• Köşeli parantezler benim yorumumdur.
• İsteyen açıklamayı okumayabilirIşık Kulesi tekniğine geçilebilir.

Auranızı Güçlendirmenin Temel Metodları

Auranızı güçlendirmek için az sorna vereceğimiz pratik metodlarıuyguladığınız ilk andan itibaren size daha fazla cesaretdaha fazla güven ve gerçek bir ruhsal korunma sağlayacaktır.Bunlar arunanızı güçlendirmek için yapacağınız temel pratik uygulamalardır.Basittir ancak sağlayacağı faydalar çok yüksektir.Ayrıca sadece auranızı güçlendirmekle kalmaz aynı zamanda sizi hayatta pek çok endişeden ve şüphedne kurtarır.

Bu çalışmalara başlamadan önce içinizdeki gizli potansiyel güçlere tüm kalbinizle güvenin...Bu çok önemlidir.

”Yüksek Özünüz”ün gerçekleştirebileceği mücizeler hakkında çok fazla şey yazmak mümkün. Bu canlımüşfikilahi alev;varlığınızın gerçek kaynağı ve merkezidir.

”Yüksek Özünüz”ilahi aklın gerçek bir kıvılcımı olaraktamamen ilahidir.Tanrı’nın sizdeki ve sizin için yaşamısevgidir.[kişiye göre bu görüş değişebilir tabi...]

”Yüksek Özünüz”le aranızda çokd eringüçlüöze bir bağ var.Bu muhteşem varlıkeşsiz bir birey olarak nasıl planladığınızın ideal fotoğrafının sırrına sahiptir.Ve rızanızlasizi bu idealin gerçekleşmesine doğru çeker.

Bukesinlikle ilişkinin sınırı değildir.”Yüksek Özünüz”ilahi kutsamanın bitmeztükenmez sularının kaynağıdır.Ruhsal gerçekliğinin prensipleriyle uyumluysanız”Yüksek Özünüz”ün ışığınıaydınlatmayagüçlendirm eyekorumaya ve hayalinizi tam olarak gerçekleştirmeye çağırabilrsiniz.

İşte “Auranız”ı güçlendirmenin ve sahip olmanız gereken ruhsal korunmanın kuvvetli kalkanı haline getirmenin iki temel metodu:

IŞIK KULESİ-1(Düzenli Metod)


1-Derin ve dügün nefes alın.(Pratik süresince devam edin.)

2-Tüm vücudunuzu gevşetin.

3-Yürürken dikdüzgünisakin olun.Kollarınızı gevşekçe iki yana bırakın.Otururken de omurganız dik olsun.Ayaklarınızı birbirne paralel yerleştirin.Ellerinizavuç içleri aşşağıya bakacak şekilde kalçalarda dursun.Ciddi bir sağlık sorununuz yoksa pratiklerinizde her zaman ayakta durmalısınız.

4-Bedeninizi çevreleyen uzunelips şeklindeyoğun parlak mavi bir ışığı gözünüzün önüne getirin.Bu ışık vücudunuzun aşağı yukarı 25 santim ötesine ulaşır.Başınızın üstünde ve ayağınızın altınca 40 santime kadar da uzanır.Ruhsal auranız bundan daha büyük bir alanı kapsar aslında.Üstelik genellikle gümüş renkli olarak canlandırılır ama korunma amacınıza uygun olarak mavi olması gerekir[mavisağlığı ve korunmayı sağlar].Alanı neden mi küçülttü?İhtiyaç duyduğunuz koşulları yaratmak küçük alanda daha kolaydır da ondan.

5-Sizi tümüyle çevreleyen bu iyice belirlenmiş yoğun parlak mavi ışık alanını gözünüzün önüne getirdiniz mi?Tamam.Şimdi auranın en üst noktasındabaşınızın biraz üstüne parlak beyaz bir ışık küresi hayal edin.Hayırküre başınzıa değmiyor.

