Biyoenerji ile sağlığınıza kavuşun

Hastalık fark etmeksizin fiziksel ve psikolojik anlamda tedavi olunmasını sağlayan biyoenerji ile siz de kısa zaman içinde sağlığınıza kavuşabilirsiniz.


Modern tıbbın bazı hastalıklarda çaresiz kalabildiğini belirten Kişisel Gelişim ve Neuro Linguistic Programming Uzmanı Çağlar Seziş biyoenerjinin bu rahatsızlıklarda yüz güldüren sonuçlar verdiğini söyledi.
Yurt içinden ve yurt dışından birçok kişinin biyoenerjyle tedavi olmak için talepte bulunduğunu ifade eden Seziş "Uygulanan biyoenerjinin her problemde ayrı şekilde kullanılması iyileşme sürecinde büyük etki sağlıyor. Biyoenerji uygulaması sadece enerji vermeye yönelik değildir. Kişinin kendi manyetik alanını düzenleniyor ve frekansı yenileniyor" diye konuştu.
Hastalık fark etmeksizin tedavi sağlıyor

Hangi hastalık olursa olsun biyoenerjiyle yapılan tedavinin insan üzerinde psikolojik tedavi sağladığına dikkat çeken Seziş "Küçük bir mide ağrısı bile aslında beyine giden kan akışını bozabiliyor. Manyetik alanı ve enerjisi bozulmuş gıdaların bünyemizdeki etkisi yüzünden çeşitli rahatsızlıkların baş gösterdiğini görüyoruz.
Enerjisi bozuk gıdanın yaptığı tahribat vücudumuza hem psikolojik hem de fizyolojik olarak kötü etki ediyor" dedi.