Hamile olduğunu doğum yaparken anladı

İngiltere'de bir kadın örtülü hamilelik nedeniyle karnında bir bebeği olduğunu doğum anına kadar anlamadı.İngiltere'de yaşayan Klara Dollan isimli genç kadın bir akşam evine geldiğinde kasıklarına ağrı girince banyoda bayıldı.

"Banyoda doğum yaptı"

23 yaşındaki genç annenin çığlıklarına komşuları yetişti. Klara komşusuna "hemen ambulansı ara" dedikten sonra içgüdüsel olarak ıkınmaya başladı. Birden bebek kafasını gördüğünde ise gözlerine inanamadı. Yine bilinçsizce çocuğu havluya sardı ve ambulans geldikten sonra bebeğiyle hastaneye gitti.

"Seni bu sabah gördüm ve hamile değildin"

Annesini arayan Klara "Anne bir kızım oldu" dedi. Telefonda bir süre sessizce kalan anne Dollan ise sadece "Seni bu sabah gördüm ve hamile değildin!" dedi.


9 ay doğum kontrol hapı kullandı


Doğumdan 5 ay önce 25 yıllık erkek arkadaşından ayrılan genç kadının ise bu süreçte ne mide bulantıları ne sırt ağrısı hamileliğe dair herhangi bir belirtisi olmadığı gibi 9 ay boyunca regl olduğu ve hatta doğum kontrol hapı kullanmaya devam ettiği ortaya çıktı.

Sadece 2 kilo aldı


7 aylık hamileyken sadece 2 kilo alan genç kızın "örtülü hamilelik" de denilen bir hamilelik yaşadığı anlaşıldı. Uzmanlara göre ise bu durum sanıldığından daha yaygın bir durum.