Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Lightbulb Altın Üçgen Ve Reiki Hakkında..
  Altın Üçgen Ve Reiki Hakkında..


  Altın üçgen reiki hakkında bilgi

  Bu enerji sistemine uyumlandıktan sonra enerjiyi harekete geçirerek kendinize ve başkalarına şifa verebilirsiniz. Altın Üçgen enerjisini devamlı kullanırsanız ve enerjiyi üçüncü gözünüzün önünde canlandırırsanız zihinsel ve telepatik özelliklerinizi artırmanıza da yardımcı olur. Bu sistemle fiziksel düzeyden çok fiziksel sorunların kaynağının yattığı ruh düzeyinde çalışırsınız.

  Bu sistemi diğer şifacılık sistemleriyle beraber ya da tek başına kullanabilirsiniz. Altın Üçgen enerjisi çok özel bir enerjidir ama bütün diğer enerji sistemleriyle beraber uyumlu çalışır. Diğer enerji sistemlerinin şifa etkilerini yüzde yüz artırır. Seans sırasında enerji alan kişi sıcaklık hafif titreşimler vb deneyimler. Bazı kişiler çok acayip bir soğuk hissine de kapılabilir.

  Altın Üçgen enerjisiyle şifa çalışmaları yüz yüze ya da uzaktan yapılır zamandan ve mekandan bağımsız çalıştırılabilir. Bu şifa enerjisini verirken alıcıya dokunmanız gerekmez. Enerjiyi alanın da gönderenin de içinde çok güzel duygular uyandırabilir. Şifa göndermek için alıcı konumundaki kişinin iznini almak gerekmez ama şifa göndereceğiniz kişinin iznini almak elbette iyi bir fikirdir.

  Enerjiyi göndermek için üçüncü göz çakramızın üzerine bir altın üçgen çizeriz. Kişinin Yüksek Benliğine ya da ruhuna enerjiye ihtiyacı varsa kabul etmesini söyleriz. Kabul ediyorsa enerji akmaya başlar. Kabul etmiyorsa çalışmayı keseriz. Bu süreçte kendi iç sesimize ve Yüksek Benliğimize danışırız.

  Uyumlandıktan sonra enerjiye bedeninizde akmasını söyleyin. Gözünüzü kapatırsanız üçüncü gözünüzün olduğu yerde alın çakranızda Altın Üçgen piramidini görecesiniz ya da hissedeceksiniz.

  Bu enerji astım HİV/AİDS kanser kalp hepatit bazı ilaçlarla şifa bulamayan kronik hastalıkları tedavide çok etkili çalışır. Her zaman başarı sağlanamasa da şifa verme oranı çok yüksektir. Özel bir ruhsal çalışma tekniğidir değişik şekillerde kullanılabilir.

  Şifacıları bekleyen ve çok dikkatli olmak gereken tuzaklar


  1 – Ego ego ego.

  2 – Negatif duygularınızdan olabildiğince arının.

  3 – Enerji yalnızca bir insana yardımcı olmak için verilmelidir onu yaralamak ve canını yakmak için değil.

  Sevgi sözcüğünü sürekli hatırlayın ve hissedin. Bu enerjinizi artırır onu saflaştırır ve parıldatır. Mantra olarak sevgi sözcüğünü kullanın nasıl etkili çalıştığına siz bile şaşıracaksınız.

  Bu enerjiye uyumlandıktan sonra hepimiz üçüncü gözümüzün arkasında ya da üzerinde bir sembol görürüz. Bu sembol bir ateş işaretine benzer. Hünerli Atlantisliler ve eski Mısırlıların gizem okullarında bu ve benzeri semboller çok vardı ve altındandı. Uyumlama 10-15 dakikada biter ama asıl frekanslardaki değişim çok daha büyük boyutlardadır. Bu enerji ile irtibatımız derinleştikçe frekanslardaki değişim artar.

