “Foreign Aid (Yabancı Bağış)” isimli bir kart var. Bu da uzayda bulunacak bir kaynak olabilir. Esas önemli olan 3. kart. Ufolar açık bir şekilde empire state binasına saldırmakta. 95 yılında bu kartları alıp inceleyen biri nasıl 11 eylül 2001 sabahı şok geçirdiyse biz de bir sabah uyandığımızda empire state binasının çöküşünü gördüğümüzde şok geçireceğiz. Bekle ve gör!  Ölülerin Dirilişi
  Bu aslında çok fantazi bir şey değil. Önceki yazıda bu konuyla ilgili teorimi paylaşmıştım. Bir bilim dergisinde okuduğuma göre ölü bedenlere adrenalin ve bazı hormonlar enjekte edildiğinde ölünün kasları bir süre istemsiz bir biçimde tepki verebiliyor. Zamanla tıbbın gelişmesiyle ölüleri hareket ettiren bir serum üretilecek. İkinci kartta gördüğümüz gibi bu seruma “Ölümsüzlük Serumu” adı vermişler  Julian Assange’ın Öldürülmesi
  Julian Assange Wikileaks’in kurucusudur. Amerika’nın ve diğer devletlerin gizli bilgilerini açığa çıkararak Amerika’ya verdiği zararları herkes biliyor. Assange şuan “prezervatifsiz seks” suçuyla ev hapsinde tutulmakta (çok kötü bir komploya gitti) . Ancak hala işleri kontrol edebilmekte. Yani temizlenmesi gerekiyor. İleriki zamanlarda Assange’ın öldürüldüğü haberini duyabiliriz. “İkinci Kurşun” isimli karttaki adam kesinlik Assange’a inanılmaz benzemekte Obama gibi.  Cyborg Askerler
  Cyborg askerlerden kasıt merhamet duygusu olmayan güçlü ölüm makinası askerlerdir. Bunlar robot olabileceği gibi genetiğiyle oynanmış insanlar da olabilir.


  İnsan Klonlama
  Bugün bile insan klonlamanın mümkün olduğu söyleniyor. İleriki tarihlerde ordu kurmak ya da başka amaçlar için insan klonlanmaya başlanabilir.

  Akıl Kontrol Edici Uydu
  Bu olay ilk başta çok fantazi gibi gözükse de bana göre zor değil. Bugün biliniyorki beyinde herşey elektrik dalgalarının hareketleriyle oluşuyor. Uydudan çeşitli frekanslarda dalgalar verilerek bu elektrik akımlarında sapmalar yapılabilir. Böylece insanların fikirleriyle oynanabilir.

  İnsan Eti Yiyen Bakteri
  İlaç sektörüne can vermek için labaratuvar ortamında üretilmiş insan eti yiyen bir bakterinin geleceği söylenmekte

  Meteor Saldırısı
  Kartın üzerinde: Bu kartı bir ülkeyi hızlı yoldan yoketmek için kullanın yazmaktadır. İleriki yıllarda Amerika’nın rakibi olan bir ülkenin meteor felaketiyle yerle bir olduğunu görebiliriz.

  Gizli Şehir
  Kartın üzerinde: Bu kartı illuminati ve küresel gücünüzü artırmak için kullanın yazmakta. İlluminati yeni tarihi bir şehir bulmuş gibi yaparak uzaylıları ya da onun gibi kendi ürettikleri fikirleri insanlara empoze etmeye çalışabilir.

  Enerji Krizi
  İleride Amerika sahte bir enerji kriziyle dünya ekonomisine büyük bir darbe vurabilir. Kendi de biraz etkilenecektir ama demiştim Amerika’nın yöntemi bu

  Ay Üssü
  Bu kartta da ayda kurulacak bir üsden bahsetmekte. Böylece HAARP silahının etkinliği artırılabilir.
  Üçüncü Dünya Savaşı


  Yorumsuz…


  Son

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş