Tamamen Gerçek Olaylar!


Fotoğraflardaki olaylar tamamen gerçek! İşte o olaylardan kareler...


Bu fotoğraf photoshop veya bir macera filmindeki görsel efekt değil. Cordon Caulle isimli volkanın patlama anı ve National Geographic Gezgin Fotoğraf Yarışması'nın katılanlarından.Billy Owen!.. Gözünü ve kafatasının bir kısmını kanser hastalığına kaybeden Billy bunu bir fırsata çevirmiş. Korku filmlerinde rol alıyor ve Las Vegas'da bir mağazası var.


Dubai'ye sis çökmüş hali!


Gökkuşağının üzerinde çıkan hortum!
Siyah beyaz olarak görünen kadın photoshop değil. 1930'ların kılığına giren bir TV programı yarışmacısı. Makyaj ile bu hale gelmiş.Bu da ne diye düşünüyorsanız.. Bir toshiba reklam kampanyasından.. Kampanya kapsamında koltuğu bir meteoroloji balonuna bağlayıp uzaya gönderiyorlar.Gemi konseptli otellere Türkiye'de de yabancı değiliz ancak Güney Kore'deki bu otel işi bir adım öteye taşımış.
Bu fotoğraf da 4 farklı fotoğrafın photoshop ile birleştirilmiş hali gibi gözükse de aslında tek bir kare..İşte fotoğrafın orijinali!


Kamboçya'da bir sokak projesi. 3D Projektörler ile ağaçlara Budha'nın silüetleri yansıtılıyor.


İsveç'te meydana yapılan photoshop mı yoksa açılan bir çukur mu? yoksa sadece perspektiften kaynaklanan bir göz yanılsaması mı?


Başka bir açıdan bakıldığı zaman böyle gözüküyor.

İngiltere'de sahilde bir ejderha kafatası bulundu! Ünlü dizi Game of Thrones'un yeni sezon reklam kampanyası kapsamında yerleştirilen ejderha kafatası gerçekten dikkat çekici


İzlanda Strokkur'da bulunan gazyerin tam patlamadan önce iyi bir zamanlama ile fotoğraflanmış hali.


Avustralya'dan bir toz fırtınası fotoğrafı.


Sanki bir fotoğrafa düşük çözünürlüklü başka bir fotoğraf photoshop ile eklenmiş gibi değil mi? İşin aslı elbette öyle değil.


Bu fotoğraf legoya benzeyen parçaları boyayan bir sanatçının işi.Fransa'lı Cüce Futbolcu! Yine kamera perspektifine kurban gitmiş birisi daha. Fransız futbolcu Mathieu Valbuena'nın bu fotoğrafı sosyal medyada çok paylaşıldı

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]