  Bu enerjiyi her kullandığımızda ve uyumlama sırasında altın piramit üçüncü gözümüzün üzerinde döner. Birçok şifacı aura üçgen piramit göremez ama çok iyi şifa verir. Altın Üçgen enerjisine uyumlanmış bir kişiyse hem çok iyi şifa verir hem de başkalarının göremedikleri birtakım vizyonlar görür telepatik güçleri başkalarından kat kat fazla olur.

  BAZI TEMEL ALTIN ÜÇGEN EGZERSİZLERİ VE TEKNİKLERİ

  Niyet egzersizi

  Altın Üçgen enerjisi sizin niyetlerinizden çok fazla etkilenir. Bu enerjinin farkında olmanız zaman zaman değişebilir. Enerjiyi fazla hissetmek isterseniz daha fazla hisseder ve kullanabilirsiniz. Bu size kalmıştır. Bilinçli olarak niyet etmek iyi bir yoldur.

  1 - İçinizden şunları söyleyin:

  “BEN ŞİMDİ BİLİNÇLİ OLARAK KENDİMDEKİ ALTIN ÜÇGEN ENERJİSİNİN FARKINA VARIYORUM VE ONUN BENİMLE BERABER OLDUĞUNU HİSSEDİYORUM.”

  2
  - Bu cümleyi günün değişik saatlerinde sık sık içinizden tekrarlayın.

  3 - Enerjinin en çok farkına vardığınız ve varamadığınız zamanlara bakın. Meşgul ya da yorgun olduğunuz zaman enerjiyi daha az hissedersiniz. Dinlenmiş olduğunuz zaman veya hasta ve şifaya acil ihtiyacı olan birinin yanında enerjinin gücünün daha çok farkına varırsınız.

  Altın Üçgen üçüncü gözü harekete geçirme egzersizi


  1 - İki elinizin parmak uçlarını birleştirerek bir ateş üçgeni yapın. İki baş parmak aşağıya diğer sekiz parmak yukarıya baksın.

  2 – Eliniz bu şekildeyken üçüncü gözünüzün üzerine getirin. Enerjiyi hissedene kadar eliniz bu pozisyonda kalsın.

  3 – Piramidi gözleyin. Ne durumda olduğuna bakın. Renk ses koku vb var mı? Bu işi uzanarak yaparsanız kollarınız yorulmaz o nedenle uzanabilirsiniz.

  4 – Altın piramidi daha hızlı döndürmeyi deneyin. Pratik yapın.

  5 – Sonra dönmesini yavaşlatın.

  6 – Bitince ellerinizi üçüncü gözünüzün üzerinden çekin. Birkaç dakika rahatladıktan sonra yerinizden kalkabilirsiniz.

  Altın Sütun

  Bu egzersizi otururken ayakta ya da uzanmış durumda yapabilirsiniz. Rahat bir sandalyede oturmanız veya uzanmanız tavsiye edilir.

  1 – Ellerinizi bedeninizin üzerine rahatça koyun.

  2 – Birkaç kez derin nefes alın.

  3 – Altın enerjinin kök çakranızdan bedeninize girdiğini omurganız boyunca yükseldiğini ve taç çakranızdan çıktığını bir altın sütun gibi bedeninizin içinde yükseldiğini düşünün.

  4 – Altın sütunu seyrederken hafif tonda mantra gibi bir ses çıkarabilirsiniz. Bazı yerlerde enerjinin çok bazı yerlerde daha az titreştiğinin farkına varın. Fazla titreşim olan yerlerde daha fazla temizlik gerektiğini hissedin. Elinizi bu noktaya koyup kendi kendinize şifa verin.

  5 – Altın sütundan enerji tüm çakralarınıza aksın sütun yavaş yavaş genişlesin. Bu çalışmayı her yaptığınızda sütunu bir öncekinden biraz daha genişletin.

  İsis’i davet etmek

  1 – Şifa çalışmalarınıza İsis’in gelip yardımcı olmasını ve yol göstermesini isterseniz önce Altın Üçgeni gözünüzde canlandırın.

