Parası olmayan fakirlerin ölüleri üst üste topla olarak bir tarlaya gömüldü.

Amerika'dan gelen bu toplu cenaze gömme fotoğrafları görenlerin ağzını açıkta bıraktı.

Kimsesi olmayan fakirler öldükten sonra hastane tarafından bir tarlaya üst üste konularak toplu halde gömüldü.

Bir zamanlar tüm dünyayı titreten süper güç öyle bir hale düştü ki artık ölülerini kargo araçlarıyla getirip toplu mezarlara gömüyorlar! Bir zamanlar tüm dünyayı titreten süper güç Amerika ekonomik krizden yakasını kurtaramıyor.

Kriz yüzünden ancak üçüncü dünya ülkelerinde görülebilen sahneler artık Amerika'da da yaşanıyor. Geçtiğimiz Çarşamba günü Chicago bölgesinde çekilen bu fotoğraflar da yaşanan sorunların kanıtı gibi. Cenaze masraflarını karşılayamayan Amerikalılar için yapılan uygulama sonucunda 30 kişi aynı mezara gömüldü.
Chicago'nun 40 kilometre kadar güneybatısında yer alan mezarlıktaki defin işlemi sırasında tek bir cenaze sahibinin olmaması ve tabutların mezarlığa kargo kamyonetiyle getirildiği dikkat çekti.

Parası olmayana tabutta da rahat yok dedirten ilginç olay Chicago'da yaşandı.
Çoğunluğu banliyölerde yatıp kalkan evsizlerden oluşan ölüler bir tarlada açılan toplu mezara gömüldü.

Toplam 30 ölü için kepçelerle çukur açıldı.5-10 dolarlık tahta tabutlara konulan ölüler her sırada iki tabut üst üste olacak şekilde çukura yerleştirildi.Ardından da kepçelerle üstleri kapatıldı.

800 dolara kendilerine lüks tabutlar yaptıran Amerikalılar bu görüntüleri görünce şoka girdi.Klimalı bile tabutların satıldığı Amerika'da insanların toplu katilam yapılmışcasına özensizce gömülmesi üzerine soruşturma açıldı.

Yapılan ilk incelemede ölülerin gömüldüğü tarlanın belediye tarafından parasız insanların gömülmesi için alındığı ortaya çıktı.


Pahalı TabutlarZiyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]