1-M... Makarna'nın spagetti reklamı gerçekten çok ilginç. Gemiden karaya uzanan bir makarna yolculuğu!
2-Bangkok sokaklarını kaplayan arapsaçına dönmüş telefon hatlarını şampuan reklamı için kullanma fikri gerçekten de çok yaratıcı. Procter & Gamble ürünü olan Rejoice adlı şampuanın reklamı için telefon hatlarının üstüne dev yeşil bir tarak yerleştirip üzerine de ‘Saçlarınız kördüğüm olduysa eğer Rejoice kullanın’ yazdılar.
3-Fedex’in karşıdan karşıya geçen insanlar için hazırladığı reklam.Click this bar to view the full image.

4-Folgers adlı kahve markasının reklamının en ilginç özelliği lağım kapaklarına bir fincan kahve görünümü vermesi. New York’ta bulunan bu reklam da 'Hiç uyumayan şehir! Folgersla uyan' mesajı veriyor.Click this bar to view the full image.

5-'Coops Paints' adlı boya markası reklam için bir otoparka bakan binanın duvarını kullanıyor.
6-Almanyalı bir insan kaynakları şirketinin bu reklamının sloganı ise 'Hayat yanlış bir iş için çok kısa'.

7-Ebeveynleri çocuklarını havuza götürdüklerinde onları doğru bir şekilde gözetlemeleri için hazırlanan bu reklamın sloganı ise 'Havuza dikkatlica bakın!'.
RASTGELE GALERİLERClick this bar to view the full image.

8-Ünlü bir bıçak üreticisinin reklamı.

9-'Alkollü sürücülere ayrılmıştır!'

10-'Sadece inançları yüzünden binlerce insan bundan daha kötü ortamlarda hapis olarak tutuluyor. Hepsi özgürlüğüne kavuşana kadar yazmaya devam ediniz. Uluslararası Af Örgütü.'


11-Hintli bir reklam ajansı tarafından HSBC için hazırlanan bu reklam insanları küresel ısınmaya karşı uyarmak için yapılmış. Şehirdeki bir havuzun dibine şehrin gökdelenlerle olan kısmının bir örneğini döşemişler.Click this bar to view the full image.