Haberin Tarihi: 02 Şubat 2016 01:21

Melih Gökçek'ten Aziz Yıldırım'a şok teklif

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın yeniden gündeme getirdiği "havuz problemine" Osmanlıspor'un onursal başkanı Melih Gökçek de dahil oldu.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın yeniden gündeme getirdiği "havuz problemine" Osmanlıspor'un onursal başkanı Melih Gökçek de dahil oldu. Gökçek Büyük kulüpler pastadan büyük para istiyorlar. Bu onların hakları. Ben böyle bir hak kabul etmiyorum. 4 büyük kulüp her sene başında havuzun içinden geçmiş şampiyonluklarına göre dev paralar alıyorlar. Neden 'şampiyon' olmuşlar. Siz bu takımlara peşinen bu paraları verirseniz arkada kalan takımlar ne zaman kalkıp da ilk dördün arasına girecek. Her sene yer değiştirip idare ediyorlar. Futbolculara verdiklere verdikleri paranın haddi hesabı yok. Onların verdikleri para aşağıdaki kulüpleri de perişan ediyor. Ve bu suretle dengesiz bir ortam çıkıyor. Bu bir adalet değil.

Dört takım büyüksen otur o zaman dörtlü bir turnuva yap bakalım bu hasılatı. Böyle bir mantık olamaz. Herkes de onları seyretsin olur mu? Böyle adaletsizlik olmaz" diyerek sert çıktı.


Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Beyaz TV