Doğum sonrası depresyona Refleks Terapi

Doğum sonrası yaşadığınız depresyondan doğal yolla kurtulmak için hiçbir yan etkisi olmayan Refleks Terapi'yi deneyin.
Bütün anneler doğum sonrası yaşadıkları mutluluktan bahseder yeni doğum yapacak anne adaylarına. Anneler için doğumla birlikte gelen mutluluğun arkasında a’dan z’ye değişen hatta birazcık da karmaşık hale gelen bu yeni dönem fetret dönemine dönüşebiliyor hem vücut hem de anne için.
Tüm gebelik süreci boyunca vücuttaki hormon salınımlarında değişiklik olur. Kiminin salınımı artarken kiminin azaldığı değişik bir dönem vücut için gebelik. Anneler üstelik kendilerinin depresyonun eşiğinde olduğunu fark edemeyecek kadar da yıpranıyor.
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Gamze Şenbursa birkaç küçük dokunuşla bütün bunları düzenlemenin mümkün olduğunu söylüyor. Nasıl mı?
Şenbursa “Refleks Terapi ile hipofiz bezinin tekrar uyarılarak hormon salgısının rejenerasyon hatta sütü kesilmiş annelerin yeniden sütünün gelmesi bile sağlanabiliyor”diyor.
Bebeğinize ve kendinize yapacağınız en büyük iyilik

Yrd. Doç. Dr. Şenbursa hem kendinizi kuş gibi hissetmenizi sağlayan hem de doğal yollarla tedavi eden bu yöntem hakkında şu önemli bilgileri verdi:
“Refleks Terapi; yüzdeki ellerdeki ve ayaklardaki beyinle ilişkili sinir noktaları uyarılarak merkezi sinir sisteminin ve hormonal sistemin düzenlenmesine yardımcı olur. Yüzdeki eldeki ve ayaktaki bu özel noktalarla hipofiz uyarılır. Tedaviler kişinin detaylı muayenesinden sonra kişiye özel planlanır ve tedavinin başlangıcından itibaren belirgin bir rahatlama hissedilir.
Hamilelik sonrasındaki hormonal ve diğer değişiklikler ilaçsız yan etkisi olmadan etkili bir şekilde dengelenir. Böylece doğum sonrası depresyondan doğal bir şekilde kurtulmuş olursunuz. Belki de doğumdan sonra bebeğinize ve kendinize yapacağınız en büyük iyilik Refleks Terapi'dir.”