Brezilya’da Üç Kadın Gardiyanları Uyutup 28 Mahkûmu Hapisten Kaçırdı


Seksi polis kostümleri ve iç çamaşırları giyerek Hapishanedeki gardiyanları kekleyen 3 kadının ilginç macerası tüm dünyada haber oldu. İçeri girerken ikna edici olsun diye “grup seks” yapmak istediklerini dile getiren 3 kadın bu sayede çok rahat bir şekilde hapishaneye sızdılar. Kaçırdıkları 28 mahkum içerisinde bir kadının sevgilisi olduğu da belirtilirken kaçan mahkumlar kayıplara karışmışlar bile.Olayın anlaşılma anı ise bir sonraki gün ancak anlaşılabildi. Yetkililer ancak ertesi sabah geldiklerinde arkadaşlarını yarı çıplak vaziyette ve kelepçeli olarak gördüklerinde durumun farkına varabildiler. Gardiyanların bundan sonra “hapisten kaçmaya yardım ve yataklık” suçlaması ile uzun süre uğraşacakları basına yansıdı.

Yapılan inceleme sonucunda Polisten alınan bilgilere göre gardiyanları bayıltan mahkumlar hapishanedeki silah ve mermileri de yanlarına alarak binanın ana kapısından rahatça dışarı çıktıkları anlaşıldı.


Oldukça etkili olduğu belirtilen uyku ilaçlarından dolayı bir çok gardiyanın ertesi gün akşama kadar uyudukları gözlenirken uyumayan gardiyanlar ise uzun süre kendilerine gelemediler. Bu yüzden yapılacak olan sorgulamanında geciktiği belirtildi.Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]