  2 – Sonra İsis’i şifa çalışmanızda rehber olması için yanınıza davet edin.

  3 – Üçgene bakın edinebileceğiniz en kuvvetli etki ve izlenimleri dinleyin. Bazen rehberler kuvvetli bir hissedişle bazen de üçgenin içinden gelirler. Üçgen renk değiştirebilir başka şekilde dönebilir içinde kullanabileceğiniz herhangi bir şifa sembolü veya kelimesi barındırabilir. Burada önemli olan İsis’in size şifa verdiğiniz kişiye gönderdiği mesajı anlayabilmektir.

  Altın Üçgen tonlama egzersizleri

  Bu egzersizler yardımıyla Altın Üçgen enerjisiyle tonlamayı birleştirebilirsiniz. Sezgilerinizle bulacağınız her sesi bu maksat için kullanabilirsiniz. Örneğin; “Ah” “Om” “Sevgi” de güzel bir seçimdir.

  1 – İsis’e ve Altın Üçgen enerjisine bağlanın.

  2 – Enerji bedeninizde akmaya başlayınca niyet ederek onu boğaz çakranıza yönlendirin. Enerji boğaz çakranızda yoğunlaşmaya başlayınca boğazınızda vızıltı gıdıklanma veya değişik duygular hissedebilirsiniz. Bu enerjinin yoğunlaştığını gösterir.

  3 – Derin nefes alın ve “ah” sesi çıkarın.

  4 – Kendinizi iyi hissedinceye ve enerji boğaz çakranızdan çıkıncaya kadar “ah” sesini çıkarmaya devam edin.

  5 – Aynı şeyleri “İsis” ve “sevgi” kelimeleriyle de tekrarlayın.

  6 – Bunlardan sonra istediğiniz tonlamalarda ses çalışmalarınıza devam edebilirsiniz. Tonlamalar yüksek yumuşak şarkı çığlık fısıltı vb olabilir. Seçim size aittir. İç sesinizi dinleyin.

  Kendi Altın Üçgen enerjisi tonlamanızı bulmak

  Kendi Altın Üçgen enerjisi tonlamanızı bulmak için şu pratikleri yapabilirsiniz.

  1 – İsis’e ve Altın Üçgen enerjisine bağlanın.

  2 – Üçüncü gözünüzde Altın Üçgeni hissedin veya hayal edin.

  3 –
  İsis’e şifa enerjisine bağlanmanız için size yeni bir tonlama öğretmesini söyleyin. Bu bilgi size kuvvetli bir hissedişle veya Altın Üçgenin içinde gelebilir. Altın Üçgenin içinde gelirse üçgenin yerinde yani üçüncü gözünüzün üzerinde olduğundan emin olun.

  4 – Yeni ton size bu şekilde ulaşacaktır. Onunla pratik yapın.

  5 – Bu tonu teybe ya da defterinize kaydedin.

  Size yeni bildirilen tondan sonra başka zamanlarda ve başka şifa çalışmalarınızda da yeni tonlar bulun. Hepsini bir yere yazıp gerektiğinde kullanın. O tonu kullandığınızda sonraki çalışmalarınızda yardımcı olması amacıyla neler hissettiğinizi duyduğunuz kokuyu gözünüzün önüne gelen rengi kaydedin.

  Başka birine şifa için enerji gönderdiğinizde bu notlardaki tonlamaları kullanabilirsiniz. Hangi tonlamanın daha kuvvetli olduğunu çalışmalar neticesinde bulabilirsiniz. Kişiden kişiye veya çakradan çakraya tonlamalar değişebilir bunu fark etmeye çalışın. En sevdiğiniz ve en etkili olan tonlamayı bulun. Bu ancak yapılan pratikler sonucu saptanabilir. Size özel tonlar sizin Altın Üçgen şifa enerjisi tonlamalarınızdır.

  Alıntıdır...

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Yapılışı zor. Dua etsek olmaz mı?


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş