Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Talking Kadın Erkek Yurdum İnsanından Gerçek Olaylar  kadın erkek yurdum insanından gerçek olaylar..!! )

  Erkek 38 İstanbul


  Karımla alışveriş merkezinde dolaşırken birden önümüzden i...nanılmaz güzel bir kadın geçti. Nasıl oldu ben de anlamadım ama ilk defa bir kadına bu derece kilitlendim. Bu durumun farkında olan karımın şu sözleri ile kendime geldim. "Bakma faslın bittiyse kavgaya geçeceğim!"

  Erkek 26 Ankara

  Ayakta sevişirken yoruldu ve yatağa uzandı ''Ne o yorulmuşa benziyorsun. Kontörün mü bitti yoksa?'' dedim şakayla karışık. ''Yok canım ne bitmesi. Benimki faturalı ama senin telefon çekmiyor galiba.'' dedi. Sustum sustum sustum...

  Erkek 25 Yurtdışı

  Bana bekaretini vermemekte direten kız arkadaşımla tartışma halindeyiz. Tartışma çok alevleniyor ve ona ''Artık yeter sana sahip olmak istiyorum!'' diye bağırıyorum. Bağırmamla birlikte de o gün yediğim kuru fasulye etkisini gösteriyor ve gayet seslice gaz çıkartıyorum. Gazdan hemen sonra kız arkadaşım bana mağmalardan mağma beğendirecek bir cevap veriyor: ''Ulan sen daha kıçına sahip olamıyorsun bana nasıl sahip olacaksın?''

  Erkek 30 İzmir

  Nişanlıyken karımla iddiaya girmiştik. Evlendikten sonra ilk kim "Bu gece olmaz" derse tüm evliliğimiz boyunca ütüyü o yapacaktı. Centilmenliğimi göstermek için iddia sonuçlanana kadar ütüyü yapmayı kabul ettim. Altı senelik evliyiz ütüyü hala ben yapıyorum. Bu güzel kadın ya bana gerçekten çok aşık ya da ütü yapmaktan hakikaten nefret ediyor.

  kadın 40 Çanakkale

  Ateşli bir gecenin sonunda omuzunda yatarken soruyorum "Beni seviyor musun?" diye. Magmalara gelesice kocamdan cevap geliyor. "Sevdik ya!"

  kadın 21 İstanbul

  Ablam evlenmeden önce saatlerce odamıza kapanır sigara ve kahve ikilisi eşliğinde sırlarımızı dökerdik. Böyle anlardan birinde kısık sesle "Müzik açalım mı? Babam yan odada bizi dinliyor olabilir." dedim. Yan odadan gelen ve hala hatırladığımızda bizi kahkaha lara boğan ses: "Ne dinleyecem sizi beee!"

  Erkek 28 İstanbul

  Hani benim gönlüm sarhoştu yıldızların altında? Hani sevişmek ahh ne hoştu yıldızların altında? Şarkıda kimse polisten bahsetmemişti...

  kadın 29 İstanbul

  Komşularımızdan sık sık görüştüğümüz bir teyze annemin samimiyetine güvenmiş olacak ki bir gün anneme bir derdini açmak ve onun fikrini almak istediğini söyledi. Annem kabul edince de anlatmaya başladı. Efendim teyzemizin kocası kendisi ile hiç ilgilenmiyor ve yatakta da kendisini çok ihmal ediyormuş. Haftalarca kocasının kendisine dokunmadığını gören teyzemiz de amcamızı ikna etmek için televizyonda gördüğü striptiz olayını bir denemek istemiş. Ama amca oralı bile olmamış.. Annem bu noktada soruyor. "Nasıl yaptın ki striptizi yanlış bir şey mi yaptın acaba?" Teyzem anlatmaya başlıyor: "Yoo her şeyi sırasıyla çıkardım. Önce hırkamı çıkardım sonra yeleğimi kazağımı içliğimi. Daha eteğime gelmemiştim ki bir baktım be nim bey uyumuş. Sanırım başkası var." Teyze bence senin üzerinde fazla kıyafet var tek sorun bu!

