İnce ve hafif tasarımıyla PowerShot A2200 ü her zaman yanınıza alabilirsiniz. Akıllı Otomatik ve Kolay modu sayesinde mükemmel fotoğraflar sadece tek bir tık ötede.


Özellikler

14.1 Megapiksel
28 mm lik 4x zoom lensi
68 cm (27) LCD
Akıllı Otomatik Kolay mod ve İpuçları ve Öneriler
HD Video (720p)
Bulanıklık Azaltma modu
Önizleme Kontrolü ve Yaratıcı Filtreler
Yüz Tespiti Otomatik Kırmızı Göz Düzeltme
DIGIC 4
Li-ion pil


Her zaman Canon kalitesi14.1 Megapiksel
Harika bir kompozisyon için size kırpma ve çok büyük baskı elde etme özgürlüğü sunan yüksek çözünürlüklü sensör nesnenizdeki her ayrıntıyı yakalar.

28 mm lik 4x zoom lensi
Daha fazla çerçeveleme seçeneği için 28 mm geniş açılı 4x optik zoom lensi manzara çekimi gibi uzak çok geniş nesneleri çekmenizi veya parti gibi kapalı iç mekanlarda çekim yaparken daha geniş kapsama alanı elde etmenizi sağlar.

68 cm (27) LCD
Geniş ve net bir ekran kadrajlamayı ve çekimleri arkadaşlarınızla paylaşmanızı kolaylaştırır. Her ışık koşulu için ayar yapmanıza olanak veren beş farklı parlaklık ayarı sayesinde nesneler son derece ayrıntılı görünür ve çekimleri izlemek bir zevk haline gelir.

Akıllı Otomatik Kolay mod ve İpuçları ve Öneriler
Akıllı Otomatik mod ile tek bir düğmeye basarak mükemmel fotoğraflar çekebilirsiniz. Fotoğraf makinesi 32 sahne arasından en uygun olanı seçer ve mükemmel bir fotoğraf için en iyi ayarları uygular. İpuçları ve öneriler fotoğraf makinesi özellikleri hakkında kısa bir açıklama sağlarken Kolay mod ayarları yanlışlıkla değiştirmenizi engeller.

Videoda Minyatür etkisiyle HD Video (720p)
720p video çekimi özelliği High Definition kalitesinde sahneler kaydetmenizi sağlar. Videoda Minyatür Etkisi ile manzara sahneleri minyatür ölçekli modellerin zaman atlamalı videoları gibi görünür.

Bulanıklık Azaltma modu
Hareket halinde veya düşük ışıkta çekilen fotoğrafların bulanık olması sık rastlanan bir durumdur; Bulanıklık Azaltma modu bu durumlarda bulanık olmayan net sonuçlar elde etmenizi sağlar.

Önizleme Kontrolü ve Yaratıcı Filtreler
Önizleme Kontrolü kadraj yaparken çeşitli fotoğraf ayarlarını kolayca yapmanıza olanak tanır. Minyatür ve Oyuncak Fotoğraf Makinesi Etkisi de dahil 6 Yaratıcı Filtre hayal gücünüzü ateşleyerek etkileyici sonuçlar üretir.

Yüz Tespiti Otomatik Kırmızı Göz Düzeltme
Yüz Tespiti Teknolojisi tek bir karede 35 e kadar yüz tespit eder ve kişilerin odak noktasında ve en iyi parlaklıkta olmasını sağlar. Kırmızı göz çekimden hemen sonra veya izleme sırasında otomatik olarak kaldırılır.

DIGIC 4
Canon'un DIGIC 4 işlemcisi hassas kullanım üstün görüntü kalitesi ve renk üretimi sağlar. Gelişmiş Kumlanma Giderme sayesinde yüksek ISO hızlarında bile zengin ayrıntılara sahip net görüntüler elde edebilirsiniz.

Li-ion pil
Lityum iyon piller hafif ve kolay şarj edilebilir bir güç kaynağı çözümü sunar.