Onlar geliyorlar bunu biliyoruz..(Kişisel bilgi ve adresin girildiği form’un üzerinde yazan yazı aşağıdadır.)

” Bu ve bundan sonraki göndereceğimiz kitapların kargo ücreti bize aittir. Ürünleriniz elinize sağlıklı bir şekilde ulaşabilmesi için Ad Adres Telefon gibi bilgileri lütfen anlaşılır şekilde yazınız. ”

Sizce yukarıdaki yazı nerede geçiyor? Bedava İncil dağıtan bir sitede.
Almanya’da Türkler için Türkçe konulan Kiliseler kurulmuştur bizimde bazı bölgelere yabancı dil bilgisi yeterli olan kişilerin görev alabileceği ibadet yerleri oluşturmamız gerekmez mi?

Ülkemize pek çok sayıda Turist gelmekte ve camiler’i gezmek isteyenlere bu camidir ibadet edilir gibi yetersiz bilgiler verildiğini düşünüyorum daha özümüzü yansıtan bilgiler verilebilir.

Bu önerim özellikle İstanbul içindir kültür başkentiyken bu değerlendirilemedi yeterince. Ama olsun Başta İstanbul kalabalık olduğu için Van İzmir (Meryem ana Efes) Evleri satıla satıla bölgede cami Kapatılan Kapadokya bölgesi de bunun için çok önemlidir diye düşünüyorum.


Önceden :Sonra :

Anlaşma sağlanmış sonra mız korunmuştur fakat AFTER da geldi:

Vizeler kalkıyor (teşvik)

İngilizce bilmeniz zorunluluktur bazı kişiler ayrıcalıklı doğar ! eğer ki iyi iş istiyorsanız siz de öğrenin.

Türkiye'de Türk bayrağını kaldırttık kitaplardan yaşasın bayramlar da kalktı nihayet diyorlar. Sıra şu ezanda namaz üç vakittir (üç kez okunsuz ezan) der onlar.

Kimin gittiğini sorarlar Çanakkale'ye... Kim gitmemiş ki?
İki kağıt mı ıspatlar bunu yoksa koskaca bir destan mı?
Kim ne yaptıysa kendisine yapmıştır sorgulamak bize düşmez.

Yapılan bölücülük ortadadır. Asıl mesele bir sonraki sefer de katılımın azaltılıp bölücülük ortamının hazırlanmasıdır tıpkı savaş sırasında çıkan isyanlar gibi gördünüz işte dağdakiler İslam ile dalga geçtiler.

ALINTIDIR.