Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Cin ve Ruhani Hikaye ve Yaşanmış Olaylar

  Merhaba forumhane kullanıcıları

  Türkiye genelinde bilinen birşey var ki Hatay ilinde bu tür garip olaylar çokça şekilde yaşanmaktadır. Bana göre belli başlı sebepleri vardır tabi bunları size gerekse maddeler halinde; gerekse de farklı paragraflar da anlatmaya size bu konu hakkında bilgi vermek istiyorum. Tabi örnekler de olacaktır.

  - Hatay'ın tarihi bayağı bir köklü ama ruhani şeylerin çokça yaşanmasının sebebi hem tarih konusunda çok yerleri olması; hemde çokça eski harabe evlerinin olmasıdır.
  - Bildiğiniz üzere; o üç harflilerin sevdikleri mekanlar bellidir. WC banyo mezarlık harabe evler eski evler vs.
  - Hatay genelinde yaşanmış bir çok yaşanmış garip ve Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]ı anlatacağım. Bu konu da samimiyetime inanmanızı diliyor; her hikaye den biraz pay çıkarmanızı isterim.

  Zamanında doğurmak üzere olan kadın bir üç harfli varmış. Hamile olan bu üç harfli kadın için bir ebe bulmak isteyip; bir köy'ün tanınmış ebesine gecenin bir vakti gidip kadını ikna etmeye çalışmışlar. Tabi ki yaşlı kadına onların normal insan olmadıkları konusunda herhangi bir söz sarf etmemişlerdir. Ancak kadına gidecekleri yere kadar gözlerini bir bez ile bağlayıp öyle götürmek istediklerini söylemişler. Ebe kadın sinirlenmiş ama yine de para alacağını bildiği için kabul etmiş. Herneyse; ebe hamile kadını doğurtmuş ve dönerken ebe kadına demişler ki; "avucunu aç" ebe kadın da şaşkınlık içerisinde avucunu açmış. Üç harflilerin erkek olanı da ebe kadının avucuna bir sürü soğan kabuğu verip kadına evine gitmesini söylemişler. Kadın kibirli ve söylene söylene evine gidip uyumuş. Ebe kadın tabi ki "sinirli" bir düşünce tarzı ile avucundaki soğan kabuklarını yol da dönerken bir köşe de öfelemişti.. Sabah gözlerini açtığın da ise elbisesine takılı kalmış bir bilezik fark etmiş. Ve daha sonra olayı biraz biraz anlamaya çalışıp; döndüğü yola gidip bir arayış içine girmiş ama nafile bulamamış.

  Olayın fazla detaylarına girmeden yaşanmış bu hikayeyi anlatmak istedim. Bir sonra ki yaşanmış hikaye'yi daha sonra yeniden paylaşacağım.  Eğer rakibin ben isem; bilmeni isterim ki ben vazgeçmeden sen asla kazanamazsın!

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Bu tip olaylara geçen seneye kadar inanmazdım. Geçen sene ninemi kaybedince ruhu 1 kez bana 1 kez de anneme gelince inanmaya başladım. Daha sonra da enteresan olaylar yaşadım. Detaya girip korkutmayım kimseyi..

  Toplum olarak bu olayları yaşayan kişilere ruh hastası diyoruz. Elbette derinde yatan nedenler ruhsal olabilir fakat; hala daha o anlar aklıma geldikçe ürperiyorum. Allah kimseye yaşatmasın.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Gerçekten varlar bana geliyolar ara sıra...
  ...Derinlerde Yara Açtın...!
  ...Tuz Bassam Geçer mi...?
  ...Yarın Terziye Gidicem...!
  ...Kalbime Yama Diker mi...?


  ...by AneKToD...

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Ben inanmıyorum böyle şeylere. Hiç inanmayım daha iyi zaten.

  İnanınca rahat bırakmadıklarını düşünüyorum. (:


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş