Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Elektromanyetik Silahlar ve Uzaktan Beyin Kontrolü

  ELEKTROMANYETİK SİLAHLAR VE UZAKTAN BEYİN KONTROLÜ


  Elektro manyetik dalga dediğimiz enerji alanıdır. Sadece elektrik bulunan bölgelerin etrafında oluşur veya oluşturulur. Özet olarak bir elektro mıknatıs elektro manyetik alan yaratır. İçinden bir elektrik akımı geçirilen bir tel etrafına elektro manyetik alan yayar. Bu nedenle elektro manyetik yol ile uzaktan yayın yapılması diye bilimsel bir olgu yoktur. Uzaktan yapılan yayın ses dalgaları spektrumu içinde yapılabilinir. Biz bu spektrumun bir bölümünü ses olarak duyarız bir bölümünü ise radyolarımız vasıtası ile duyulabilir seslere çeviririz bir bölümünü ise yine radyo benzeri özel cihazlar ile alıp verebiliriz. Bütün bunlar sadece fizik kanunları çerçevesinde oluşur veya oluşturulur.

  Bu ana unsurlar içinde beyin faaliyetlerinin modüle edildiği dalga boyları ise yine bu dalda faaliyet gösteren bilimsel çalışmalar ile
  kısmen saptanmaktadır ki bu dalgalar ise düşük frekanslı ses dalgalarıdır. Yüksek frekanslı ses dalgaları beyin faaliyetlerimizi etkilememektedir. Yine fizik kanunlarına göre düşük ve yüksek frekanslı dalgalar sabit parametrelere göre yayılırlar. Özet olarak uydu yayını frekansı olan 1 gigahertz seviyesindeki bir yayın herhangi bir bölgeye nokta hedeflendirilebilinir. Frekans düştükçe hedef sapması toleransı büyük ölçüde artar. Bu tür dalgaların dünya mızın şekli itibari ile çok ileri yerlere gönderilmesi sadece atmosfere çarptırılarak yapılabilinir ve bu şekilde bile nokta hedefe yönlendirilmesi teknik olarak mümkün değildir.

  Oysaki beynimiz 37 Hertz ve altındaki çok düşük frekanslı sinyaller ile uyarılabilmektedir. Uzaktan beyin kontrolü bu sebeple teknik olarak mümkün değildir. Ancak deney ortamlarında (küçük salon deney odası vs.) bu gerçekleştirilebilinir. Bu şekilde yapılan deneylerde ise insanlara hipnotik bilinç-altına yerleşen bir dizi fikir veya emrin bu frekansla modüle edilebilinmesi dalga boyunun özelliklerinden dolayı fizik kanunlarına göre mümkün değildir. Ancak bu tür özel bir frekansa tabi tutulan insanların bazı his veya duygularının öne çıkması veya bastırılması deneyleri yapılabilinmektedir.

  Bu sebeple çok uzaklardan bazı insanları tek olarak hedef alarak onların beyinlerini kontrol altında tutmak veya onlara değişik işler yapmalarına dair emirler göndermek fizik kanunlarına göre imkânsızdır. Ancak çok uzaklardan bir bölge içindeki insan gurubuna yönelik fiziksel yorgunluk veya bilinçaltı bir hareket empoze edecek şekilde sinyaller gönderilebilinmesi teknik olarak mümkün olabilir. Bununla beraber şimdiye dek hiç bir ciddi literatürde benzer denemeye rastlanılmamıştır. 60 MHZ den sonraki yüksek frekanslı dalgaları Amerika veya benzeri uzaklıktan yer istasyonları vasıtası ile göndermek teknik olarak imkansızdır.Alıcı ve vericinin mutlaka birbirini görmesi veya arada herhangi bir engel bulunmaması gerekir.Dünyamızın dümdüz olduğunu kabul etsek bile yuvarlak oluşu sebebi ile bu yayınlar kıtalar arası mesafedeki hedeflere ulaşamaz.Böyle bir amaç için kurulmuş anten sistemi en az 10 bin metre yükseklikte olacaktır !.Bu tür yüksek frekanslar ya birbirini görecek yakın mesafeden yada sadece uydu üzerinden gönderilebilinir.

  Cep telefonları uydu veya benzeri kaynaklardan seçilmiş insan hedeflere sinyal göndermek mümkündür. Bununla beraber bu tür
  frekanslar yayılım ve dalga boyları sebebiyle yüksek frekanslı olduklarından daha önceden o kişinin beynine herhangi bir türde alıcının yerleştirilmiş olması mutlak gereklidir.

  İnsan beyni içine haber verilmeden bir mikro alıcı veya implantın yerleştirilmesi çok zordur. Böyle bir alıcı beynin bazı mekanizmalarını uyararak harekete geçirebilir. Bu örneği bir TV uzaktan kumandasına benzetebiliriz. Bununla beraber böyle bir durumda hedef insana belirgin bir mantık silsilesi içinde bilinçli hareketler dizisi yaptırılması teknik olarak mümkün değildir. Ya koşabilir ya durabilir ya ağlar ya güler veya benzeri aksiyonlardan bir tanesini yapar birçok hareket için birçok mikro implant yerleştirmesi gerekir.


  ALINTIDIR.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Bu mikro boyuttaki alıcılar her türlü x ışınlı röntgen manyetik rezonanslı tarayıcı veya benzeri röntgen tipleri ile kolaylıkla görülebilinir(eğer varsa).Benzer yabancı implantlara ait yazı sayfalarımızda daha önce yayınlanmıştı Burada anlatılmaya çalışılan sebeplerden ötürü böyle bir implant şimdilik sadece yerleştirildiği kişiyi uzaktan veya uydudan veya başka bir yerden bulmaya yarar. Başka bir mantıksal faydası bulunmamaktadır.

  Yukarda anlatmaya çalıştığımız teknik bilgiler dışındaki durumların hepsi birer kurgudan ibarettir. Askeri amaçlar ile kullanılan manyetik bombalar tamamıyla değişik sistemde çalışırlar. Bunlar ile uzaktan yakından hiç bir ilgisi bulunmamak-tadır. Örneğin Amerika’dan Irak üzerine Irak askerlerini savaşmama duygusuna itebilecek veya bedenlerinde yorgunluk hisleri bulantı kusma vs. gibi etkileri

  yaratabilecek sinyaller gönderilmesi teknik olarak mümkündür ancak 1- 30 hertz frekansında Irak'a kadar ulaşabilecek bir yayının yapılabilinmesi için yaklaşık 100 adet ikiz kule büyüklüğünde anten tesisisiniz gerekliliği vardır. Hiç bir savaş gemisi veya Irak yakınındaki Amerikan üssünde benzer yayın yapabilecek devasa antenler bulunmamaktadır.

  Bu anteni yani Ankara Radyo vericilerini görenler daha kolaya anlayacaklardır. Bu vericiler uzun dalga boylarında yayın yaparlar ve dev bir alanı kaplarlar siz bunlardan binlercesini bir arada düşünün. Uzaktan beyin kontrolü ile insanlara isteme-dikleri ve bir mantık silsilesini takip eden sinyaller göndermek teknik olarak imkânsızdır. Bir diğer önemli konu ise günümüzün bilim tarafından incelenen konuların hemen hemen hiçbiri artık tek bir bilim dalı içine sığmamaktadır kesinlikle ekip çalışması gerektirir. Oysaki ülkemizde Televizyonlarda boy gösteren araştırma yaptığını iddia eden birçok bilimsel kimlikli araştırmacı maalesef bu yanılgıya düşmektedirler.

  /www.metafizikuzmani.com

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş