Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  1 Bilinmeyen En Korkunç Kehanetler

  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
  Bilinmeyen En Korkunç Kehanetler


  Dünyadaki değişimler ve oluşumlar şuan bilmediğimiz ya da farkında olmadığımız bir olay için zemin hazırlıyor olabilir. Peki ya bu değişimleri bizlerden önce gören ve insanlığı uyaran kahinler doğruyu söylüyorsa? İşte Dünya tarihinde en önemli ilk 10 kahin ve kehanetleri...  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
  10 - Alois Irlmaier


  Irlmaier üçüncü dünya savaşı hakkında kehanetlerde bulunan sıradan bir alman vatandaşıydı. Fakat onu diğer kahinlerden ayıran en önemli özelliği üçüncü dünya savaşının orta doğu'da patlak vereceğini düşünmesiydi.


  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]  21. yüzyıldan bu yana bir çok insan üçüncü dünya savaşının Orda Doğu'da başlayan sorunlar ile ortaya çıkacağını düşünmektedirtıpkı 1950'li yıllarda yaşamış ve bunu tahmin etmiş olan Alois Irlmaier gibi.  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

  9 - Hildegard von Bingen
  11. yüzyılda yaşamış olan Hildegard Von Bingen kehanetlerinden çok besteciliği ve şairliği ile bilinmektedir. Kehanetlerinden birinde Amerika Birleşik Devletleri'nin yıkılacağını öne sürmüştür. Bu yıkımında doğal afetler tarafından olacağını depremlerinfırtınaların ve medcezirin yol açtığı dev dalgaların birbiri ardına sıralanarak bu ülkenin ortadan kalkacağını belirtmiştir.

  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]  ABD ile ilgili yaptığı müthiş kehanet haricinde dünya barışı ile ilgili de tahminlerde bulunmuştur. Hildegard von Bingen'e göre Fransız tahtı tekrar kurulup Fransa dünyaya hakim olduğu zaman dünya barışı sağlanacaktı.


  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]


  8 - Baba Vanga


  1911 ve 1996 yıllarında yaşamış olan Baba Vanga şifalı otlar satan ve mistik güçlere sahip olduğuna inanılan görme engelli roman bir kadındır. Vanga halk arasında mistik güçlere sahip olduğu duyulduktan sonra ciddi derecede ün kazandı.


  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]  Baba Vanga bir kehanetinde yeryüzünde 4599 erkeğin ölümsüzlüğe ulaşacağını ve 100 yıl sonra yüzlerce nüfuslu diğer gezenlerde yaşayan yabancılar ile biraraya geleceğimizi ve hep birlikte asimile olmuş bir biçimde yaşayacağımızı belirtmiştir.


  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]  4509 tane insanın Allah ile doğrudan iletişim haline geçmeye çalışacağını ve sonucunda başarılı olacağını düşünen Baba Vanga2010'lu yıllara gelirsek 2023 yılında dünyanın yörüngesinde bir değişiklik olacağını öngördü. En ilginç kehaneti ise üçüncü dünya savaşının 2010 yılında başlayacağı ile ilgili olandır. Vanga'nın takipçileri açıkça belli olmasa da bu durumun gerçekleştiği görüşündeler.


  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]  7 - Fatima'nın üç sırrı


  26 Haziran 2000 tarihinde Kardinal Ratzinger (şimdi ki papa Benedict XVI) tarafından dünyaca ünlü Fatıma'nın üç gizli sırrı teorik bir şekilde açığa çıkarıldı. Bu sırlardan birisi papanın öldürüleceğini ve yağlamalanmış ve yok edilmiş bir şehrin olacağını bildirmektedir. Çoğu insan bu sırlardan habersizdi ta ki bu sırların bazı kısımları sızdırılana kadar yada "kardeş Lucia" lakaplı rahibeyle konuşan bazı kişilerin daha sonra bu sırları halka söylemesine kadar. Bu bilgi sızdırılmalarına Vatikan'dan bir onaylama gelmemesine rağmen içeriği açısından bir çok kişinin korkmasına sebep olmuştur.

  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]


  Fatıma'nın mesajından açıklanan bir bölüm ise şöyle: "Yirminci yüzyılın ikinci yarısında büyük çok büyük bir savaş çıkacak. O zaman gökten ateş ve duman düşecek ve denizlerin suları göğe doğru köpüklerini kusarak buharlaşacak ayakta olan her şey baş aşağı gelecek."  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]


  6 - Ursula Southeil

  Ursula Southeil hiç kuşkusuz insanlık tarihinde bilinen en büyük kehanetçi olarak görülebilir. Samuel Pepys zamanında bazı kesimler tarafından peygamber gibi görülen Ursula İngiltere'nin Nostradamus'u olarakta düşünülebilir.


  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
  Kehanetlerinden bazıları ise şöyledir.


  "At olmadan ilerleyen bir at arabası gelecek ve tüm dünyaya keder ve üzüntü salıcak."

  "Hızlı bir göz kırpma gibi erkeklerin düşünceleri her yerlerde uçuşacak. Ve büyük mucizeler su ile gelecek ne ilginç bu hala doğru."


  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]  5 - Mitar Tarabich

  Mitar Tarabich Sırbistan'da 1829 – 1899 yıllarında yaşamış az bilinen bir kahindir fakat Sırbistan'ın 19.yy'daki politik olayları ile ilgili bir çok öngörüsü doğru çıkmıştır ve ikinci dünya savaşını tahmin etmiştir. Kehanetlerinden bazıları ise şöyledir:


  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
  Kendi topraklarımızdan gittiğimiz zaman kuzeye yöneleceğiz.Ve aptalca davranışımızı idrak ederek dönüşüm geçireceğiz.O zaman aramızdan''adil olmayanı'' atayacağız.

