Genç kız erkek arkadaşına evlilik teklifi etti
Eskişehir’de Merve Kurtaran isimli genç kadın erkek arkadaşı Erhan Güldüren'e evlilik teklifinde bulundu.

Eskişehir'de yaşayan 24 yaşındaki Merve Kurtaran isimli genç kız 5 yıldır birlikte olduğu erkek arkadaşı 26 yaşındaki Erhan Güldüren'e evlenme teklifinde bulundu.

Porsuk Bulvarı Adalar mevkiinde arkadaşlarının yardımıyla çadır ve kırmızı halı hazırlayan genç 5 yıl süresinde erkek arkadaşıyla birlikte çektikleri fotoğrafları hazırlanan çadırın içine astı.

Genç adam neye uğradığını şaşırdı
Alışverişe çıkma bahanesiyle Güldüren'i alarak Adalar mevkiine getiren genç kadın burada çadır önünde tanıtım yaptıklarını söyleyen arkadaşlarının ısrarıyla kırmızı halı üstünde çadıra doğru yöneldiler. Bu sırada yapılacak tekliften habersiz olan Erhan Güldüren olayı anlamaya çalıştı. Hazırlanan çadırın içine giren Erhan Güldüren arkadaşlarının alkışları üzerine neye uğradığını şaşırdı.

"Evet diyorum sen de evet diyor musun"
Uzun süre şaşkınlığını üzerinden atamayan Güldüren yaşadıkları üzerine "Bu ne? Ne oluyor? Allah'ım bu ne?" şeklinde konuşarak adeta şok geçirdi. Daha sonra kız arkadaşı Merve Kurtaran "Senin evlenme teklifine böyle bir organizasyon yakışır"diyerek aldığı 3 buket papatyayı erkek arkadaşına uzattı ve "Evlenme teklifine 'Evet' diyorum sen de 'Evet' diyor musun?" dedi. Bunun üzerine genç adam da "Evet"cevabını verdi.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

"Haftaya cevabını vereceğim"
Geçtiğimiz hafta kız arkadaşına çizgi kahramanların yardımıyla evlenme teklifinde bulunan Erhan Güldüren evet cevabının bu şekilde gelmesine "Çok heyecanlıyım. Vallahi ne diyeyim diyecek bir şey bulamıyorum. Haftaya cevabını vereceğim en iyi şekilde” ifadelerini kullandı.

Evet deme sırası aile büyüklerinde
Kız arkadaşı Merve Karaman ise "Bu artık Candan Erçetin'in ve Beyaz Show'daki çekişmeleri gibi olacak” şeklinde konuştu. Düğünlerinin ne zaman olacağı soruna genç kadın "Ben evet dedim Erhan evet dedi. Bundan sonra evet deme sırası aile büyüklerinde. Kısacası son sözü babam söyleyecek. Aslında beni tanıyordu altta kalmayacağımı tahmin etmesi gerekiyordu ama bu kadar çabuk olacağını belki tahmin edememiştir. Hemen bir hafta içerisinde organizasyonumuzu yaptık karşılığımızı verdik. Bundan sonra dediğim gibi sıra tekrar ona geçti. Şuan 1-1 eşitlik söz konusu” dedi.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]