Samsung ST77 16.1 MP 5x Optik Zoom 2.7" LCD Dijital Foto.Makinesi AçıklamasıMetal malzemeden gövdesiyle modern görünümlü Samsung ST77 dijital fotoğraf makinesi her türlü cepte taşınabilecek şekilde kompakt ölçülerde bir gövdeye sahip. Fotoğraf severler Samsung ST77 fotoğraf makinesini her zaman yanlarında taşıyabiliyorlar. 5X optik zum objektife sahip olan Samsung ST77 dijital fotoğraf makinesi her türlü detayı kaçırmadan kaydediyor. F2.5 diyafram açıklıklı 25mm geniş açılı objektifi ile Samsung ST77 fotoğraf makinesi ışığı mükemmel şekilde yakalayarak loş ışıkta ideal bir kompakt dijital kamera performansı sergiliyor.

Samsung ST77 fotoğraf makinesi
Samsung ST77 dijital fotoğraf makinesinin Smart Auto 2.0 akıllı otomatik çekim modu çekim koşullarını göz önüne alarak duruma en uygun çekim ayarlarını otomatik olarak belirliyor ve fotoğrafseverlerin olası en kaliteli görüntüleri kolaylıkla elde etmelerini sağlıyor. Smart Auto 2.0 akıllı otomatik çekim modu alacakaranlıkta akşam yemeğinden kumsaldaki partilere kadar her türlü ışıklandırma koşulunda kaliteli dijital fotoğraflar çekilmesine olanak tanıyor.

Samsung ST77 ile panorama fotoğraf çekimi
Samsung ST77 dijital fotoğraf makinesinin Canlı Panorama özelliği fotoğraf severlerin kalabalık insan grupları ve geniş görüş açılı manzaralar gibi panoramik çekimleri kolaylıkla gerçekleştirmelerini sağlıyor. Bunun için fotoğraf severlerin parmaklarını deklanşöre basılı tutup fotoğraf makinesini yana doğru kaydırarak çevirip görüntüyü taramaları yeterli.

Samsung ST77 fotoğraf makinesi
16 megapiksel yüksek çözünürlükteki CCD sensörü ile emsallerine göre kıyaslanamayacak bir görüntü kalitesi sunan Samsung ST77 dijital fotoğraf makinesi zengin fotoğraf çekim özelliklerinin yanı sıra aynı zamanda video kayıt fonksiyonuna da sahip. Kullanıcılar Samsung ST77 dijital fotoğraf makinesi ile 702p HD kalitesinde ve saniyede 30 kare çekim hızında video kaydedebiliyorlar. Samsung ST77 fotoğraf makinesinde 2.7 inç büyüklüğünde bir LCD ekrana yer verilmiş.

Samsung ST77 fotoğraf özellikleri
Kullanıcının yaratıcılığını ön plana çıkarmasına yardımcı olacak pek özelliğe de yer verilen Samsung ST77 dijital fotoğraf makinesinde özel Sihirli Çerçeve özelliği bulunuyor. Bu fonksiyonda seçtiğiniz bir dijital fotoğrafı şablon çerçevelerden herhangi birisinin içine yerleştirerek poster benzeri görüntüleri kolaylıkla elde edebiliyorsunuz. Samsung ST77 dijital fotoğraf makinesinin Sihirli Çerçeve özelliğinde arkadaşınızın fotoğrafını bir dergi kapağına ya da kendi fotoğrafınızı dolunay önüne yerleştirebiliyorsunuz.
Ürün Özellikleri
Renk
Siyah
Genel Özellikler
Bağlantı Arabirim
USB
Dosya formatı(foto)
JPEG
Flaş
Var
Güç (şarj özellik)
Lityum-Iyon Batarya
Otomatik Çekim
Var
Sesli Video Kaydı
Var
Türkçe Menü
Var
Görüntü Özellikleri
Görüntü Çözünürlüğü
4608 x 3456
Görüntü Sabitleyici
Var
Görüntü Sensör
CCD
Video Kayıt Çözünürlüğü
1280 x 720
Objektif Özellikleri
Çözünürlük (MP)
16.1 MP
Hassasiyet (ISO)
ISO 3200
Optik Zoom
5x
Hafıza Özellikleri
Hafıza Kartı
Micro SD Micro SDHC
Ekran Özellikleri
Kırmızı Göz Düzeltme
Var
LCD Ekran Boyutu
2.7"
Yüz Tanıma
Var
Diğer
Garanti Süresi
24 Ay
Marka
Samsung