  Tüm dünyagarip bir hastalıkla boğuşacak ve kimse ona tedavi bulamayacak.(AİDS) Herkesben biliyorumçok akıllıyımbilim adamıyım der ama kimse bir şey bilmez..İnsanlar düşünüp duracaklar ama doğru sonuca ulaşmaları olanaksızdır.Çare:Tanrı'nın yardımıylaetrafımızda ve içimizdedir..

  "İnsanlartemiz havadantanrısal tazelik ve güzellikten haz etmeyecekler ve sadece kariyerlerini büyütme peşinde koşacaklar.Kimsebunları yapmaları için zorlamıyor;onlar gönüllüdür.."

  "Adamlarbir kutucuk icad edecekler.İçinde görüntülerle ilgili tertibatlar bulunacak(televizyon).Ama aletlerartık hayatta olmayan benimle irtibata geçemez..Halbuki görüntü cihazlarıo hayata saç tellerinin birbirine yakınlığı kadar yakın olacaklar..

  İnsan bu görüntü cihazları sayesinde dünyada olan biten her olayı izleyebilecek."


  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]


  4 - Robert Nixon

  Robert Nixon 15. yy da İngiltere'nin Cheshire şehrinde yaşamış küçük bir çiftçi idi. Çok az konuştuğu ve konuştuğunda da sessizce mırıldandığı için bir çok kişi tarafından zihinsel engelli olarak düşünülürdü. Fakat buna rağmen gelecekle ilgili bir çok kehaneti doğru çıkmıştır. Bir kaçını sıralamak gerekirse;


  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]  "Herkesin ağzında bacaları olacak (sigara)."

  "Bir tınaz ve iki ağaç arası büyük bir savaş olacak (St. Albans savaşı)."

  bunlara ek olarak Ay'a roketlerle yolculuğun mümkün olacağını ses kayıt cihazlarının ve ampüllerin üretileceğini idda etmiştir. Sarayda bir aşçının yanlışlıkla dolaba kitlemesi sonucu kendisinin ölümünü tahmin ettiği biçimde yani açlıktan ölmüştür.


  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]  3 - Papa kehanetleri

  Papalar kehaneti Aziz Malachy adına atfedilen ve 112 tane kısa latince kısa kehanetlerin bulunduğu bir listedir. Bu listeye göretüm katolik papalar (bir kaç anti-papa ile birlikte) tahmin edilmiş ve bu listede yer almıştır


  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]  Bu kehanetlerle ilgili en ilginç olan kısım şuan ki papa Benedict XVI ile ilgili olan kısımdır. Listede papa Benedict XVI'ten "zeytin şöhreti " olarak bahsedilir. Papa 1054 yılında ki büyük bölünme de ayrılan doğu ortodoks kiliselerinin tekrar kurulması için uğraş vermiştir. Zeytinde Yunanistan'ın simgesidir ve papada bu bölgelerde ki kiliselerin tekrar kurulmasını istemiştir.


  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]  2 - Beyaz at kehaneti

  1843 yılında Mormon dininin kurucusu olarak görülen Joseph Smith tarafından ortaya atılan kehanettir. "Rocky dağlarına gidin ve güçlü ve ihtişamlı insanlar haline gelin " kehaneti St. john'a gelen vahiyde simgelendiği gibi beyaz at olarak tarif edilmiştir.


  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]  Bu kehanete göre Amerika'da daha önce hiç görülmemiş büyüklükte korkunç bir devrim olacak . Bu devrimde Amerika yüksek hükümetini kaybedecek yeryüzünde ki tüm kötülükler bu ülkede deneniyor olucak. Baba oğluna karşı ve de çocuk babasına karşı savaşacak aynı şekilde anne kız çocuğuna kız çocuğu da annesine karşı duracak. En kötüsü ise adam öldürme tecavüz hiç tahmin edilemeyecek oranda artış gösterecek.


  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
  1 - St. Nilus kehanetleri


  St Nilus 5. yy da yaşamış St John'un öğrencisi olan münzevi bir keşiş idi. Kesin tarihleri belli olmamakla birlikte 20. yy ile ilgili bir çok kehanette bulunmuştur. Bu kehanetlere göre; 1900 yılından sonra insanlar anlaşılmaz bir tavır takınacaklar. Deccalin gelme zamanı yaklaştığında insanların kafasında şehvetli tutkular bir bulut yığını gibi büyüyecek kanunsuzluk halk arasında yaygınlaşacak. Daha sonra dünya anlaşılamaz bir hal alıcak. İnsanların görünüşleri de değişecek elbiselerde ve saç stillerinde ki edepsizlikler yüzünden kadınları erkeklerden ayrımak imkansız olucak.


  İsim: St._ Nilus_ kehanetleri2.jpg
Görüntüleme: 3
Büyüklük: 34.4 KB (Kilobyte)  Bir zaman sonra erkekler de kuşlar gibi uçabilecek ve balık gibi denizin dibine inebilecek. Tüm bu felaketler meydana geldikten sonra Bu mutsuz insanlar Deccal'in aldatmalarını farketmeden hayatlarına devam edecekler.

  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
  OkyanusunKalbi, Bengisu and Lahza like this.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  En sonundaki kehanet hepsine bedel.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  St. Nilus kehanetleri yavaş yavaş gerçekleşiyor.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Baba Vanga'nın kehanetleri ilginç.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Belki de deccal çok yakınımızda.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş