Merhabalar arkadaşlar forumda bir çoğumuzun takılıp kaldığı noktalardan biriside enerjiyi hissedememek ve serbest bırakamamak. Aslında enerjiyi hissetmenin nasıl bir duygu olduğunu hepimiz biliyoruzdur şimdi ona değineceğim.

Mesela tv de duygusal aksiyon korku filmi izlerken çoğu zaman böyle ayaklarımızdan başımıza kadar bir gıdıklanma huylanma oluşur işte enerji burada hissedilir ve devreye girer. Bunu kasıtlı olarak yapmak istiyorsanız ipod'unuzdaki en çok hoşunuza giden aksiyon dolu yada duygusal müzikleri dinlemeniz. Şu şekilde anlatıyım yatağınıza sırt üstü uzanın kulaklığınızı takın ve son ses müziği açın ve burada önemli olan sadece müziği dinlemeniz olacaktır yani müziği dinlerken herhangi birşey düşünmek hayal etmek olmamalıdır. Sadece müziği dinleyin ve duygularınızı hissedin belli bir zaman sonra enerjiyi bütün bedeninizde hissedeceksiniz 2 3 parça müzik dinledikten sonra yattığınız yerde ellerinizi havaya kaldırın ellerinizin avuç kısmını birbirine bakacak şekilde 10 15 cm kadar açın ( burada psii ball yapacağız ve etkisinin ne kadar önemli olduğunu anlayacaksınız ) ve müzik çalmaya devam etsin şimdi imajinasyon önemli elinizden fışkıran bir su olabilir yanan bir alev topu olabilir vs. hangisini uygun görüyorsanız. sonra bekleyin 3 4 dakika kadar müziği dinleyin ve enerjiyi hissettiğiniz aldığınız anda psi ball'ınız ellerinizi itmeye başlayacak. çalışma bittikten sonra yatağınızdan kalkın ve ne kadar dinç ve enerjik olduğunuzu hissedin.

Birçok bilim adamı müziğin ne denli önemli olduğunu ruhun gıdası olduğunu söylemiştir aslında ben müziği dinlerken sadece müziği dinlememiz gerektiğini anladıktan sonra hak vermeye başladım bu söylenenlere daha önceleri müzik dinlerken ya ders çalışırdım ya birşeyler hayal ederdim yada bilgisayarda başka şeylerle ilgilenirdim ama müziğin nasıl dinlenilmesi gerektiğini ve özellikle bize hangi tür enerjiler kattığını anladım. Dinlediğiniz müziğin tarzına göre o tür enerji ile yükleniliyorsunuz.

Dinlediğim ve enerji ile dolduğum bazı müziklerin adreslerini veriyim

Aksiyon tarzı müzikler

Duygusal Tarzı Müzikler
Şimdilik bu kadar eğer müzikler hoşunuza giderse albümlerini upload edebilirim sizin için. Ama illakide bu müzikler olacak diye birşey yok hoşunuza gitmeyebilir tabikide ben sadece benim dinlediğim tarzdaki ve enerjimi hissedebildiğim müzikleri size sundum.

Size faydalı olabildiysem ne mutlu bana herkese iyi forumlar enerjiniz bol olsun

Alıntıdır.