Kaslarıyla mahalleye korku salan kanguru


Boyunun yaklaşık 2 metre ve ağırlığının da 95 kilo olduğu tahmin edilen kanguru mahalle sakinlerine korku salıyor.Aşırı kaslı bu kanguru Avustralya'nın Brisbane şehrindeki bir mahalleye korku salmış durumda. Mahalle sakinlerinin çekine çekine yürüdüğü sokaklarda uzaktan uzağa insanları kesen kanguru vücut geliştiricilerin verdiği pozları dev kol göğüs ve karın kasları sayesinde öylesine gezinirken bile verebiliyor. Mahalleli tarafından "Big Buck"adı verilen kangurunun 2 metre uzunluğunda ve 95 kilo ağırlığında olduğu tahmin ediliyor.
Köpeklerini gezdirirken Big Buck'a rastlayan Linda Hellyer "O tam bir koca oğlan ve doğal olarak insanın gözünü korkutuyor" diyor ve devam ediyor: "Köşeyi döner dönmez bizimki çalıların arasından çıkıverdi. O kadar büyüktü ki onu kovmaya bile çalışamadım. İri kasları ve bacakları ürkütücüydü."

Ürkek davranışlarıyla mahalle sakinlerine korku salan Big Buck cüssesinin farkında değil gibi davranıyor. Halinden hoşnut görünen Big Buck'ın videosu sosyal medyada fenomen oldu.

Mahallenin en kaslı sakini İZLE:
Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]