Haberin Tarihi: 02 Şubat 2016 23:54

Ozan Tufan yıkıldı

Cuma günü oynanacak Antalyaspor maçında formasını Diego'ya bırakacak olan Ozan Tufan moral olarak çöktü.

Fenerbahçe'de hedef Cuma günü deplasmanda oynanacak Antalyaspor maçını da kazanıp puan farkını 8'e çıkarmak. Ertelenen maçlar nedeniyle henüz ligin ikinci yarısına başlayamayan Beşiktaş'ın 5 puan önde olmak Vitor Pereira'ya göre "psikolojik" bir avantaja yaratmış durumda.

Pereria oyuncuları ile yaptığı toplantıda kazanmaya devam ettikleri sürece rakipleri üzerindeki baskının artacağını her geçen gün şampiyonluğa bir adım daha yaklaşacaklarını anlattı. Kazanmaya devam ettikleri sürece kendilerinden başka hiçbir takımın maçlarını takip etmelerine gerek olmayacağını ifade eden Pereira galibiyet serisinin kendi motivasyonlarını arttırdıkça rakiplerinin inancını da azalttığını belirtti.

Her geçen hafta çıtayı daha da yükselttiklerini belirten Portekizli teknik adam futbolcularına olan inancına dile getirdiği ve sezon sonu yarıştıkları tüm kulvarlarda Fenerbahçe'ye yakışan neticeler alacaklarını sözlerine ekledi.

FORMASINI KAYBEDEN OZAN TUFAN SIKINTI YAPTI
Öte yandan Fenerbahçe'de beklenen görev değişikliği Cuma günü oynanacak Antalyaspor maçında sahada olacak. Sakatlığını atlatan ve kupa maçında çeyrek finali getiren golü atan Diego son dönemde ilk 11'de sürekli forma bulan Ozan Tufan'ı kulübeye göndererek formasını geri alacak. Ozan'ın formasını kaybedeceği için mutsuz olduğu Pereira'nın ise genç oyuncu ile bu hafta içinde konuşmalar yapacağı gelen bilgiler arasında.


Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] Fotospor