Aura Koruması:
Zaman zaman aura enerjilerinizin zayıfladığı olasıdır. Bunun çeşitli nedenlerinden bazıları; stres aşırı yorgunluk sağlığın bozulması ya da çevrenizden birilerinin sizden enerji “hortumlamaları” (dramalar…).

Aura enerjilerinizin şu ya da bu şekilde azaldığını ya da doğrudan doğruya bir aura korunma gereksinimi hissederseniz hemen uygulayabileceğiniz bir yöntem şudur:

Her iki elinizin baş ve işaret parmaklarınızdan birer halka oluşturun ve bu halkaları iç içe geçirin. Kendinizi bembeyaz bir ışıkla sarılı olarak tasavvur edin. Birkaç dakika içinde kendinizi daha canlı ve enerjetik hissedeceksiniz.

Eğer her gün karşı karşıya gelmek durumunda olduğunuz kişi ya da kişiler (partneriniz patronunuz vb.) sizin enerji yitirmenize neden oluyorlarsa bu yöntemi her gün yinelemeniz yerinde olur.

Sadece zararlı stresten korunmak için vücudunuzu tepeden tırnağa güzel bir gök kuşağına sarılmış olarak tasavvur edebilirsiniz. Bu gökkuşağı koruma sadece stresi sizden atamakla kalmayacak aynı zamanda size enerji vereceği gibi sizi çevrenizde daha sevilir bir kişi haline getirecektir.

Başka bir yöntem de doğrudan doğruya ve sadece kendinizi tertemiz ve bembeyaz bir ışığın içinde tasavvur etmektir. Bu korumaya “koruyucu aura” da denir. Bu koruma size yönelik olumsuz her şeyi yansıtarak uzaklaştıracaktır.

Bu beyaz ışığı bir bakıma “spiritüel bir zırh” gibi olası olumsuz durumlara karşı kuşanabilirsiniz.

Elbette korunma tedaviden daha iyi ve akıllıca bir tutumdur. Sağlığınızla ilgili herhangi bir olumsuzluk sezinlerseniz bu bir olasılık olsa bile yukarıdaki yöntemlerden birini devreye sokmakta tereddüt etmeyin.

Unutmayın ki eğer bedeninize iyi bakarsanız o da size bakacaktır ve bunun yararlı sonuçları hemen auranıza da yansıyacaktır. Aura aura protection koruma meditasyonreiki

ALINTIDIR.