  Erkek 25 İstanbul

  Ülkemizde kişi başı milli gelir 10.000$'a yaklaşmış. Benim cebimde 10 YTL var. Kim hakkımı yiyorsa haram olsun!

  kadın 21 Bursa

  Annemle babam tartışıyor. Tartışma esnasında annemin kafası o kadar çok karışıyor ki kendisini aldatmakla suçladığı babama "O çocuklar benden mi??" diyor! Zaten tartışma o anda bitiyor gülmekten tabii.

  Erkek 29 Ankara

  Aile eşrafının bahçede oturup sohbet ettiği esnada başını yere koymuş poposunu havaya kaldırmış köpeğimizi görünce "Aa bak senin en sevdiğin pozisyon!" dedin ya; artık bilmiyorum nasıl bakacağız onca insanın yüzüne!

  kadın 26 İzmir

  Doğalgaz bağlantısı için bahçemizi kazan sevgili amele kardeşler kendi evimin önünde bana laf atarsanız babam da size "O boruları g.tünüze döşerim gazın en doğalıyla ısınırız!" der tabii ki.

  kadın 25 İzmir

  İşyerinde küpe takan erkek arkadaşımıza babasından yorum: "Bir zamanlar nur topu gibi oğlum vardı; nuru gitti topu kaldı!"

  Erkek 25 Trabzon

  Eğer bir sokakta yürüyorsanız ve camında ''Bu ev kiralıktır'' yazılı bir evin yanından geçip birkaç adım sonra önüne geldiğiniz bir başka evin camında ''Bu da'' yazısını görürseniz bilin ki Trabzon'dasınız.

  kadın 34 İstanbul

  Dün haberlerde çıkan tekstil sektörünün krize girmesine kocamın yorumu: "Bak bir aydır alışveriş yapmıyorsun tekstil krize girmiş!"

  kadın 34 İstanbul

  "Seviyor musun?" dedim "Seviyorum." dedi. "Ne kadar?" dedim "Çok." dedi. "Ne kadar çok?" dedim. "Her akşam eve gelip dırdırını çekecek kadar çok..." dedi. Sustum...

  kadın 23 İstanbul

  Ramazanda cemaat toplanmış teravihde. Ufaklığın teki de annesinin peşine takılmış gelmiş. Namaz kılınırken sessiz sessiz olanları izleyen çocuğun dudaklarından hayal gücünü ortaya koyan şu cümleler dökülüyor. ''Yatın kölelerim! Kalkın kölelerim! Yatın kölelerim! Kalkın kölelerim!'' Cemaat uzun süre secdeden kalkamadı tabi...

  Erkek 35 Eskişehir

  Tatile giden hayat dolu yaşlı teyzemiz güya helalleşiyor. "Hadi çocuğum hakkınızı helal edin hayat bu; siz ölürsünüz ben göremem veya siz kör olursunuz beni göremezsiniz..."

  Erkek 28 ABD

  8 yaşımdaki yeğenim "Dayı nasıl oluyor da renkli sabundan beyaz köpük çıkıyor?" diye sordu. "Dur bir düşüneyim." dedim hala düşünüyorum...

  kadın 24 İzmir

  Her gece uyurken; "Millet sevişiyor ben böyle tek başıma yatıyorum en iyisi evlenmek." diyorum. Sonra sabah uyanıyorum; "Aman şimdi işin yoksa kocana kahvaltı hazırla evi topla bekarlık sultanlık!" deyip vazgeçiyorum. Sonra gece oluyor "Evleneyim." diyorum sonra sabah oluyor vazgeçiyorum sonra gece...

  kadın 21 İstanbul

  Ateşli bir ön sevişmenin ortasında kendini geri çekip 'Fragman buraya kadar filmin devamı için nikah sonrasını bekleyiniz.' diyen bana bir alkış yok mu acaba?

