Merhaba arkadaşlar

Size okuduğum kitaptan Kuantumla İyileşmenin Sırrı bir teknik öğretmek istiyorum. Bu teknik bizler için çok önemli. Reikiye benziyor. Ama çok daha hızlı. Dokunarak veya uzaktan olarak gerçekleştirilebilinmekte. İlk olarak dokunma tekniğini anlatacağım.

1) Dokunarak KU

A) Amaç:

Bir amnaç belirlemelisiniz. Şimdi Olumlu ve Kesin olmalı. Mesela ağrıyan bir bilek varsa "acısız ağrımayan normal hareket eden bir bilek." veya kalp ise "acısız ağrımayan mükemmel çalışan bir bilek" Bunun gibi. Amacınızı belirledikten sonra B) ' ye geçin.

B) Öncelikle sağ işaret parmağınızı ortağınızın hasta olan kişi herhangi bir yerine koyacaksınız. Benim tavsiyem sırt bölgesidir. Çünkü ortağınızın sizin her hareketinizi izlemesini istemeyebilirsiniz.

Sağ işaret parmağınızla sert bir kas veya ağrıyan kası bulun.Bu A noktasıdır. Sol işaret parmağınızı ise o bölgede herhangi bir yere koyun. Bu B noktasıdır. Gözlerinizi kapayın ve coşkun duygunun

gelmesini bekleyin. - Coşkun duygu: Farkındalıkla hissettiğimiz o boşluk duygusuna benzer.

Merkezlenme sanırım.- Coşkun duygu gelince onu 10-15 saniye sürdürün. A B ve C(coşkun duygu) nin toplamına "NİRENGİ" diyeceğiz. Nirengiyi ne kadar uzun sürdürürseniz o kadar iyi olacaktır. Parmaklarınızda erime gibi bir duygu oluşunca veya ortağınız derin bir nefes alınca veya inleyince veyahutta sarsılma olunca süreç tamamlanmış olacaktır.Tavsiyem dokunarak iyileştirmede ortağınızın ayakta olmasıdır.

2) Uzaktan KU

A) Kişinin ismini kendinize söyleyin.

B) Amacınızı belirleyin.

C) Gözlerinizi kapayın ve yine sırtına dokunuyormuş gibi imajine edin.Aynı nirengiyi sürdürün.


ALINTIDIR.