Ünlülerin 5 yıldızlı doğum keyfi

İngiltere'de bulunan Portland doğum hastanesi anne adayları için inanılmaz seçenekler sunuyor.


Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]İngiltere'de bulunan The Portland adlı lüks doğum hastanesinde anne adayları otel konforunda özel bir gece geçireceklermiş gibi sunulan bazı alternatiflerle doğuma hazırlanıyor.

5 yıldızlı doğum

York düşesi Sarah Ferguson şarkıcı ve modacı Victoria Beckham gibi ünlü isimler ve zengin Ortadoğulu kadınların tercihi olan bu hastanede beş yıldızlı bir otel konforunda seçenekler mevcut.


Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]


Giriş ücreti 40 bin Tl

BBC2 kanalının 'Inside the Portland' adlı belgeseline konu olan hastaneye yatmak için en az 10 bin sterlin (yaklaşık 40 bin TL) giriş ücreti ödemeniz gerekiyor. Fatura anne adaylarının isteklerine göre 500 bin sterline (yaklaşık 25 milyon TL) kadar çıkabiliyor.


Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]


"Doğuma değilde tatile gelmişler gibi"


Belgeselde otelin yöneticisi Janene Madden 'Portland anneleri'nin doğuma değil de tatile gelmişler gibi hissetmelerini istediklerini belirtiyor: 'Yarım milyon sterlinden daha fazla harcama yapan hastalar oluyor. Bazıları 20 ilave oda talep ediyor. Doğuma birkaç gün kala kendinizi bir kraliçe gibi hissediyorsunuz ve kendinizi yeni bir annenin karşılaşacağı zorluklara hazırlıyorsunuz.'


Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Anneler doğumdan sonra da dilerse hastanede kalmaya devam edebiliyor. Bu sırada yeni doğan bebeklerle hemşireler ilgileniyor.

Düzenli istiridye ve ıstakoz servisi

Otel hizmetleri yöneticisi Paul Tuley de anne adaylarına düzenli olarak istiridye ve ıstakoz servis edildiğini aynı zamanda hastanede kaliteli şampanya koleksiyonu da bulunduğunu sözlerine ekledi.