  Erkek 36 İstanbul

  Kırmızı ışıkta durduğum anda yanımdan iki motosikletli ışık hızında ve tek tekerlek üzerinde geçti. Ben ağzım açık olayı izlerken yanıma yanaşan 112 ambulansından doktor camı açtı ve bana: ''Gördün mü bizim müşterileri... Hey maşallah!'' dedi.

  Erkek 40 İstanbul

  Kardeşime araba kullanmayı öğretiyorum. Çok hevesli... Bana; "Abi çok kolay yaa aynı bilgisayar oyunu gibi!" diyor. Cevabım; "Hııı... Ama tek canın var

  kadın 22 Adana

  Duvarlar kağıt gibi ve yan evde olan biten aynen duyuluyor. Duştayım yan taraf kendinden geçmiş sarsılıyor! Nefes sesleri iniltiler vs. dayanamayıp bağırıyorum "Hoopp aile var aileee..." Cevap gecikmiyor. "Ailecek mi giriyorsunuz banyoya?"

  kadın 31 İstanbul

  Nişantaşı-Kadıköy dolmuşu için bekliyoruz. Bir taksi geliyor dolmuş yerine. Ön koltuğa oturan kadın her normal insan gibi emniyet kemerini takıyor. Ancak şoför amcamız emniyet kemerinin iyice ortaya çıkardığı dekolteye bakmaktan yola bakamadığı için bir müddet düşünüyor ve içini çekerek kadına sesleniyor. "Abla çıkar emniyet kemerini böylesi daha emniyetli hepimiz için."

  kadın 29 İzmir

  Kızdırmak için anneme "Göğüslerin sarkmış" diyen babama annemin cevabı gecikmedi: "Benim sarkan göğüslerimi kaldırmak için özel sütyenler var ama senin sarkıp da kaldıramadığın yerin için henüz bir don icat edilmedi!" Kusura bakma babacığım ama hak ettin.

  kadın 22 İstanbul

  Arkadaşımla kafede otururken yan masadan kalkan hiç tanımadığım çocuk bizim masaya yöneliyor. Bir koluyla sandalyeme diğer koluyla masaya abanıp kulağıma eğiliyor ve şöyle diyor: "Parmakların uzun; en az bir enstrüman çalıyorsun. Dişlerin temiz; sigara içmiyorsun. Yüzün güleç; öyle her şeyi dert etmiyorsun. Ve kalbin dolu iki saattir yüzüme bile bakmıyorsun."

  kadın 26 Sinop

  Duştayım. Birden elektrikler kesiliyor. Hemen kapıyı açıp anneme bağırıyorum. "Anneee konuş benimle; korkuyorum!" Annem başlıyor konuşmaya. "Bu gece de rüyamda dedeni gördüm. Mezarının başına gitmişim 'Baba ben geldim; kalk!' diyorum; o da mezardan çıkıyor; başlıyoruz konuşmaya..." Ben korkudan ağlamaya başlıyorum; annem gülmekten çatlıyor.

  kadın 23 Ankara

  Eski erkek arkadaşımla kahvaltı ediyoruz. Onda kalan ve hatıra olarak sakladığı küpeleri isteyip istemediğimi soruyor "Gerek yok." diyorum. Bunun üstüne bana dönüp bilmiş bilmiş "Vermeyecektim de nezaketen sordum." diyor. Aradan 10 dakika geçiyor bu sefer ben ona sokuluyorum ve gözlerinin içine bakarak en seksi sesimle "Beni ister miydin?" diyorum. Gözleri parlıyor ve "Tabii ki evet." diyor. Bunun üstüne ben önüme dönüyorum ve "Vermeyecektim de nezaketen sordum." diyorum. İntikam biz kadınları gerçekten güzelleştiriyor.

  kadın 26 Ankara

  Şiddetli kavgamız sırasında "Gidiyorum ben bitti!" dediğimde "Dönerken mutfaktan su getir sana laf anlatacağım diye boğazım kurudu!" diyen kocamı huzurlarınızda yılın kozalağı seçiyorum.

  kadın 24 İstanbul

  Lacivert ceketi gri pantolonu kahverengi ayakkabısı ve siyah kemerini bir arada giyen babama annemin yorumu: "Toplama bilgisayar gibi olmuşsun!"

