Haberin Tarihi: 01 Şubat 2016 23:46

Denizli'den Sinan'a: Hedefine Barça'yı koy

Galatasaray'da teknik direktör Mustafa Denizli Sinan Gümüş'ün Arda Turan gibi Barcelona gitmeyi hedeflemesini istiyor.

Galatasaray'da teknik direktör Mustafa Denizli Sinan Gümüş'ün üzerine titriyor. Her fırsatta genç oyuncuya "bu takımın yeni Arda'sı sen olacaksın. Hedefini sen de Arda gibi Barcelona olarak koy" diyen Denizli'nin bu uyarıları genç oyuncuya ilaç gibi geliyor. Her maçta biraz daha özgüvenle oynayan Sinan özellikle Denizli'nin uyarılarından sonra topla buluştuğunda çevre kontrolü yapmayı ihmal etmiyor. Sol ayağını çalım atarken çok daha iyi kullanmaya başlayan Sinan şut atarken de idmanların sonrasında yaptığı çalışmaların meyvesini topluyor.

Denizli'nin ilerleyen dönemde; Sinan'ı kanatta çakılı oynamaktan çıkararak kale önünde daha fazla şut atacağı pozisyona çekmeyi planladığı da gelen bilgiler arasında.

Podolski'yi koltuğundan edecek
Öte yandan Sinan Gümüş'ün gösterdiği performans sakat olduğu için uzun süredir takımla çalışamayan Lukas Podolski'nin koltuğunu sallıyor. Son Gaziantepspor maçında sağ kanatta Martin Linnes ile harika bir performans gösteren Sinan Gümüş attığı golle de dikkatleri üzerine topladı. Podolski'nin Sinan Gümüş'ü kesmekte zorlanacağı tecrübeli oyuncunun geldikten sonra sol kanatta forma giymeye başlayacağı ise gelen bilgiler arasında.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Fotospor