6-Dikkatinizi bu küre üzerine yoğunlaştırın.Böylece kor şeklinde yanan magnezyum gibi beyaz ve daha parlak hale gelir.Bunu yaparken yukarı bakmanıza gerek yokvarlığını hissedin yeter.Bu imajı”Yüksek Varlığınız”ın Işığı’nı temsil etmek üzere yaratıyorsunuz.Bu ışık gerçekten de ordadır.Bu küreyi hayal ederken dokunmaya kalmayın.Çünkü “Yüksek Varlığınızı” bilinçli varlığınızla tespit etmiyorsunuz.

7-Şu iki imajın farkında olun:
Tümüyle içinde olduğunuz yoğun parlak mavi elips ve başınızın üstündeki beyaz küre...Onlar orada zaten varlar ama siz onlara konsantre olarak bu enerjilerin yoğunluğunu artırıyorsunuz.

8-Beyaz küreyi sembol olarak gözünüzün önüne getiremeseniz bilegerçek ilahi gücün bir parçasını temsil ettiğini kabul edin.Ve düşünebilecğeiniz en yüksek pozitif enerjilerin zihninize dolmasına izin verin.Bu pozitif eenrjiler bırakın tüm benliğinizi sarsın...

9-Hazır olduğunuzu hissettiğinizde göz kamaştırıcı yuvarlağın beyaz ışık saçtığınız görün.Bu ışıgümüş pırıltılarla doludur.Önce auranızasonra da canlı bir şekilde size doğru akarak tümüyle nüfuz eder.

10-Şimdi auranızın dış kabuğu canlı ve parlak mavi elips şeklindeykeniçi canlı pırıldayan beyaz ışıkla dolacak.Konsantrasyonunuzu etkin bir şekilde süredürebildiğiniz sürece bu vizyonuyaşayan ve hareket eden bir gerçeklik olarak görün.Parlaklık sürekli etrafınızdadır ve siz doğru akar.Her şeyin kaynağı olduğu için bitmez tükenmezdir.Auranızda sürekli dolaşır.Pırıltılıdırsert ve keskin şekilde belirlenmiştir. ”İlahi Güç”üç bu muhteşem belirtisinin ortasında çok mutlu bir şekilde kendinizin fakında olun!

11-Auranızın zaten varolduğunu ancak şimdi bunu güçlendirmek için özel bir çaba sarfettiğinizin bilincinde olun.

[Bu alıştırma günlük düzenli olarak en az bir defa yapıldığında yavaş yavaş negatif hiçbirşeyden etkilenmemey başlayacaksınız.

Ani durumlardamesela ani endişetehlike(her türlü tehlikeister fiziki ister ruhsal) anında 2.metod uygulanabilir.Fiziksel olaylarda da az çok etkisi vardır.]

Ancak bunun faydası(2.metodun)auranızın genel kuvvetine bağlıdır.Diğer bir deyişle”Işık Kulesi”nin başarısıyla kumar oynamayın.Düzenli metodu her gün uygulayınacil metodu sadece gerekli durumlarda kullanın.Böylelikle saldırganın dikkatini başka yöne çevirebilirhatta yatıştırabilirsiniz.En azından aklınızı sakinleştirip aydınlatabilir ve bazı önemli detayları bilinçli algılamanızı sağlayabilirisniz.Bu da iyiliğiniz için hayati önem taşır.

IŞIK KULESİ-2(Acil Metod)

1-
Hemen etrafınızı saran canlıparlak mavi aura elipsini düşünün.Başınızın bariz üstünde de “Yüksek Benliğiniz”in parlakbeyaz küresini gözünüzde canlandırın.

2-Başınızın üstündeki parlak kürenin farkında olun.Hayal edilmiş bir sembol olsa dakürenin ilahi gücün bir parçasını temsil ettiğinin farkına vararak en yüksek iyiliği amaçlayın.

3-
Parıldayan kürenin beyaz ışık saçtığını görün.Bu ışıkgümüş pırıltılar ile doludurauranıza akar ve size nüfuz eder.Auranın sert kabuğunun keskin mavi dış çizgilerini görün.

4-İhtiyacınız olduğu sürece bu canlandırmayı sürdürebilirsiniz.

5-Görüntünün bilincinizden uzaklaşmasına izin verdiğinizdebu korumanın hâlâ görünmez şekilde sizin çevrenizde olduğunu bilin.


Alıntıdır...