  Erkek 37 İstanbul

  Bir alkış da Sema ismindeki sevgilisine doğum gününde ''Semaver'' hediye eden arkadaşıma gelsin lütfen.

  kadın 22 Ankara

  Yolda yürürken güneş gözlüklü kulaklıklı bit tipin bana baktığını fark ettim. Tam yanından geçerken "Gözlük var diye baktığını fark etmediğimi mi sanıyorsun?" dedim. Gülerek "Kulaklık var diye duymadığımı mı sanıyorsun?" dedi. Herkes hazır cevap olmuş canım...

  kadın 25 İstanbul

  Otobüse bindim her yer dolu arkaya doğru ilerledim bir koltuktan tutundum ayakta duruyorum. Hemen önümde oturan 20'li yaşlara yaklaşmakta olduğunu tahmin ettiğim genç "Oturmaz mısınız?" dedi hani kalkayım da oturun anlamında "Gerek yok teşekkür ederim böyle iyi." dedim. Kalktı ve "Buyrun oturun." dedi "Teşekkürler iyi böyle." dedim "Huysuzluk etme otur dedik otur işte!" dedi ne yapayım oturdum ben de.

  kadın 28 İzmir

  hamile olan sevgili sarışın kuzenim gebelikle ilgili okuduğun; "Bebekler zekalarının %80'ini anneden alıyorlar." makalesinden sonra panikle bana dönüp; "Ay inanmıyorum. Bana ne kalacak o zaman?" diye sorduğunda sana; "Üzülme öyle bile olsa senin kaybedeceğin bir şey yok!" diyemedim ya! Lanet olsun içimdeki insan sevgisine!

  Erkek 28 İstanbul

  Sıkış tepiş halk otobüsünde ayaktayım. Arkalardan bir ses duyuyorum. "Biraz uzak durur musunuz beyefendi!" Kafalar o yöne çeviriliyor adam cevap veriyor. "Saçmalamayın hanımefendi aramızda 5 metre var!" kadın bombayı patlatıyor: "Ama hissettim onu!"

  Erkek 23 Antalya

  Bir alkış da sınava giderken 1 GB'lık flash disc'e Kur-an'ı Kerim ve dualar atan sonra da boynuna asan ve cevşen niyetine kullanan kardeşime gelsin.

  kadın 33 Yurtdışı

  Kocasının erken boşalma sorununu ''Bu çocuk 15 saniyede oldu!'' diyerek anlatan bir arkadaşa sahibim.

  kadın 31 İstanbul

  Haftasonu babasıyla gezmek için süslenmeyi abartan oğluma "Oğlum çapkınlık mı yapacaksınız?" diye sordum. Oğlum tüm sempatikliğiyle cevap verdi; "Evet anne babam da bakıyor kızlara ben de. Ama senin kadar güzelini görmedik!"


  ALINTIDIR.

  Bir Yastıkta Aşktaaa..Sonsuza Kadar...Ziyaretçilere, Gizli İçerik!

  Ziyaretçilere, Gizli İçerik!


 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Fazlasıyla özel hayatı deşifre eden esprilermiş. :smile17:
  Aşk Sancısı, Bunu Beğendi.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Semaver çok iyiymiş
  Aşk Sancısı, Bunu Beğendi.
  İYİ NİYETLERİMİZİ BİR BİR YARGILAYIP ASIYORUZ !

  Ziyaretçilere, Gizli İçerik!

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Kadınlar az değil lafı sokmuşlar.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Bazılarına çok güldüm eline sağlık. :anıl2:
  Aşk Sancısı, Bunu Beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş